Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-05-2016, 15:01   #51
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Nadzieja na więcej KM w silnikach DW10 2.0 TDCi -140KM (ZROBIONE)

Cytat:
Napisał lsulima Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy masz pewność, że za 20 - 40 kkm ta "dobroć" bokiem (silnika) nie wyjdzie?
A czy ktokolwiek z firm znanych na forum daje gwarancję? Za 20-40 kkm to każdy ma to daleko gdzieś jeśli się coś stanie , a do tego ciężko będzie udowodnić czy to przez chipa czy nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2016, 15:01   #52
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Nadzieja na więcej KM w silnikach DW10 2.0 TDCi -140KM (ZROBIONE)

Zgadza sie, ja sam mialem boxa za notabene 500€ i wiem ile to warte..
Jak jest u leszcza nie wiem, nawet nie wiem na jakiej zasadzie to jest zrobione..

Ale moge zapewnic ze silniki dw10 zawsze maja wiecej niz 143KM, moj ma fabryczne 155KM i 350NM. Mi wystarczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2016, 15:10   #53
lsulima
FCP member
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 06-08-2010
Skąd: Skawina
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 1,114
Domyślnie Odp: Nadzieja na więcej KM w silnikach DW10 2.0 TDCi -140KM (ZROBIONE)

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy ktokolwiek z firm znanych na forum daje gwarancję? Za 20-40 kkm to każdy ma to daleko gdzieś jeśli się coś stanie , a do tego ciężko będzie udowodnić czy to przez chipa czy nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Inaczej jest jak możesz zobaczyć wynik zmiany, a inaczej jak go tylko subiektywnie sprawdzasz próbą drogową. Czy "firmy z branży" przypadkowo mają hamownie, czy raczej jest to niezbędne narzędzie do wykonywania takich zmian? Ja uważam że jednak to drugie.
lsulima jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2016, 16:53   #54
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Nadzieja na więcej KM w silnikach DW10 2.0 TDCi -140KM (ZROBIONE)

Cytat:
Napisał lsulima Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy masz pewność, że za 20 - 40 kkm ta "dobroć" bokiem (silnika) nie wyjdzie?
no nie mam .
Ale soft już testowany od dwóch lat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dostałem go teraz od zaprzyjaźnionego i bardzo pomocnego kolegi (nie jest to ani Rosjanin ani Niemiec a także nie Polak )
Kolega przejechał na nim już 60tys km.

Zaś koledze @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] zapodaliśmy dziś i..... już nie pisze jak mi pisał opis po teście Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2016, 17:31   #55
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Nadzieja na więcej KM w silnikach DW10 2.0 TDCi -140KM (ZROBIONE)

Cytat:
Napisał lsulima Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Inaczej jest jak możesz zobaczyć wynik zmiany, a inaczej jak go tylko subiektywnie sprawdzasz próbą drogową
Przecież jak leszcz napisał od dawna testują i nic się nie dzieje. A z hamownią to każdy samochód wychodzi inaczej i nie jest testowany tylko wyjeżdżasz i co dobre i złe to twoje. Reklamacji nie ma.
Nie jestem przeciwnikiem ani tego ani tego , ale nie ma co krytykować tylko jednej strony bo druga jest bardziej znana itp.

Cytat:
Napisał lsulima Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niezbędne narzędzie do wykonywania takich zmian?
Tysiące aut w Polsce jeździ z wpiętymi chipami jak i tysiące po tym drugim jak piszesz . Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kto co woli i na co go stać bo różnica w cenie też jest
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2016, 14:40   #56
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Nadzieja na więcej KM w silnikach DW10 2.0 TDCi -140KM (ZROBIONE)

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
napisał od dawna testują i nic się nie dzieje
jakoś od dwóch lat jeździ auto z tym CHIPEm i jest OK . W PL dwa(u testerów) bo jakoś nikomu z forum nie po drodze aby wgrać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A na dokładkę mamy też CHIPa dla DW10 w automacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .

Ja rozumiem wszystkie głosy przeciw. Każdy ma prawo krytykować .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 28-05-2016 o 14:51
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2016, 15:17   #57
Matius86
ford::average
 
Avatar Matius86
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 20-12-2013
Skąd: Wierzchucino
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 95
Domyślnie Odp: Nadzieja na więcej KM w silnikach DW10 2.0 TDCi -140KM (TESTY)

Jeśli będę gdzieś w okolicach Bydgoszczy to z pewnością wpadnę by wgrać do DW10...😃

MondeQ by Matius86
Matius86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2016, 20:11   #58
siara1983
ford::average
 
Avatar siara1983
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 09-11-2014
Skąd: Myszków
Model: Mondeo MK4 Titek S
Silnik: 2.0 tdci 177/403
Rocznik: 2008
Postów: 182
Domyślnie Odp: Nadzieja na więcej KM w silnikach DW10 2.0 TDCi -140KM (ZROBIONE)

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jakoś od dwóch lat jeździ auto z tym CHIPEm i jest OK . W PL dwa(u testerów) bo jakoś nikomu z forum nie po drodze aby wgrać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Leszcz nie sciemniaj bo dostales odemnie wiadomosc ze "BYLEM" chetny na wgranie softu do mnie na probe i testy....nie otrzymalem zadnej odpowiedzi, ze Ok lub nie Ok itp....cisza...

Wiec nie pisz ze jakos nikomu z forum nie po drodze.
siara1983 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2016, 20:30   #59
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Nadzieja na więcej KM w silnikach DW10 2.0 TDCi -140KM (ZROBIONE)

Cytat:
Napisał siara1983 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie otrzymalem zadnej odpowiedzi, ze Ok lub nie Ok itp....cisza...
więc nie doszło skoro nie ma odp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2016, 20:54   #60
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,848
Domyślnie Odp: Nadzieja na więcej KM w silnikach DW10 2.0 TDCi -140KM (ZROBIONE)

czy ktoś na południu kraju praktykuje tą sztuke modzenia?
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.