Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-01-2009, 20:10   #21
waldek72
ford::average
 
Avatar waldek72
 
Zarejestrowany: 25-09-2008
Skąd: Białystok
Model: FF II
Silnik: 1.8TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 184
Domyślnie Re: FFII-blacharski HORROR!

kolego VITEZZE pamiętaj tylko że oprócz oględzin zewnętrznych przejedz też autem bo może będzie potrzebna regulacja zbieżności a te konowały na pewno olali taki drobny szczegół.

waldek72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 16:18   #22
VITEZZE
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-11-2007
Model: Focus II Turnier
Silnik: 1,8TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 59
Domyślnie Re: FFII-blacharski HORROR!

No to jestem po..
nadal w zawieszeniu, masa nerwów, troche krzyków... sprawa odroczona do poniedziałku z uwagi na brak danych dotyczących mojej polisy AC. Krótko mówiąc, jeżeli obejmuje ona zastosowanie części oryginalnych, zrobią to bez gadania... gorzej jeżeli nie...wtedy chyba będę musiał za te oryginały zapłacić sam. Bo wg nich nie da rady złożych w idealnym stanie tego samochodu na zamiennikach. Absurd...
VITEZZE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 16:21   #23
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,376
Domyślnie Re: FFII-blacharski HORROR!

No jak to? zamiennik to zamiennik. ma pasowac w 100%. To nie jest element od innego auta.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 16:32   #24
waldek72
ford::average
 
Avatar waldek72
 
Zarejestrowany: 25-09-2008
Skąd: Białystok
Model: FF II
Silnik: 1.8TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 184
Domyślnie Re: FFII-blacharski HORROR!

np ale byłeś z rzeczoznawcą czy sam, to w końcu samochód jest naprawiony na oryginałach czy na zamiennikach?
waldek72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 16:32   #25
VITEZZE
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-11-2007
Model: Focus II Turnier
Silnik: 1,8TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 59
Domyślnie Re: FFII-blacharski HORROR!

MaXyM...
Ja też nie mogę w to uwerzyć...
Wg mnie jest jeszcze czynnik ludzki w tym wszystkim, odpowiednio wyszkolony blacharz napewno dałby sobie z tym radę bez problemu... tak mi się przynajmniej wydaje. Pal go licho, niech będzie na tych zamiennikach, ale niech to będzie zrobione dobrze. Rzeczoznawca o pomoc ktorego poprosiłem, widząc auto z 10 metrów uśmiał pod nosem z partactwa jakiego dokonali.

Bez komentarza...

Ma ktoś jakies znajomości w "TURBO KAMERZE" TVN TURBO? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
VITEZZE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 16:37   #26
VITEZZE
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-11-2007
Model: Focus II Turnier
Silnik: 1,8TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 59
Domyślnie Re: FFII-blacharski HORROR!

Waldek72
byłem z rzeczoznawcą...natomiast widząc , że nie ma co tu oddowadniać, bo panowie z Forda sami stwierdzili, ze to "nie wyszło" zaproponował mi, żeby się na razie spróbować dogadać. Tak jak pisałem, jeżeli polisa obejmuje oryginały, zrobią robotę jeszcze raz, jezeli nie, będę walczył dalej ( bo nie będę przecież bulił z własnej kieszeni) i wtedy ów rzeczoznawca wykona szczegółową analiże naprawy. Potem urzad ochrony konsumenta, potem sąd...
nie wiem.
VITEZZE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 16:41   #27
waldek72
ford::average
 
Avatar waldek72
 
Zarejestrowany: 25-09-2008
Skąd: Białystok
Model: FF II
Silnik: 1.8TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 184
Domyślnie Re: FFII-blacharski HORROR!

ale gnojki a taki poważny serwis forda! dali plamę a teraz pół Polski na naszej liście śmieje się z ich partactwa. szkoda tylko twojego samochodu!
waldek72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 16:43   #28
VITEZZE
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-11-2007
Model: Focus II Turnier
Silnik: 1,8TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 59
Domyślnie Re: FFII-blacharski HORROR!

też go nie mogę odżałować...

"a miało byc tak pięknie, a jest jak zwykle" - po polsku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Swoją drogą...pozdrowienia dla Białegostoku, studiowałem tam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
VITEZZE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 16:48   #29
waldek72
ford::average
 
Avatar waldek72
 
Zarejestrowany: 25-09-2008
Skąd: Białystok
Model: FF II
Silnik: 1.8TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 184
Domyślnie Re: FFII-blacharski HORROR!

co studiowałeś jeśli nie tajemnica? bo ja z kolei studiowałem w warszawie.
dlaczego poszedłes do OMC, kupiłes tam swoje auto? mnie po dwóch zdaniach wydali się gnojkami i niedorobionymi handlarzami. ludzie przypadkowi dziś ci jutro inni. miałem do czynienia z serwisem Auto Nobile z Ostrobramskiej i uważam że to niebo a ziemia na korzyść tych drugich.
waldek72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2009, 17:00   #30
VITEZZE
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-11-2007
Model: Focus II Turnier
Silnik: 1,8TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 59
Domyślnie Re: FFII-blacharski HORROR!

Politechnika Białystok Panie Kolego ..się kłania..
Jeżeli zaś chodzi o OMC... to: 1. mam ich rzut beretem od domu, 2. jednak duza firma(jak nie największa w wawie)poza tym zakład blacharski nie miesci się przy trasie toruńskiej razem z siedziba dilera 3.Pisałem na forum z zapytaniem o opinie na temat tego zakładu_nie dostałem odpowiedzi. 4. Namowa znajomych ( na zasadzie- zrób to w autoryzowanej stacji, będziesz miał zrobione na oryginałach, moze troche drożej, ale pewnie) - z tym ostatnim wyszło najgorzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tyle...
Nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem, trzeba się zastanowić jak wyjść z tego impasu cało.

Zastanawiam się coraz bardziej serio czy nie poszukać przyjaciół w tej sprawie w jakimś programie interwencyjnym.
VITEZZE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.