Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-11-2015, 19:48   #321
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. czy da sobie z tym rade serwis oponiarski?
2. Czy oprocz oczyszczenia dobrze jest nasmarowac powierzchnie styku, sruby etc?
3. jakie jest ryzyko ze te sruby ulegna uszkodzeniu co w konsekwencji moze prowadzic do odpadniecia kola. niby producent podaje twardosc ale ciekawi mnie czy ktos sie spotkal/czytal o czyms takim. Czy mozna zapomniec ze sie ma zalozone dystanse czy raczej liczyc z ryzykiem ze szpilki zostana sciete etc.
4. czy po zalozeniu dystansow trzeba robic geometrie? ktos wyzej pisal ze po zmianie sprezyn i zalozeniu dystansow musial zrobic. ale czy same dystanse wymagaja tej czynnosci?
1. Powinien, ale przypilnuj aby oczyścili powierzchnię styku na piaście do połysku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. Nie wolno nic smarować! powierzchnia ma być gładka beż żadnych dodatkowych mazideł. Do śrub nie ma potrzeby.
3. Wg. mnie zerowe. Ta firma robi z tego samego materiału i ta samą techologią dystanse do wyścigów i drfitu, gdzie są mega przeciążenia. Wejdź sobie na ich profil twarzoksiążki i sprawdź.
4. Raczej nie. Ja robiłem, ale głównie ze względu na jednoczesną wymianę sprężyn.

__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2015, 09:09   #322
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

poliftowe S-Maxy mają srebrną listwę łączącą tylne lampy - co myślicie aby analogiczną listwę w Mondeo FL okleić na srebrno?
mam czarnucha więc srebrny element pasowałby

poglądowo: http://img.auto.cz/auto/base/2011-17...ac2bc22640.jpg
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2015, 10:48   #323
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Dysponowałem chwilą ale pomimo tego, że nie jestem mistrzem pipety i tak postanowiłem się podzielić tą "wizualizacją". Jest okropna ale daje jakiś pogląd. Moim zdaniem listwa w MDO jest za wysoka. To, że ma zupełnie inne proporcje spowoduje lekkie zATUrzenie tyłu. Tak mi się jakoś z poldkiem Atu skojarzyło choć tam była blenda z odblaskami.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg tefomosm44_4dbac2bc22640.jpg (73.5 KB, 157 wyświetleń)
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2015, 11:03   #324
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,027
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

moja opinia - nic na siłę.

Proponuję ewentualnie listwę na dół klapy i na tym zakończyć.
artur1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2015, 20:54   #325
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Beznadziejnie to wygląda...
__________________
FORD MONDEO Mk4
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-11-2015, 18:30   #326
Gori
ford::average
 
Avatar Gori
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 17-10-2009
Skąd: Chojnów, Dingolfing (Niemcy)
Model: Mondeo RS mk1, Mondeo mk5
Silnik: mk1 2.0 pb, Mk5 2.0 Eb
Rocznik: 1994, 2018
Postów: 53
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

kupiłem dokładkę do polifta przód (kratki w zderzak też)
zrobiłem przymiarkę czy pasujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tył też już mam. Zostały najdroższe progiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeo Mk1 2.0 RS
Mondeo MK4 2.0 16V Titanium "S"
Mondeo Mk5 2.0 EB Vignale
Gori jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2015, 18:25   #327
delfinek
ford::beginner
 
Avatar delfinek
 
Imię: Małgorzata
Zarejestrowany: 02-12-2014
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 32
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Cytat:
Napisał chwileulotne85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak ,lotka to jedyny zamiennik. Zdjecie wrzuce jutro. Co do dystansow to nie bede sie juz bawil ☺ chociaż kto wie :rolleyes:

Jedyne co jeszcze zrobie to wydech.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

No to teraz dylemat , czym bardziej się podniecac , dwoma wydechami czy Seamaster-em Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
delfinek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2015, 21:05   #328
kordyl
ford::professional
 
Avatar kordyl
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: Warszawa-Sejny
Model: Mondeo TitaniumX Panther Black
Silnik: 2,5T 258KM 396Nm
Rocznik: 2007
Postów: 1,290
Domyślnie

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
__________________
kordyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2015, 08:14   #329
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Ktoś może ma numer części wieszaków do progów? Wydaje mi się, że gdzieś w tym wątku się pojawiły ale nie mogę namierzyć. Orientujecie się czy do S-Maxa jest to samo?
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2015, 12:49   #330
chwileulotne85
ford::advanced
 
Avatar chwileulotne85
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 03-06-2014
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Focus III Hatchback
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2012
Postów: 407
Domyślnie

Ja kiedyś miałem bo sam zamawialem jeden komplet. Poszukam

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
chwileulotne85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.