Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-02-2010, 14:04   #21
adam1985
ford::advanced
 
Avatar adam1985
 
Zarejestrowany: 02-10-2008
Skąd: przedbórz
Model: Ford Focus mk 3
Silnik: 1.6 TDCI 115 PS
Rocznik: 2012
Postów: 203
Domyślnie Odp: Lampy angel eyes

ja tez kupielm takie do focusa po fl wiec trzeba bylo przerabiac. Jesli chodzi o parowanie to ja zaslepilem wejscia na kierunki.

mario ma racje ze jeden ring podwietlony, jak znajde fotke jakas robiona wieczorem to podesle

(nie jest dobrej jakosci ale jest :-) )
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC00221.jpg (105.0 KB, 165 wyświetleń)


Ostatnio edytowane przez adam1985 ; 13-02-2010 o 14:11
adam1985 jest offline  
Stary 13-02-2010, 18:51   #22
Bolek_UK
ford::beginner
 
Avatar Bolek_UK
 
Zarejestrowany: 13-02-2010
Skąd: CoV United Kingdom
Model: Focus mk1
Silnik: 1.6 zetec 16V
Rocznik: 1999
Postów: 10
Domyślnie Odp: Lampy angel eyes

osobiscie rozgladajacym sie za nowymi oczkami radze sie zastanowic wiadomo fajnie wygladaja i nadaja nowy wyglad autu w jakis sposob ale oswietlaja o wiele slabiej nawet przy zarowkach 100W nic wiecej najlepiej bixenony zainstalowac ale to juz koszt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bolek_UK jest offline  
Stary 14-02-2010, 09:38   #23
sulim
ford::average
 
Avatar sulim
 
Zarejestrowany: 01-02-2008
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Model: Fiesta Trend SVP + GOLD
Silnik: 1.4 96 KM
Rocznik: 2012
Postów: 73
Domyślnie Odp: Lampy angel eyes

Racja. Miałem te lampy i bardzo słabe oraz rozproszone światło dają. Na szczęście miałem kolizję z dzikiem i wymieniłem bo się posypały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja osobiście nie polecam.
sulim jest offline  
Stary 14-02-2010, 09:56   #24
niko123
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-03-2008
Model: Ford Focus II
Silnik: 1.6 TI-VTC
Rocznik: 2009
Postów: 236
Domyślnie Odp: Lampy angel eyes

Ja mam foczkę przed liftem a lampy po lifcie i nic nie trzeba przerabiać, wtyczki te same a kierunki zostają w zderzaku a nie w lampach więć wymiana to tylko podłączenie wtyczki.
Lampy świecą nie gorzej jak oryginały, bardzo dobrze rozłożenie światła na drodze ( nie ma plam jaśniejszych i ciemniejszych na drodze ) i dobra linia światło - cień.
Ringi świecą na biało tylko na zdjęciach wyszły niebieskawe.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23

Ostatnio edytowane przez niko123 ; 14-02-2010 o 10:00
niko123 jest offline  
Stary 14-02-2010, 13:09   #25
galowy
ford::advanced
 
Avatar galowy
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: ze wsi
Model: Focus
Silnik: 1,8 16V+LPG
Rocznik: 1999
Postów: 217
Domyślnie Odp: Lampy angel eyes

ładniutka ta twoja foczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki za foty bardzo mi pomogliście, teraz musze tylko podjąć decyzję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja Foczka a na pokładzie foczki Uniden PC78 LTW + Sirio Performer 5000 + Densei 2002
www.monsterbus.pl
galowy jest offline  
Stary 31-05-2010, 19:59   #26
F_Driver
ford::amateur
 
Avatar F_Driver
 
Zarejestrowany: 26-04-2010
Skąd: Katowice
Model: Focus i Kuga
Silnik: 2.0 1.5
Rocznik: 2006 2019
Postów: 8
Domyślnie Odp: Lampy angel eyes

Mogę troszkę potruć w temacie??
Ma ktoś te założone ??
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
szukam fotek bo przymiarkę w Ms paint robiłem i wiadomo lipa a jakoś mnie ciekawi jak to się na fokach prezentuje :-)
F_Driver jest offline  
Stary 28-01-2012, 13:07   #27
omen1989
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-01-2012
Skąd: Tychy
Model: focus mk1
Silnik: 1.6
Rocznik: 2001
Postów: 1
Domyślnie Odp: Lampy angel eyes

mam dylemat bo posiadam w mojej foczce lampy soczewkowe hella (załącznik 01) i świecą tak beznadziejnie że w nocy nic nie widać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , a podczas deszczu to już jest tragedia. Załamują promień światła, lepiej już widać jak bym jechał na halogenach. Myślę nad kupnem nowych lamp właśnie typu "angel eyes" (załącznik 02) i ciekawi mnie jak one świecą ale bardziej by mi zależało na zobaczeniu na żywo, by nie wydawać niecałe 700 zł na coś co i tak lepiej nie będzie świecić.

To jak by był ktoś z okolic Katowic i posiadał takie lampy, proszę o kontakt. Był bym wdzięczny za zademonstrowanie mi tych lamp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 01.JPG (39.1 KB, 60 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 02.jpg (49.6 KB, 71 wyświetleń)
omen1989 jest offline  
Stary 01-02-2012, 18:06   #28
Piotrex20
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-11-2010
Skąd: Bełchatów
Model: Ford Focus GHIA
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 13
Domyślnie Odp: Lampy angel eyes

A powiedzcie mi jak u was jest z przegladem ? Ja kupilem auto juz z angel eyseami i koleszka nic nie mowil o jakis problemach przy przegladzie. Sprawdzilem na allegro identyczne i jakas tam homologacja niby jest a jak pojechalem na przeglad to gostek powiedzial,ze dopoki lamp nie zmienie to mi nie wbije pieczatki.
Piotrex20 jest offline  
Stary 02-02-2012, 18:49   #29
Smoczekxxx
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-02-2012
Skąd: Warszawa
Model: cougar
Silnik: 2.5
Rocznik: 1998
Postów: 3
Smile Odp: Lampy angel eyes

Cytat:
Napisał omen1989 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam dylemat bo posiadam w mojej foczce lampy soczewkowe hella (załącznik 01) i świecą tak beznadziejnie że w nocy nic nie widać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , a podczas deszczu to już jest tragedia. Załamują promień światła, lepiej już widać jak bym jechał na halogenach. Myślę nad kupnem nowych lamp właśnie typu "angel eyes" (załącznik 02) i ciekawi mnie jak one świecą ale bardziej by mi zależało na zobaczeniu na żywo, by nie wydawać niecałe 700 zł na coś co i tak lepiej nie będzie świecić.

To jak by był ktoś z okolic Katowic i posiadał takie lampy, proszę o kontakt. Był bym wdzięczny za zademonstrowanie mi tych lamp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może chcesz sprzeda te lampki? Jak masz zwykłe żarówki to słabą świecą . Oce są dobre pod bi-xenony. Ale to wydatek wice może chcesz sprzedac?
Smoczekxxx jest offline  
Stary 16-06-2012, 08:58   #30
bbbartek2
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 22-01-2011
Skąd: Kraków/Rzeszów
Model: Focus II, Ghia
Silnik: 1.6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2005
Postów: 29
Domyślnie Odp: Lampy angel eyes

Cytat:
Napisał adam1985 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pwiem Ci ze wszystko zalezy jak Ci to na jakiejs stacji diagnostycznej ustawia. Jesli chodzi o swiatla drogowe ( dlugie) to wali po drzewach hehe
Potwierdzam długie bardzo dobrze się sprawują, powiedział bym że lepiej niż fabryczne.


Cytat:
Napisał adam1985 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
natomiast krotkie moglyby rozjasniac droge w wiekszej odleglosci no ale to nie sa fabryczne lampki. Mam je juz ponad rok i sa swietne, jesli planujesz takie kupic to szukaj takich do focusow przed FL.
Dokładnie tak. Na krótkich światło jest słabsze od innych mijających mnie foczek. Jest po prostu mniej jasne i nie tak dobrze rozproszone. I to mi dość przeszkadza bo długie trasy robię głównie nocą.

Ja mam takie od 2 lat i ogólnie jestem zadowolony choć kusi mnie wsadzić tam H7

Ja mam takie: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

w nocy wyglądają bosko.
bbbartek2 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.