Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-03-2018, 15:32   #521
Barixon
ford::advanced
 
Avatar Barixon
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-05-2010
Skąd: Jaworzno
Model: Fusion USA
Silnik: 2.0 eb
Rocznik: 2017
Postów: 250
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tego nie napisałem. Ten soft do Fusion 2017/2018 jest 'handlowy' i dzwoniąc na numer 660 842 033 można się zapewne umówić z Łukaszem na jego wgranie do licznika z Fusiona 2017/2018...
Czyli podsumowując : ustalone kto ma takie liczniki i fusiony z lat 2017/2018 może sobie zrobić polonizacje. Kto ma taki licznik tylko w wersji od 2013 do 2016 chcąc mieć j.polski musi sobie wymienić na convers bo na licznik z małym wyświetlaczem na środku się nie opłaca lub ostatnia opcja zostać przy angielskiej wersji językowej bo raczej na polonizacje tego licznika szans nie ma.

Barixon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 21:08   #522
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał Barixon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....licznik tylko w wersji od 2013 do 2016 ...raczej na polonizacje tego licznika szans nie ma.
Tego nie napisałem. Dałbym szansę koledze Łukaszowi, bo osobiście też się włączyłem te prace i pożyjemy-zobaczymy co z tego wyjdzie...
Udało się dla wersji nowej to może dla tej starszej też się uda - choć robione jest to inną metodą...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 21:38   #523
Barixon
ford::advanced
 
Avatar Barixon
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-05-2010
Skąd: Jaworzno
Model: Fusion USA
Silnik: 2.0 eb
Rocznik: 2017
Postów: 250
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Udało się dla wersji nowej to może dla tej starszej też się uda - choć robione jest to inną metodą...
Było by miło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czas pokaże , skoro jest jakieś światełko w tunelu ,to trzymam kciuki!
Barixon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 21:49   #524
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał Barixon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... trzymam kciuki!
Jest w całej tej akcji oczywiście haczyk...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega Łukasz to miłośnik i posiadacz programatorów wszelakich do każdego urządzenia i na każdą okazję. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do tego potrafi "z ręki" (bez sita!!!) zakulkować BGA 96 kulkami 0,45mm...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Serio - widuję to na własne oczy...
Lutuje wszelkie BGA bezbłędnie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W związku z tym jego rozwiązania oparte są o prosty pomysł - "przyślij do mnie licznik a ja odeślę Ci go spolonizowany"...
Wsadów do programowania UCDSem na przykład nie tworzy, bo takie programowanie jego zdaniem trwa dłużej niż "wzięcie licznika na stół"... Przez niego oczywiście...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 28-03-2018 o 21:53
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2018, 08:49   #525
Barixon
ford::advanced
 
Avatar Barixon
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-05-2010
Skąd: Jaworzno
Model: Fusion USA
Silnik: 2.0 eb
Rocznik: 2017
Postów: 250
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest w całej tej akcji oczywiście haczyk...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wsadów do programowania UCDSem na przykład nie tworzy,
Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie.
Tak jak kolega tedi_k wszystko potrafi przez kabel zrobić i nie tylko. To kolega Łukasz jest wprawiony z robotami na stole . Nie spieszy mi się mogę poczekać gdyby udało się przez kabel to super , jak nie to będzie można pomyśleć o opcji z wyciągnięciem licznika

Ostatnio edytowane przez Barixon ; 29-03-2018 o 08:52
Barixon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2018, 09:02   #526
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał Barixon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie.
Tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale też niektórzy udają, że umieją wszystko. Na przykład co niektórzy Rosjanie robią naprawdę 99% wszystkiego co popadnie w Fordzie a na niektórych tematach padaja i pytają np. kolegów z Polski i wtedy zaczyna się dobra i owocna współpraca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2018, 23:22   #527
Niemamocny
ford::beginner
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 27-12-2014
Skąd: Opole
Model: Focus Mk2
Silnik: 1,4
Rocznik: 2005
Postów: 24
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

To ja panowie podłączając się pod temat zapytam skromnie czy nie ma ktoś na zbyciu sprzedać wkładu lusterka zewnętrznego od strony kierowcy do Fusiona z 2015 w wersji bez BLIS (jak te po prawej -
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Chętnie kupię bo moje się troszkę uszkodziło

Ostatnio edytowane przez Niemamocny ; 02-04-2018 o 20:14
Niemamocny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2018, 14:36   #528
Barixon
ford::advanced
 
Avatar Barixon
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-05-2010
Skąd: Jaworzno
Model: Fusion USA
Silnik: 2.0 eb
Rocznik: 2017
Postów: 250
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał Niemamocny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja panowie podłączając się pod temat zapytam skromnie czy nie ma ktoś na zbyciu sprzedać wkładu lusterka zewnętrznego od strony kierowcy do Fusiona z 2015 w wersji bez BLIS

Chętnie kupię bo moje się troszkę uszkodziło
Z wkładem jest trochę problem bynajmniej w europie. Prędzej kupisz całe lusterko niż sam wkład. Możesz spróbować podjechać do jakiegoś importera części z USA powinien Ci zamówić bez większych problemów sam wkład
Barixon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2018, 20:04   #529
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,988
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Cytat:
Napisał Niemamocny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja panowie podłączając się pod temat zapytam skromnie
to Ja poproszę o zmniejszenie zdjęć.
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2018, 20:42   #530
krystiano242
ford::beginner
 
Avatar krystiano242
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 10-04-2018
Skąd: Krotoszyn
Model: Fusion
Silnik: 2,0 Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 10
Domyślnie Odp: Fusion USA a Mondeo porównania watek zbiorczy

Witam potrzebuje informacji. Chciałbym włożyć takie lampy na przód do mojego fusiona. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Auto standardowo ma zwykłe swiatła (soczewki) Czy włożenie takiego leda wiąże sie z jakimis większymi przeróbkami? badz jakims specjalnym zderzakiem ? Ja mam taki zderzak i pytanie brzmi czy nie przeszkodzi włożeniu ledow [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez krystiano242 ; 11-04-2018 o 06:39
krystiano242 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blis , lusterka



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.