Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-08-2015, 00:34   #81
pieter029
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-12-2010
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - podłączenie elektryczne

Cytat:
Napisał maijkel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Włącznik świateł cofania. Tam jest napięcie po zapłonieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hmmm, a przypadkiem przekaźnik od tego nie jest w środku za bezpiecznikami?

Cytat:
Napisał taxidriver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na alternatorze masz, po stacyjce albo weź miernik i szukaj nie masz miernika weź żarówkę na kabelkach i macaj.
hmm, w sumie są dwie żyły które nie są połączone bezpośrednio z akumulatorem, sprawdzę je.

pieter029 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2015, 10:05   #82
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - podłączenie elektryczne

Cytat:
Napisał pieter029 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hmmm, a przypadkiem przekaźnik od tego nie jest w środku za bezpiecznikami?



hmm, w sumie są dwie żyły które nie są połączone bezpośrednio z akumulatorem, sprawdzę je.
Czemu kombinujesz masz na pierwszej stronie post #6 napisane schemat jak podpiąć jak chcesz to jeszcze raz napisze całość .
Po lewej stronie zdejmujesz zaślepkę deski masz dostęp do przewodów, potem bierzesz przekaźnik za 2 pln i podpinasz wg schematu z postu nr 6. Wyjęcie włącznika świateł jest banalnie proste ale podam jeszcze raz na tacy po to są fora . Wciskasz włącznik i przekręcasz do tyłu tak jak byś wyłączał światła. Najpierw sobie pooglądaj włącznik na fotkach a jeszcze lepiej gdzieś na złomie. Jak by coś pisz ....Ale chodzi ci o mk 2
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2015, 12:39   #83
pieter029
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-12-2010
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - podłączenie elektryczne

Cytat:
Napisał taxidriver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czemu kombinujesz masz na pierwszej stronie post #6 napisane schemat jak podpiąć jak chcesz to jeszcze raz napisze całość .
Po lewej stronie zdejmujesz zaślepkę deski masz dostęp do przewodów, potem bierzesz przekaźnik za 2 pln i podpinasz wg schematu z postu nr 6. Wyjęcie włącznika świateł jest banalnie proste ale podam jeszcze raz na tacy po to są fora . Wciskasz włącznik i przekręcasz do tyłu tak jak byś wyłączał światła. Najpierw sobie pooglądaj włącznik na fotkach a jeszcze lepiej gdzieś na złomie. Jak by coś pisz ....Ale chodzi ci o mk 2
kolego czytanie ze zrozumieniem się kłania, napięcie pozycji wziąłem bezpośrednio z lampy, nie chciałem wchodzić z kablami do środka, a podajesz mi lokalizację bezpieczników i przekaźników. Tak samo nie pytałem się jak podłączyć przewody do przekaźnika bo to jest błahostka, potrzebowałem przewodu pod maską na którym pojawia się napięcie po przekręceniu kluczyka i o to pytałem...

wracając do tematu światła założone i działają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pod maską nic nie znalazłem, udało mi się przeprowadzić przewód do panelu z bezpiecznikami, dodatkowo korzystając z możliwości dałem na światła dzienne oddzielny bezpiecznik (wszystko założone jak z fabryki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
pieter029 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2015, 13:00   #84
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - podłączenie elektryczne

Cytat:
Napisał pieter029 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hmm, w sumie są dwie żyły które nie są połączone bezpośrednio z akumulatorem, sprawdzę je.
Cytat:
Napisał pieter029 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
napięcie pozycji wziąłem bezpośrednio z lampy, nie chciałem wchodzić z kablami do środka, a podajesz mi lokalizację bezpieczników i przekaźników.
,
Cytat:
Napisał pieter029 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
udało mi się przeprowadzić przewód do panelu z bezpiecznikami
, a czy przypadkiem z włącznika nie jest to samo napięcie i ta sama żyła ( przewód) . A pod maską jak weźmiesz miernik znajdziesz kilka przewodów po stacyjce tylko trzeba poszukać????

Ostatnio edytowane przez taxidriver ; 19-08-2015 o 13:03
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.