Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-01-2011, 12:38   #1
MĄKA
ford::advanced
 
Avatar MĄKA
 
Imię: Tomaszek
Zarejestrowany: 24-10-2009
Skąd: OPole/EZG-Aleksandrow Lodzki/ZSWwinoujście/PTUrek
Model: FORD S-MAX Tytanium SONY PREMIUM
Silnik: 2.0 TDCI 140KM/ 163 mapa by m.soszka
Rocznik: 2011
Postów: 271
Domyślnie olej motul specyfic ford 913B oferta na allegro

Hy

Ja krótko w temacie na dole wkleje link do aukcji na allegro z dobrą oferta oleju motul dla naszych fordów- 6l z przesyłka przy wplacie na konto to koszt 246pln. Proszę o opinie czy ktoś już kupował u tego allegrowicza i czy towar był był ok.
z góry wielkie dzieki

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

MĄKA jest offline  
Stary 19-01-2011, 12:41   #2
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: olej motul specyfic ford 913B oferta na allegro

Ja polecam Motula 300v leje go już 5 wymianę. Polecam zakup w I-car (poznań) z tego względu że mają certyfikat w salonie jako oficjalny sprzedawca motula.
Mają również aukcje na allegro.
Odnośnie linka ja kupowałem kiedyś u niego właśnie 300v to był mój pierwszy zakup i wszystko było ok. Kupiłem też filtr oleju i paliwa.
SrebnaStrzała jest offline  
Stary 19-01-2011, 12:48   #3
MĄKA
ford::advanced
 
Avatar MĄKA
 
Imię: Tomaszek
Zarejestrowany: 24-10-2009
Skąd: OPole/EZG-Aleksandrow Lodzki/ZSWwinoujście/PTUrek
Model: FORD S-MAX Tytanium SONY PREMIUM
Silnik: 2.0 TDCI 140KM/ 163 mapa by m.soszka
Rocznik: 2011
Postów: 271
Domyślnie Odp: olej motul specyfic ford 913B oferta na allegro

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja polecam Motula 300v
ten akurat lezy poza moim budżetem, aktualnie mam Valvoline DuraBlend Fe i róznica pomiedzy nim a Motulem Specyfic to 36pln więc warto chyba je dolożyc i kupić Motula choćby dlatego żeby zobaczyć czy faktycznie jest tak dobry jak sie naczytalem na forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Osobiście nie oczekuje cudów bo na Valvoline chodzi ok i oba sa na podobnym poziomie ,ale jak sie sprawdzi to sie nie przekona wiec stad cheć zmiany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MĄKA jest offline  
Stary 19-01-2011, 15:02   #4
ZIBIL79
ford::beginner
 
Avatar ZIBIL79
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 12-10-2010
Skąd: Mysiadło
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI 140/195 KM 349/404 Nm
Rocznik: 2011
Postów: 32
Domyślnie Odp: olej motul specyfic ford 913B oferta na allegro

Cytat:
Napisał MĄKA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hy

Ja krótko w temacie na dole wkleje link do aukcji na allegro z dobrą oferta oleju motul dla naszych fordów- 6l z przesyłka przy wplacie na konto to koszt 246pln. Proszę o opinie czy ktoś już kupował u tego allegrowicza i czy towar był był ok.
z góry wielkie dzieki

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ja pod koniec ubiegłego roku, kupowałem u tego allegrowicza ten olej oraz filtry mann i wszystko było w porządku. Trochę lepiej mogłaby być zabezpieczona przesyłka (u mnie było sporo gazet i towar troszkę latał w kartonie). Olej był szczelnie zamknięty.
ZIBIL79 jest offline  
Stary 21-01-2011, 11:20   #5
MĄKA
ford::advanced
 
Avatar MĄKA
 
Imię: Tomaszek
Zarejestrowany: 24-10-2009
Skąd: OPole/EZG-Aleksandrow Lodzki/ZSWwinoujście/PTUrek
Model: FORD S-MAX Tytanium SONY PREMIUM
Silnik: 2.0 TDCI 140KM/ 163 mapa by m.soszka
Rocznik: 2011
Postów: 271
Domyślnie Odp: olej motul specyfic ford 913B oferta na allegro

Olej zakupiony,jednak ze względów budżetowych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozostał Valvoline DuraBlend FE

Związku z powyższym temacik mozna zakłódkować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MĄKA jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.