Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-10-2012, 18:11   #1
szewczenko
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-04-2012
Model: Focus mk3
Silnik: 1.6 Ti-VCT 125 KM
Rocznik: 2018
Postów: 19
Domyślnie Włączający się alarm w czasie jazdy!

Miałem dziś przykrą niespodziankę, bo w czasie jazdy po około 5 min włączył się alarm i tak przez kolejne kilka minut co chwilę wył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak już zjechałem na pobocze i wyłączyłem silnik, to potem już nie chciał się włączyć (na szczęście nie zgasł w czasie jazdy)! Dopiero odłączenie akumulatora na kilka minut niby uspokoiło sytuację, ale jak dojechałem do chaty, to po zamknięciu auta znowu włączył się "wyjec" i tak przez cały czas.
Autoalarm Cobra 2000. PINu nie mam, jakby co...

Moje pytanie co może być przyczyną takiej sytuacji ?
PS
odłączyłem ponownie akumulator, to teraz "jęczy" sam ten "bipczyk" autoalarmu i tak pewnie przez całą noc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez szewczenko ; 21-10-2012 o 19:26
szewczenko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2012, 20:03   #2
mark_TDDI
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-09-2007
Skąd: far far away
Model: RS500
Silnik: mocny
Rocznik: 2012
Postów: 177
Domyślnie Odp: Włączający się alarm w czasie jazdy!

Uszkodzona syrenka.
__________________
odzyskałem rozum, zdrowie i pieniądze - sprzedałem ostatniego forda i zmieniłem koncern na VAG
mark_TDDI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2012, 20:57   #3
skw82
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-03-2010
Skąd: Kraków
Model: Focus Kombi [MKI]
Silnik: 1.6 Benzyna+LPG
Rocznik: 2003
Postów: 41
Domyślnie Odp: Włączający się alarm w czasie jazdy!

Miałem podobny problem. Po zalaniu płynem do spryskiwaczy. Syrenka włączyła się w trasie. Wyła cały czas. W trasie wyrwałem przewody do syrenki. Sprawdź czy nie zalana.
skw82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2012, 10:43   #4
szewczenko
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-04-2012
Model: Focus mk3
Silnik: 1.6 Ti-VCT 125 KM
Rocznik: 2018
Postów: 19
Domyślnie Odp: Włączający się alarm w czasie jazdy!

Najwyraźniej macie rację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Byłem u mechanika i najpierw stwierdził, że zaśniedział styk od krańcownika i alarm myślał, że maska niedomknięta. Kupiłem nowy (16zł), ale nie pomogło. Potem poruszyliśmy syrenką i efekt był taki, że raz się darło, a raz nie i tak w kółko. Ostatecznie odcieliśmy syrenkę i teraz spróbuję kupić coś nowego i może będzie OK.
Szukać identycznej, bo ta moja ma cztery przewody w kabelku, czy może próbować coś innego np. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ?
Dzięki za odzew.

Ostatnio edytowane przez szewczenko ; 22-10-2012 o 10:54
szewczenko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.