Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-03-2011, 21:19   #1
m23
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 09-08-2007
Skąd: Altenstadt/Kluczbork
Model: Focus MK3 2.0 Tdci 163PS PowerShift/Ford Cmax mk2 1.6 Ecoboost 150Ps
Silnik: 2.0 Tdci 163PS Power Shift/1.6 Ecoboost 150Ps
Rocznik: 2012/2012
Postów: 74
Domyślnie znowu rozrusznik?

witam. mam pytanie, czy jest mozliwe zeby nowy rozrusznik zaczal po okolo 2.5tys km znowu wariowac?
ale od poczatku, na poczatku stycznia padl mi rozrusznik, wymienilem na nowy w starym nawet nie bylo duzo syfu. dzisiaj przy probie odpalania znowu zawyl, za 2-gim razem zapalil. potem bylo juz ok.
dodam ze ostatnio wymienialem czujnik polozenia walka rozrzadu i przy okazji gosc z ADAC mi sprawdzil akumulator i wyszlo ze zalecana wymiana, sprawnosc ok 49%.
dzieki za wszelkie wskazowki

m23 jest offline  
Stary 18-03-2011, 10:00   #2
zbyszek620
ford::average
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 10-06-2008
Skąd: szczecin
Model: KUGA
Silnik: 2.0 TDCi 150
Rocznik: 2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: znowu rozrusznik?

Dobra szkoła mówi że akumulator działa do momentu jak padnie i moim zdaniem zaczekaj aż padnie.
Ostatnio miałem problem również z rozrusznikiem, i poszukałem na forum, jest dużo i wystarczająco informacji aby samemu wykręcić a następnie naprawić i zamontować rozrusznik . wymontowanie 30min, naprawa 35min, zamontowanie 20 min. pierwotnie myślałem że akumulator, podjechałem do mechanika który definitywnie określił akumulator do wymiany. Akumulator jest sprawny a koszt naprawy rozrusznika 2,80 cena piwa.
Wszystko zależy jakiej jakości jest nowy rozrusznik, twoje objawy wskazują na bendix w rozruszniku.
Pozdrawiam
zbyszek620 jest offline  
Stary 18-03-2011, 11:14   #3
krzychu3073
ford::advanced
 
Avatar krzychu3073
 
Imię: Krzychu
Zarejestrowany: 17-01-2010
Skąd: Przypisówka
Model: mondeo mk1 chabeta
Silnik: 1.8 16v + Lpg stag 300
Rocznik: 1993
Postów: 316
Domyślnie Odp: znowu rozrusznik?

też niedawno regenerowałem rozrusznik,i już parę razy zawył-a akumulator,temp na plusie,jeszcze przez lato pojeżdzisz na nim.
krzychu3073 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.