Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-04-2019, 21:25   #341
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,419
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Ok, QNX to nie Linux, ale też nie Windows... Czyli to pierwsze archiwum można chyba nadal pominąć?
Co do drugiego archiwum - sugerowałem się wpisem w install.lst, nie rozpoznaję ich po nazwach. Także jak namieszałem, to przepraszam i zwracam honor.

bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2019, 07:08   #342
prokop123
ford::advanced
 
Avatar prokop123
 
Zarejestrowany: 20-09-2013
Skąd: Warszawa
Model: Q3 Sportback S line
Silnik: 2.0 245 KM 4x4
Rocznik: 2024
Postów: 267
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Dziś rano po WiFi z telefonu, Sync zaczął pobierać aktualizację, musiałem przerwać i iść do pracy ;(

Strona forda podaje komunikat że mam najnowsze oprogramowanie SYNC 3.0, kompilacja 18025.
Pobrał ktoś do końca ?

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
prokop123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2019, 08:31   #343
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,043
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał prokop123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Strona forda podaje komunikat że mam najnowsze oprogramowanie SYNC 3.0, kompilacja 18025.
Pobrał ktoś do końca ?
...
To co Ci pobiera to jest dokładnie to samo co już masz: pakiet -AL to właśnie CIP (system operacyjny) w wersji 18025.
Pisałem powyżej, że aktualnie serwery Forda mają lekką schizofrenię...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2019, 15:57   #344
jacusslavus
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 21-03-2017
Model: Ford Focus sedan Titanium
Silnik: 1.5 EB 150 KM + box od HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 325
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Proszę o pomoc. Nie ogarniam. Uważałem że znam się na "komputerach", ale nie ogarniam tego, mimo analizy wpisów na forum, może wiek. Sciągam kolejny update do foki i kolejny raz po włożeniu usb mam komunikat: error.
To co ściągnąłem to: Map_202391_Update. Na pendr mam: SyncMyRide i Install.
CO MAM zmodyfikować na tym Install, żeby poszło???. Co wykasować, co zostawić, może inaczej....
Jak tego nie przejdę, to 4 litery z kolejnymi update'ami z sieci Forda.....
wkurza mnie to....

Ostatnio edytowane przez jacusslavus ; 04-04-2019 o 16:03
jacusslavus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2019, 19:05   #345
hass
ford::average
 
Avatar hass
 
Zarejestrowany: 25-08-2004
Skąd: Koszalin
Model: Fiesta MK7, Mondeo MKV ST-Line
Silnik: 1.6 Pb, 2.0 Pb Ecoboost
Rocznik: 2008, 2017
Postów: 80
Domyślnie Re: Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał jacusslavus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proszę o pomoc. Nie ogarniam. Uważałem że znam się na "komputerach", ale nie ogarniam tego, mimo analizy wpisów na forum, może wiek. Sciągam kolejny update do foki i kolejny raz po włożeniu usb mam komunikat: error.
To co ściągnąłem to: Map_202391_Update. Na pendr mam: SyncMyRide i Install.
CO MAM zmodyfikować na tym Install, żeby poszło???. Co wykasować, co zostawić, może inaczej....
Jak tego nie przejdę, to 4 litery z kolejnymi update'ami z sieci Forda.....
wkurza mnie to....
Dokładnie ten sam pakiet Map_202391_Update pobiera u mnie. Nie zainstalujesz tego w sync 3 ponieważ są tam 2 pliki pod sync 2 oraz generator xml. Trzeba czekać aż serwery forda zaczną normalnie generować pliki aktualizacji
hass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2019, 19:08   #346
jacusslavus
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 21-03-2017
Model: Ford Focus sedan Titanium
Silnik: 1.5 EB 150 KM + box od HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 325
Domyślnie Odp: Re: Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał hass Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie ten sam pakiet Map_202391_Update pobiera u mnie. Nie zainstalujesz tego w sync 3 ponieważ są tam 2 pliki pod sync 2 oraz generator xml. Trzeba czekać aż serwery forda zaczną normalnie generować pliki aktualizacji
ok, poczekam...
jacusslavus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2019, 19:11   #347
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

U mnie plik XML został przyjety przez Forda. Miałem czekać kilka minut na zaakceptowanie i.... czekam już ze 3 dni i dalej próbuje mi pobrać pełen zestaw 20 kilka GB map zamiast poinformować, że mam mapy aktualne. Co jest grane?
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2019, 19:13   #348
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,419
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał elfi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co jest grane?
nic, Ford Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

poczekaj z tydzień i spróbuj.
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2019, 19:27   #349
smiechu
ford::advanced
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-08-2007
Skąd: Wrocław
Model: S-max mk2/Fiesta mk7 FL
Silnik: TDCi 2.0 210KM/Duratec 1.25 82KM
Rocznik: 2017/2013
Postów: 433
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Mały update 202391 zainstalowałem na SYNC3 po edycji pliku install.lst - zostaje nagłówek i tylko wiersze z wersją SYNC która masz wygraną - u mnie 3.0.18025
__________________
Pozdrawiam. Marcin

Był: S-max mk1 FL 2011 TDCi 2.0 140KM, Focus mk1 FL 2003 Zetec-SE 1.6 100KM
smiechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2019, 19:55   #350
hass
ford::average
 
Avatar hass
 
Zarejestrowany: 25-08-2004
Skąd: Koszalin
Model: Fiesta MK7, Mondeo MKV ST-Line
Silnik: 1.6 Pb, 2.0 Pb Ecoboost
Rocznik: 2008, 2017
Postów: 80
Domyślnie Re: Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał smiechu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mały update 202391 zainstalowałem na SYNC3 po edycji pliku install.lst - zostaje nagłówek i tylko wiersze z wersją SYNC która masz wygraną - u mnie 3.0.18025
Zapewne tylko wgenerował się pli xml a nic się nie zainstalowało. Co potwierdza też kolega tedi_k.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Parafrazując klasyka "radzić każdy może, nawet jak zna się na tym DUŻO GORZEJ..."
Sync3 wykorzystuje QNXa.
A ten pierwszy "Twój plik" jest zupełnie nie z tej parafii - to pakiet techniczny z Sync2. Można baraaaardzo długo usiłować go zainstalować na Sync3. Mogę założyć się, że się nie uda....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Drugi plik to generator XMLa (nazywany przeze mnie pakietem "EHR"). Kilkukrotnie był tu wrzucany wraz z działającym i bezproblemowym autinstallem, bez potrzeby fatygowania "mających lekką schizofrenię" serwerów Forda...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , mondeo mk5 , navigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.