Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-02-2015, 19:38   #251
MichalTJE
ford::average
 
Avatar MichalTJE
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-05-2014
Skąd: Scyzorykowo
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 96
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie wiem o czym do mnie piszesz uszczyliwie z tą nieaktualną mapą, co roku na wiosnę kupuję najnowszą kartę SD do FX-a i nadal twierdzę, że mapy Forda są do bani w porównaniu z AM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - w Polsce, bo za granicę jeszcze nie brałem
... Nie chcę Ci robić złej prasy, ale zawsze pamiętaj, pisząc o czymś cynicznie podpieraj się argumentami, podaj te ronda skrzyżowania z którymi sobie mapa 2014 Forda nie radzi...
zjechałem w tym roku praktycznie całą południową Polskę (do 3,5 tony) na krzyż wszerz, wzdłuż w romb i w kwadrat, każda gmina praktycznie od pasa mazowieckie wielkopolskie na południe i wyłapałem kilka przypadków na Podkarpaciu (w związku z oddaniem nowej autostrady) zgubienia drogi ale w praktyce to najlepsza mapa którą można się wspierać w trasie.
do 2013 roku jeździłem na AM, wiec wiem co piszę.
Nie wiem z jakiego powodu chcesz błysnąć ale sądzę ze nie tędy droga.
Mapa jest naprawdę solidna.
Szerokiej drogi.
Pozdrawiam M.

MichalTJE jest offline  
Stary 24-02-2015, 20:52   #252
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,004
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

ok, chciałem błysnąć i nie wyszło, odszczekuję, mapa forda jest świetna, funkcjonalna, bogata w opcje i w dodatku niedroga

Ostatnio edytowane przez Speedo ; 24-02-2015 o 21:10
Speedo jest offline  
Stary 24-02-2015, 21:21   #253
spławik
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-07-2014
Skąd: Pruszków
Model: S-Max
Silnik: 2,2 DuraTorq
Rocznik: 2014
Postów: 156
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

To jest TomTom. Tak samo będzie prowadził w Fordzie jak na urządzeniach zewnętrznych TomToma lub nawigacji wbudowanej w Renault, Fiat, Mazda, Lexusie, Toyota.
Routowalność w TomTomie (fordzie) stoi na wysokim poziomie.
Mam nadzieję że mapa 2015 wprowadzi kilka nowych dróg i będzie się jeździło przyjemnie.
__________________
było BMW e38 740d, jest eS 2.2
spławik jest offline  
Stary 25-02-2015, 00:06   #254
bartekd
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-03-2011
Skąd: Śląsk
Model: S-Max; Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi 163KM; 1.4 TDCi
Rocznik: 2011; 2006
Postów: 279
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

A ja mam takie zastrzeżenie, że mnie ta fordowska mapa lubi prowadzić (w wariancie ekonomicznym, bo w sumie tylko na takim jeżdżę) często bocznymi drogami a nie autostradami czy choćby dwupasmówką. Przykład? Pyrzowice -> Katowice. Mogła prowadzić w kierunku trasy nr 1 co najmniej na dwa sposoby. Mogła pociągnąć A1 do Piekar i dalej na Bytom,Chorzów, tudzież mogła pociągnąć A1 aż do Gliwic (choć to już mocno naokoło). A jak prowadziła? Zwykłą drogą wzdłuż A1 do Piekar, przez węzeł z A1 dalej na Bytom. Gdyby ktoś pytał - A1 do Pyrzowic jest na mapie i korzystania z autostrad nie zabraniałem.

Ostatnio w Austrii także wolała zdobywać jakąś przełęcz niedaleko Villach zwykłą drogą, zamiast tunelem na autostradzie przejechać.

W Chorwacji z kolei 10 km jechałem leśną drogą (z duszą na ramieniu, na szczęście była przejezdna, ale nawet zawrócić nie było jak). Potem sprawdzałem, zaoszczędziłem wprawdzie koło 15 km na całym dystansie, ale jechałem te 10 km chyba godzinę. Przynajmniej były atrakcje.
__________________
W garażu: już jest S-Max 2.0 163KM PowerShift
a dodatkowo Fiesta 1.3, Fiesta 1.4
bartekd jest offline  
Stary 25-02-2015, 07:59   #255
gozdi
ford::average
 
Avatar gozdi
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 21-01-2005
Skąd: Koluszki
Model: A7 50 TDI Sportback Quattro
Silnik: 3.0 TDI 286PS
Rocznik: 2020
Postów: 101
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Wariant eko czy najkrótszy jak sama nazwa wskazuje jest najkrótszy. Wariant Fast z pewnością poprowadziłby Cię autostradą i ominął polne dukty.
__________________
Historia: Mondeo MkI-> Mondeo MkII-> Mondeo MkIII V6-> Mondeo MkIV 2.0TDCi ->Insignia Sports Tourer -> Kuga II 2.0TDCi -> Mondeo MkV ST Line -> A4 B9 Quattro -> A6 C8 -> A7 50TDI
gozdi jest offline  
Stary 25-02-2015, 10:22   #256
MichalTJE
ford::average
 
Avatar MichalTJE
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-05-2014
Skąd: Scyzorykowo
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 96
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] naduś FAST od czasu do czasu, będziesz zadowolony.


Edit.
Przepraszam @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nie doczytałem Twojej odpowiedzi.
MichalTJE jest offline  
Stary 25-02-2015, 10:56   #257
kamotech
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 07-05-2013
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo kombi MK4, Focus kombi MK2
Silnik: 1.6 TDCI, 1.6 TDCI
Rocznik: 2011, 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Witam serdecznie forumowiczów.
Mam pytanie czy jeszcze można przyłączyć się do hurtowego zakupu mapy.
Jeżeli jest to jeszcze możliwe to proszę o informację na jakie konto mam przelać kasę.
Interesuje mnie mapa na karcie SD.
Ford Mondeo z września 2011r – nawigacja według instrukcji TRAVELPILOT MCA, sądząc po opisach na forum NX z kartą SD. Proszę o ewentualne skorygowanie.
Pozdrawiam
kamotech jest offline  
Stary 25-02-2015, 13:32   #258
spławik
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-07-2014
Skąd: Pruszków
Model: S-Max
Silnik: 2,2 DuraTorq
Rocznik: 2014
Postów: 156
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Cytat:
Napisał bartekd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja mam takie zastrzeżenie, że mnie ta fordowska mapa lubi prowadzić (w wariancie ekonomicznym, bo w sumie tylko na takim jeżdżę) często bocznymi drogami a nie autostradami czy choćby dwupasmówką. Przykład? Pyrzowice -> Katowice. Mogła prowadzić w kierunku trasy nr 1 co najmniej na dwa sposoby. Mogła pociągnąć A1 do Piekar i dalej na Bytom,Chorzów, tudzież mogła pociągnąć A1 aż do Gliwic (choć to już mocno naokoło). A jak prowadziła? Zwykłą drogą wzdłuż A1 do Piekar, przez węzeł z A1 dalej na Bytom. Gdyby ktoś pytał - A1 do Pyrzowic jest na mapie i korzystania z autostrad nie zabraniałem.

Ostatnio w Austrii także wolała zdobywać jakąś przełęcz niedaleko Villach zwykłą drogą, zamiast tunelem na autostradzie przejechać.

W Chorwacji z kolei 10 km jechałem leśną drogą (z duszą na ramieniu, na szczęście była przejezdna, ale nawet zawrócić nie było jak). Potem sprawdzałem, zaoszczędziłem wprawdzie koło 15 km na całym dystansie, ale jechałem te 10 km chyba godzinę. Przynajmniej były atrakcje.
Zobacz jakie masz preferencje trasy EKO.
Włącz drogi płatne
Wyłącz drogi gruntowe.
Powinno pomóc.
Ale najlepiej jak koledzy radzą - Najszybsza.
__________________
było BMW e38 740d, jest eS 2.2
spławik jest offline  
Stary 25-02-2015, 18:06   #259
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,027
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Lista rezerwowa

1. Maximus_89 - mapa FX 2015
2. scaraab - mapa FX 2015
3. Matych - mapa FX 2015 warszawa Al.Krakowska
4. Polarny - mapa NX DVD

Możecie być dopisani do listy, proszę o szybkie przesłanie danych na maila

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Cytat:
Napisał kamotech Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie czy jeszcze można przyłączyć się do hurtowego zakupu mapy.

NX z kartą SD.
Jutro odpowiem na zapytanie
artur1970 jest offline  
Stary 25-02-2015, 20:21   #260
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Poszły dane.
Polarny jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.