Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-03-2006, 19:33   #21
ToMich
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-11-2004
Postów: 124
Domyślnie

Ja zapłaciłem 152 złote, w tym przesyłka 7 złotych.
Jakaś firma ALLMAX z Rawicza.

ToMich

ToMich jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2006, 09:57   #22
Domel
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-04-2005
Skąd: Lądek Zdrój
Postów: 100
Domyślnie

Kupiłem w tej samej za 127zł. w Rawiczu. Konkretni goście. Kasa na konto i towar w domu.
Domel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2006, 10:57   #23
kreml
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-11-2005
Postów: 40
Domyślnie

Witam-ja chciałbym spytać jak te czujniki działają "na boki"-tzn jaki kąt łapią gdy są umieszczone z tyłu a nie z boku zderzaka.Mam taki ogromny garaż że praktycznie cały czas jadę po ścianie (wjeżdżam tyłem) no i muszę prawie tylnym zderzakiem dotknąć tylnej ściany...Rozumiem że przez cały ten czas ustrojstwo bedzie wyło,tak że i tak w niczym nie pomoże...A żoneczka ma wyjątkową zdolność urywania tylnego prawego chlapacza przy cofaniu,(na szczęście tylko się wypina ze spinek-można go wsadzić spowrotem) ale i tak chciałbym jakoś temu zapobiec...Pozdrówki
kreml jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2006, 11:45   #24
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie

Cytat:
Napisał kreml
Witam-ja chciałbym spytać jak te czujniki działają "na boki"-tzn jaki kąt łapią gdy są umieszczone z tyłu a nie z boku zderzaka.Mam taki ogromny garaż że praktycznie cały czas jadę po ścianie (wjeżdżam tyłem) no i muszę prawie tylnym zderzakiem dotknąć tylnej ściany...Rozumiem że przez cały ten czas ustrojstwo bedzie wyło,tak że i tak w niczym nie pomoże...A żoneczka ma wyjątkową zdolność urywania tylnego prawego chlapacza przy cofaniu,(na szczęście tylko się wypina ze spinek-można go wsadzić spowrotem) ale i tak chciałbym jakoś temu zapobiec...Pozdrówki
To zależy jak ustawisz skrajne czujniki (tzn. w oryginalnych miejscach mocowania one i tak są skierowane na boki, ale do tego na tych czujnikach z allegro istnieje jeszcze możliwość regulacji, albo za pomocą pierścieni korekcyjnych, albo dzięki profilowi samego czujnika).
Możesz ustawić tak, żeby nie "brało" Ci ściany, ale wtedy nie będzie Ci wyłapywał przeszkód
z boku podczas jednoczesnego cofania i skręcania.
Po prostu jeśli cofasz wzdłóż ściany, to będzie pikał, ale nie będzie wył.
__________________
Tylko floty!
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.