Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-04-2009, 19:53   #1
telix1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-04-2009
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 9
Domyślnie Navi Media 7106g

Witam szanownych użytkowników.

Mam pytanie, czy ktoś zna rozwiązanie Navi Media 7106G - chodzi o nawigację do Mondeo/Kuga z automapą, dvd, telewizją i radiem. Kosztuje znacznie mniej niz fabryczna a mozliwości - czytając specyfikacje - ma duże. Czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą ? Poniżej screen z opisem.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

telix1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2009, 17:48   #2
pol ski
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-05-2009
Model: @
Silnik: @
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Odp: Navi Media 7106g

Witam
Jestem użytkownikiem urządzenia 7098 Navi Media i celowo zalogowałem się na tym forum, aby przestrzec przed pomyłką współpracy z firmą NAVI MEDIA. Owszem urządzenie ładnie wygląda i to wszystko. W ofercie możliwości jest o wiele za dużo, co do rzeczywistości. Prezes firmy przez telefon kulturalnie wszystko obieca i wyjaśni i na tym koniec. Firma jest krzak - niesłowna i szkoda nerwów na wydzwanianie do nich. Tylko obiecanki. W sieci znalazłem jeszcze jednego użytkownika urządzenia od tej firmy i potwierdził brak jakiejkolwiek współpracy. Jestem odpowiedzialny za to, co napisałem. Po szczegóły zapraszam na priv.
pol ski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2009, 20:21   #3
Janusz K.
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-05-2009
Model: Mondeo 2008
Silnik: fajny
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Navi Media 7106g

Co cie tak wkurzyło - twój sprzęt nie działa czy co ?
Moja żona ma w Mondeo ten system - kupiony z wozem u dealera Bemo w Poznaniu. Wszystko OK, sterowanie z kierownicy, funkcje więcej niż super, gra i buczyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mapa nawigacyjna rewelacyjna - Automapa z Hołowczycem - i to cała Europa !
W moim poprzednim mondeo była fabryczna nawi - to nie ma porównania...
Tu są filmy, muzyka, i telewizja ! Mecz oglądałem w korku stojąc ! Moja żonka miała problem z ustawieniem jakiejś funkcji - przez serwis skontaktowałem się z Navi-Media - zadzwonił ich serwisant, pomógł przez tel. a była też opcja że na umówiony termin można spotkać się z kimś od nich u siebie w mieście.
Ja jestem bardzo zadowolony, teraz biorę w firmie 3 Focusy i do wszystkich pójdzie taki sprzęt.

Pozd.

Janusz.
Janusz K. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2009, 20:38   #4
solles294
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-05-2009
Skąd: Trójmiasto
Model: S-MAX
Silnik: diesel
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: Navi Media 7106g

Yo,

no ja mam ten sprzecior w S-maxie - wyrzuciłem Pioneera i wsadziłem ten navimedia. No masakra jest - nieźle napiera basem i divxy czyta, mapa miodzio, kamerka cofania i mam zagłówki z dvd i grami dla dzieciaka z tyłu. Latam po całej Europie i mówie wam - Hołek sie nie myli - automapa rulez ! Budynki w 3D,
z pendrive'u filmy i muza leci. Kolesiom pokazałem to ich zatkało ... na początku gadali że to badziew, że Sony, Pioneer, i te bzdety a po tygodniu jeden wzioł do Passata B6 a za miesiąc drugi do Mazdy 3'ki !

Pozdro dla Fordowców !

Ty, ale do forda nie ma takiego navi-media 7098 - to do toyoty chyba - to jak ci ma dzialać w fordzie ?

Ostatnio edytowane przez solles294 ; 05-05-2009 o 20:44
solles294 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2009, 20:12   #5
telix1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-04-2009
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 9
Domyślnie Odp: Navi Media 7106g

Witam.
Zapytałem jednego z kupców urządzeń navi-media na allegro o to czy jest zadowolony z zakupu. Odpowiedź była raczej negatywna (poniżej). Przy takich cenach jakie mają wybiorę raczej sprzęt Zeneca albo Kenwooda niż ten chiński szajs.

Cytat:
Zakupiłem urządzenie 7098G/A w/g opisu NAvi Media
W ofercie sprzedaży nie było wzmianki o tym, że jest to jedno z pierwszych urządzeń nie posiadających tych funkcji o których mowa w ofercie sprzedaży.
Nie ma pilota
Dualzone to fikcja
Tuner FM to porażka - selektywność tragiczna, w stolicy nie słychać stacji oddalonych o 25km, przesłuchy z innych stacji (instalacja antenowa ok - na fabrycznym radioodbiorniku sprawdzone)
Ekran dotykowy zawieszał się - prośba do NAvi Media o nowy ROM w celu porwienia sytuacji
telix1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2009, 11:36   #6
Kuginsyn
ford::beginner
 
Imię: Wlo
Zarejestrowany: 05-08-2009
Skąd: Polen
Model: Kuga Titanium - czarny
Silnik: 2,0 AWD
Rocznik: 2009
Postów: 24
Domyślnie Odp: Navi Media 7106g

Właśnie,
napiszcie proszę swoje opinie na temat Navi-Media. Bo chcę taki zamontować do nowoodbieranej Kugi.
Kuginsyn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2009, 08:02   #7
jezikk
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-08-2009
Skąd: Krakow
Model: MK4
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 27
Domyślnie Odp: Navi Media 7106g

Podpinam sie pod watek o urzadzeniach Navi-Media. Chce takie zainstalowac w Mondeo MK4 i chetnie wyslucham waszych opinii.
jezikk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2009, 12:37   #8
fifun
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-06-2009
Skąd: Poznań
Model: Kuga
Silnik: 2,5 automat
Rocznik: 2009
Postów: 4
Domyślnie Odp: Navi Media 7106g

A ja tam zadowolony jestem. Dziwi mnie jak czytam tak mocno negatywne komentarze to az sie zastanawiam czy to nie przypadkiem konkurencja wypisuje. Zakladaja przez salony samochodowe wiec musza byc pewni. Mnie to wlasnie przekonalo do zakupu. Ja widze plusy i minusy z przewaga plusow. Najwiekszy plus to wyglad idealnie dopasowany do deski samochodu. Polska mapa z Holkiem, dobra jakos dzwieku, dvd, USB, SD i kamera cofania. Z bluetoothem co prawda mam troche problem bo prawie krzyczeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale znajomy ma juz zewnetrzy mikrofon i jest ok. A ja przy okazji powiem zeby mi tez zrobili zewnetrzy jak na przeglad pojade. Mialem tez raz problem z mapa to wyslali mi druga. Co prawda tydzien po tym jak obiecywali ale wyslali. Ja zdecydowanie na plus oceniam ten sprzet.
fifun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2009, 09:01   #9
j_olkowski
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Wrocław
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDI AUY
Rocznik: 2001
Postów: 53
Domyślnie Odp: Navi Media 7106g

A czy to cudo podejdzie do Galaxy 2001 r ?
j_olkowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2010, 15:54   #10
polaff
ford::advanced
 
Avatar polaff
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 29-06-2008
Skąd: Włocławek
Model: Ranger Wildtruck
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2021
Postów: 490
Exclamation Odp: Navi Media 7106g

a ja ten shit mam kupiony razem z autkiem.

Zamówilem podczas konfiguracji mojego forda przed zakupem. i żałuję bardzo żaluję.
Od samego początku mam problemy z tunerem rdiowym, anteny TV wogóle nie dostalem. w wakacje wywalczyłem wymianę radia na nowe i nic sie nie zmieniło, szumi trzeszczy, rds nie dziala wręcz głupieje w tekstach rds wiecznie jakies krzaki wyświetla i przełącza bez sensu stacje. Jedyne co jest fajne w tym radiu to nawigacja tu nie mam zastrzeżeń. Co do ich obiecanek serwisowych powiem tak ja mam numer kontaktowy do Pana Filipa - powinien mieć ksywę sciema. Obiecanki cacanki i zawsze w przedzień wizyty sewisanta coś im nagle i niespodziewanie wypadało... Jestem na etapie pisania reklamacji do ASO z żadaniem wymiany radia na inne - nie z tej firmy ale podobnej klasy. Jesli to nie pomoze kontaktuję się z TVN Turbo bo toszke szkoda mi tych chyba w sumie 6ściu tysi - kupiłem jeszcze zagłówki
polaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.