Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-08-2013, 22:12   #3411
robinson1970
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 16-05-2011
Skąd: Wodzisław Śląski
Model: mondeo mk3
Silnik: 1.8
Rocznik: 2003
Postów: 29
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Mford Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś może orientuje się czy te mapy już są gdzieś? Z tego co tutaj wyczytałem to Denso montowane są również w Jaguarach. Wujek google pokazał mi, że niby jest taki update do denso z mapami 2012/2013. Tutaj link do info: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].
Posiada ktoś jakieś info na ten temat ?
U mnie nie zadziałałyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poczytałem że trzeba do x-type ale już nie mam sił na zgrywanie DL bo są za drogie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i dam sobie spokój-zostanę na mapach 2010

robinson1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2013, 16:09   #3412
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Koledzy, czy mając fabryczne DENSO, mam wiązkę do modułu BT ? Mam mikrofonik koło schowka na okulary pod obudową więc wygląda na to, że jest chyba wiązka. Jak można to sprawdzić, czego szukać pod DENSO za plastykami ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2013, 20:46   #3413
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo Mk3 i MK4 HB; Fiesta Mk7
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,663
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Snajper odkręć jedną śrubkę mocującą plastikową osłonę tunelu środkowego obok stóp pasożyta (po jego lewej) lub kierownika (po jego prawej) i delikatnie wyszarpnij z zaczepów. Tam powinien być 2-rzędowy albo wolny wtyk lub [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (lepsza opcjaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2013, 21:19   #3414
Mford
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 16-07-2013
Skąd: cieszyn
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 6
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Mam kolejne pytanie. Poniewaz jutro będę odpinał napęd DVD i próbował naprawić uszkodzony przycisk z kolegą elektronikiem, nie jestem pewien czy nie będzie potrzebny PIN po ponownym wpięciu napędu. Wydaje mi się, że gdzieś tu o tym czytałem i że będzie potrzebny ale wolę się upewnić. No i czy nie będzie dodatkowych niespodzianek po odłączeniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mford jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2013, 21:51   #3415
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Mford Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... będzie potrzebny PIN po ponownym wpięciu napędu... )
Tak, będzie potrzebny. Ale uwierz na 99%, że to nie jest kwestia przycisku EJECT, a mechaniki napędu.
__________________

668855686
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2013, 22:35   #3416
Mford
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 16-07-2013
Skąd: cieszyn
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 6
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Mariusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, będzie potrzebny. Ale uwierz na 99%, że to nie jest kwestia przycisku EJECT, a mechaniki napędu.
Jeśli mechaniki to mój znajomy powinien sobie z tym poradzić. Zresztą jutro się okaże. Pozdrawiam.
Mford jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2013, 23:41   #3417
cincin
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Warszawa
Model: s-max
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 91
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

czasami dłużej trzeba przytrzymać ten przycisk żeby płyta wyszła
cincin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 18:47   #3418
robinson1970
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 16-05-2011
Skąd: Wodzisław Śląski
Model: mondeo mk3
Silnik: 1.8
Rocznik: 2003
Postów: 29
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Mford Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli mechaniki to mój znajomy powinien sobie z tym poradzić. Zresztą jutro się okaże. Pozdrawiam.

I jak sprawa napędu ? Naprawione ? Bo jeżeli tak to może bym skorzystał z usług znajomego a że daleko nie mam to mogę się wybrać na zwiedzanie grodu cieszyńskiego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak przy okazji i napić się u braci zza miedzy ciapowanego browca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
robinson1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2013, 19:59   #3419
Mford
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 16-07-2013
Skąd: cieszyn
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 6
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał robinson1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I jak sprawa napędu ? Naprawione ? Bo jeżeli tak to może bym skorzystał z usług znajomego a że daleko nie mam to mogę się wybrać na zwiedzanie grodu cieszyńskiego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak przy okazji i napić się u braci zza miedzy ciapowanego browca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kurczę, sprawa się skomplikowała i musiałem przełożyć działania przy napędzie na jutro i do końca nie wiem jak to wyjdzie, bo jestem umówiony na rano a wyskoczyła mi wizyta u klienta ... też ranoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeśli kolega znajdzie czas po południu będę wiedział jeśli nie to pewnie będę musiał czekac do piątku....
Mford jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2013, 20:55   #3420
cypis998
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

padł mi akumulator a nie znam codu do denso czy po numerze fabrycznym z radia idzie zdobyc cod?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.