Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Diesel
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-01-2006, 18:31   #1
ewenement39
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-01-2006
Skąd: Olsztyn
Postów: 345
Domyślnie zegar i inne dziwadła

Niech mi ktoś powie, bo tak jeżdżę i jeżdżę i nie mam zielonego pojęcia czy w moim essim 91r Ghia zegarek pokazujący godzinę powinien być podświetlany? Jak kupiłem auto to widziałem tylko ciemność i tak dziś zacząłem się nad tym zastanawiać

Jak powinno być?

Dziś wymieniłem żaróweczkę ale coś mnie podkusiło aby zajrzeć do deski rozdzielczej – efekt dwie lampeczki spalone od podświetlenia ale zdziwił mnie jeden fakt!?
Nigdy nie paliła mi się rezerwa paliwa ani płynu od spryskiwaczy. Ale co najdziwniejsze nie ma tam żadnych żaróweczek diod itp. Są tylko kwadratowe otwory. To dziwne bo to wersja Ghia!? Czy wy też tak macie?
Nie mam ABS ale jest tam miejsce na żaróweczkę i nawet tasiemka jest podprowadzona (zasilająca) a auto nie posiada ABS no i deska jest oryginalna od tego modelu.
Więc o co chodzi?

__________________
Martwisz się, że ja nie mam pieniędzy? Nie martw się też kiedyś nie będziesz miał! :-)
ewenement39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2006, 18:41   #2
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

powinien byc podswietlany. Wyjmij i sprawdź czy dochodzi do niego 12V. Jesli tak(powinny być dwa takie napięcia, jedno dopiero po włączeniu stacyjki, drugie zawsze) to sprawdź żarówke lub diody LED.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2006, 18:51   #3
ewenement39
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-01-2006
Skąd: Olsztyn
Postów: 345
Domyślnie

Dzięki
Pozdrawiam
__________________
Martwisz się, że ja nie mam pieniędzy? Nie martw się też kiedyś nie będziesz miał! :-)
ewenement39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.