Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-01-2010, 18:24   #1
Hashenty
ford::average
 
Avatar Hashenty
 
Zarejestrowany: 18-10-2008
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 117
Domyślnie Felgi 18" Toora - czy wg Was pasują do wyglądu

Witam. Zastanawiam się nad takimi felgami Toory. Bardzo ciężko dobrać do mondeo felgi, które będą do niego pasowały. Jest bardzo mało wzorów, które z nim współgrają (chodzi mi o wygląd). Bardzo fajne felgi ma w ofercie niemiecki Tomason, ale cena jest tu dużo wyższa. Szukałem po necie strony producenta toora.it, ale tam bieda z nędzą. Z drugiej strony naczytałem się też, iż podobno Toora zbankrutowała :/ Nie wiem, mniejsza o to. Czy jest ktoś kto bawi się w photo-shopie i wstawiłby mi te felgi do mojego mondka? Bo to jest kompletny bezsens, kupować felgi których się nawet nie przymierzyło. Poniżej zamieszczam najlepsze fotki, jakie udało mi się wyszperać. Od razu uprzedzam, że przeszukałem forum z zakresu VT i znalazłem tylko DJ BRABUSA, który niestety nie odpowiada nikomu na forum i nie mogę się z nim skontaktować. Kojarzę jakiś post, całkiem niedawno temu, że ktoś się zaoferował, aby przesyłać mu fotki i wskazówki odnośnie zmian, a on zrobi mały Virtual Tuning. Ale jakoś nie mogę odnaleźć tego wątku. Proszę o Wasze opinie względem tych felg - czy będą dobrze wyglądały na mondziaku, czy kicha straszna i lipa itd. itp. Słowem - Wasze komentarze, jakiego charakteru by nie miały.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1.jpg (11.1 KB, 276 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2.jpg (18.1 KB, 257 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 3.jpg (82.4 KB, 271 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 4.jpg (97.4 KB, 217 wyświetleń)

Hashenty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2010, 19:12   #2
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Felgi 18" Toora - czy wg Was pasują do wyglądu mondeo

Ile rodzajów felg tyle gustów. Jeśli ja bym miał kupować rozglądałbym sie za czymś w stylu:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2010, 20:21   #3
Hashenty
ford::average
 
Avatar Hashenty
 
Zarejestrowany: 18-10-2008
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 117
Domyślnie Odp: Felgi 18" Toora - czy wg Was pasują do wyglądu mondeo

Widzisz, właśnie to miałem na myśli. Wszystkie felgi które podesłałeś mi się podobają. Nie ma dyskusji. Teraz chodzi o to, które będą pasowały do auta. Wg mnie tylko te AEZ'a jakoś podejdą. Pozostałe głupio by wyglądały. Mondeo jest za masywne na takie szprychówki. Pasują raczej do jakiegoś lekkiego, sportowego auta.
Hashenty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2010, 20:33   #4
pawel2910
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-10-2009
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI 140 KM
Rocznik: 2008r
Postów: 101
Domyślnie Odp: Felgi 18" Toora - czy wg Was pasują do wyglądu mondeo

Ja w tym tygodniu wyhaczyłem na allegro praktycznie nówki felgi dezent f 18" za 900zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i powiem ci że prezentują się świetnie, nie mogę się już doczekać lata kiedy będę mógł je założyć.
Dokładnie takie jak na tej fotce: http://www.felgi.pl/img/temp/dezent_f_QYR.jpg
pawel2910 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2010, 20:50   #5
Hashenty
ford::average
 
Avatar Hashenty
 
Zarejestrowany: 18-10-2008
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 117
Domyślnie Odp: Felgi 18" Toora - czy wg Was pasują do wyglądu mondeo

No to pogratulować. Teraz ponad drugie tyle na opony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wrzuć jakieś fotki jak je założysz.
Hashenty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2010, 22:38   #6
pawel2910
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-10-2009
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI 140 KM
Rocznik: 2008r
Postów: 101
Domyślnie Odp: Felgi 18" Toora - czy wg Was pasują do wyglądu mondeo

Cytat:
Napisał Hashenty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to pogratulować. Teraz ponad drugie tyle na opony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wrzuć jakieś fotki jak je założysz.
Oponki już są miałem kiedyś na innym aucie 18" felgi sprzedałem opony zostały praktycznie nówki były zakupione za 1000zł razem z felgami, fajnie jak czasami trafiają się okazje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Felgi założę pewnie na wiosnę i postaram się wtedy wrzucić jakieś fotki. Co do felg przedstawionych przez ciebie w pierwszym poście to już dość długi czas stoją na allegro, mi one osobiście nie widzą się na mondku, z resztą w ogóle nie podobają mi się felgi o gęstym wzorze, ale to kwestia gustu, innym podobają się felgi 18 od wersji st, a dla mnie strasznie nie podobają się, i jeszcze umyć je to chyba trzeba szczoteczką do zębów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pawel2910 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2010, 23:46   #7
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Odp: Felgi 18" Toora - czy wg Was pasują do wyglądu mondeo

Cytat:
Napisał Hashenty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzisz, właśnie to miałem na myśli. Wszystkie felgi które podesłałeś mi się podobają. Nie ma dyskusji. Teraz chodzi o to, które będą pasowały do auta. Wg mnie tylko te AEZ'a jakoś podejdą. Pozostałe głupio by wyglądały. Mondeo jest za masywne na takie szprychówki. Pasują raczej do jakiegoś lekkiego, sportowego auta.
Ja bym poszukał jakichś pięcioramiennych, bardziej masywnych. Powinny wyglądać nieźle.
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2010, 10:00   #8
Hashenty
ford::average
 
Avatar Hashenty
 
Zarejestrowany: 18-10-2008
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 117
Domyślnie Odp: Felgi 18" Toora - czy wg Was pasują do wyglądu mondeo

Cytat:
Napisał Rijndael Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bym poszukał jakichś pięcioramiennych, bardziej masywnych. Powinny wyglądać nieźle.
Też mi się podobają pięcioramienne. Tylko tych szprychowych póki co jest więcej do wyboru :/ Ale ciągle coś oglądam. Podrzucę jakieś fotki z st220.de i zaprezentuje co mi w oko wpadło.
Hashenty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2010, 10:44   #9
Hashenty
ford::average
 
Avatar Hashenty
 
Zarejestrowany: 18-10-2008
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 117
Domyślnie Odp: Felgi 18" Toora - czy wg Was pasują do wyglądu mondeo

Dobra. Troszkę poszperałem. Tutaj wrzucę fotki z felgami, których wzór mi pasuje do mondka. W szczególności te tomasony mi się podobają, np na tym bordowym liftbacku.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1.jpg (90.5 KB, 352 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2.jpg (64.0 KB, 345 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 3.jpg (45.8 KB, 345 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 4.jpg (77.1 KB, 342 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 5.jpg (61.7 KB, 295 wyświetleń)
Hashenty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2010, 10:47   #10
Hashenty
ford::average
 
Avatar Hashenty
 
Zarejestrowany: 18-10-2008
Skąd: Słupsk
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 117
Domyślnie Odp: Felgi 18" Toora - czy wg Was pasują do wyglądu mondeo

Tutaj odnośnie tych pięcioramiennych, co Rijndael napisał. Tylko 2 pasujące wzory udało mi się znaleźć. Poniżej zamieszczę inne fajne wzory, które wg. mnie do mondeo nijak nie pasują.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1.jpg (86.4 KB, 272 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2.jpg (66.7 KB, 294 wyświetleń)
Hashenty jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.