Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-09-2011, 11:59   #1
Reimo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-03-2011
Skąd: Szczecin
Model: Transit
Silnik: 2.5D
Rocznik: 1992
Postów: 5
Domyślnie Najdroszy Transit W Polsce - Szok

Cena tego samochodu zwaliła mnie z nóg, rozumiem że Camper i dobrze utrzymany, ale skąd taka suma.
Samochód jeszcze na czarnych tablicach rejestracyjnych, Dziwne że nie ma śladu korozji, wyjątkowy model co nie gnije Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Osiołek z 1991r za 27 tyś zł do tego z benzynowym silnikiem.
Co sądzicie o takim aucie, może cena Transitów idzie już w górę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chciał bym mieć tak zadbany model, aczkolwiek na żywo na pewno znalazł bym się do czego przyczepić.

Jak link nie dział Elcamp - pojazdy - używane

P.s Do Administracji jak źle coś wkleiłem, link, foto, to poprawcie albo powiedzcie jak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj cie szanse rozwijać się działowi Transit

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ford Transit 1991r zabudowa REIMO 2.0 Benzyna
Cena tego samochodu to 27 000

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Reimo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2011, 12:13   #2
Atlis
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najdroszy Transit W Polsce - Szok

ma maly przebieg, wyposazony jest w sprzed kamperski, jakos mnie to specjalnie nie dziwi...
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2011, 13:59   #3
TOM59
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 08-06-2011
Skąd: dąbrowa
Model: ford transit vista
Silnik: 2.5d
Rocznik: 1998
Postów: 75
Domyślnie Odp: Najdroszy Transit W Polsce - Szok

No trochę za wysoka , ale co do innych informacji to się nie dziwię bo sam podobnego mam.
Po pierwsze są to samochody nie latające zimą - czyli zero soli,po drugie wycieczkowe - czyli raz na rok ktoś jedzie sobie na urlop.
Jeżeli jeszcze jest garażowany i nie stoi pod chmurką to jak nówka.
Ja w swoim miałem dwa małe ogniska korozji - tylna klapa przy uszczelce i drzwi też przy uszczelce - to wszystko.
TOM59 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2011, 07:33   #4
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie Odp: Najdroszy Transit W Polsce - Szok

popatrz kolego na ceny kamperow typu hymer to bedziesz wiedzial czemu tyle kosztuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dobry kamper, bez grzyba i w dobrze utrzymanym stanie kosztuje majatek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !

Ostatnio edytowane przez 1olek ; 13-09-2011 o 07:35
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.