Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-06-2013, 11:01   #271
piwkoo
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-03-2013
Model: Kuga
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 25
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Taką dostałeś informacje? Pewne to, czy nas się pytasz? bo nie zrozumiałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do mnie jeszcze info nie dotarło

piwkoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2013, 21:54   #272
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

postawione pytanie było skierowane do Was, czy już Wam coś mówią. Ja dowiedziałem się że marcowe samochody będą produkowane jak napisałem niestety.
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2013, 10:04   #273
piwkoo
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-03-2013
Model: Kuga
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 25
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

U mnie powiedzieli, że do połowy lipca nie są wstanie nic powiedzieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W okolicy 15 lipca ma się wszystko wyjaśnić (teoretycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
piwkoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2013, 13:29   #274
drinks
ford::average
 
Avatar drinks
 
Imię: drinks
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Wrocław
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 175
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie przesadzałbym z tym 2x. W Kudze jest do wyboru 9 kolorów (w tym srebrny i szary), a w S-maxie 12,......
W Kudze jest 8 do wyboru, a porównywałem to do palety S-Maxia sprzed 3 lat, gdzie wybór był faktycznie większy, był choćby Morello którym jeździł mój kolezka... Ale oki, przesadziłem z tym 2x Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
one good cigar can change your day!
http://forum.cigaraficionado.com.pl/...936f4d2283.gif
drinks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2013, 09:22   #275
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

ciekawe skąd taka datę wytrzasnęli 15 lipca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Oby twoje autko było w szybszym terminie bo ten zakomunikowany mnie to .......
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2013, 10:07   #276
piwkoo
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-03-2013
Model: Kuga
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 25
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Okres letni więc wróżka pewnie ma wolne, strzelają co rusz to nowe daty, a nóż może się uda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piwkoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2013, 14:38   #277
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Jakby ktoś chciał, to w Łodzi stoją 2 Kugi od reki, Trend 98 koła i Titanium 125 koła. Oba doposażone, Titek ma sporo dodatków w tym Key free, ksenony i elektryczną klapę. Jeden srebrny, drugi czarny. Choć znając realia, to sporo z ceny już nie zejdą.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2013, 15:25   #278
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

chyba trzeba się będzie pożegnać z fordem jak tak maja nas w poważaniu wielkim
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2013, 20:11   #279
vpw
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-09-2008
Model: Kuga Titanium AWD
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 150
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Powiem tak: ja złożyłem zamówienie w marcu i nie sądzę abym odebrał samochód przed październikiem. Jeśli diler i ford pl tak mówią to i tak naginają rzeczywistość. Patrząc na to co się dzieje na zachodzie (forum UK) i wizyty znajomych u dilerów w DE to niestety ford się przestrzelił z popytem. Nie umieją rozwiązać problemu a ich CRC niestety jest bardzo nieprzyjazne.

Zabrałem jeszcze raz samochód na jazdę próbną na ostatni weekend i muszę przyznać, że trudno było mi się z nim rozstawać. Pomimo, że miałem manuala a zamówiłem automat, to jazda nim jest przyjemnością. Niedociągnięcia w materiałach, brak schowków (tragedia kompletna) i niedopracowany system komunikacji z telefonem to duże braki, ale zapomina się o nich po przyjemności jazdy na drodze i poza nią. W międzyczasie sprawdziłem jeszcze rav4, koleosa, tiguana i antare. Też fajne tylko cena o 20% wyższa przy podobnym wyposażeniu.

Ja poczekam bo mam czym jeździć i warto ale sądzę, że trzeba jak najwięcej o wyczynach forda pisać na ich profilu i na forum. UK tak robi i czasami "cuda" tzn. szybsze dostawy się zdarzają. W końcu wiele osób rezygnuje i dilerzy też zamówili samochody na wyrost, bo szybko się zorientowali, że jest spory popyt.
vpw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2013, 22:50   #280
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

wszystko się zgadza, że przeliczyli się z popytem. Ale co nas jako klienta to obchodzi (jestem człowiekiem i jeśli miesiąc się opóźnia dostawa to nie robi pewno nikt z tego awantury) że nie mogą zgrać dostaw z produkcją. Jeśli mówi się klientowi przy zakupie że za 3 miesiące ma mieć auto to do czegoś to zobowiązuje- a nie robić teraz bagatelka 8 miesięcy. Jeśli klienci będą przechodzi nad tym do porządku dziennego (a mam nadzieje ze tak nie będzie) to ford będzie traktował klientów jak konieczne zło (bo i tak się sprzeda). Trzeba domagać się rekompensat i to nie jakichś ochłapów (damy panu przegląd gratis czy dywaniki gumowe). zasad w biznesie jest jedna - trzeba się szanować i odpowiadać za słowa i czyny
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.