Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|świętokrzyska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-11-2007, 18:24   #31
zdrapka4
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam wszystkich!
W moim focusie (1999) wymagają wymiany dwa poprzeczne wahacze z tylu. Byłem w ASO i powiedzieli mi ze śruby są zapieczone i trzeba uciąć całą belkę i wymienić komplet 8 wahaczy :fcp5 . Znacie może jakiegoś mechanika niedaleko Starachowic, co mógłby sobie z tymi śrubami poradzić???

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2007, 08:12   #32
weni
ford::average
 
Avatar weni
 
Zarejestrowany: 09-07-2006
Skąd: Bilcza
Model: Focus C-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 110
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdrapka4
Witam wszystkich!
W moim focusie (1999) wymagają wymiany dwa poprzeczne wahacze z tylu. Byłem w ASO i powiedzieli mi ze śruby są zapieczone i trzeba uciąć całą belkę i wymienić komplet 8 wahaczy :fcp5 . Znacie może jakiegoś mechanika niedaleko Starachowic, co mógłby sobie z tymi śrubami poradzić???
Kolega miał ten sam problem. Podjechał do gościa gdzieś na ul. Wojska Polskiego (oczywiscie Kielce) i zrobił mu za dość nie wielkie pieniądze. (pierniczył sie chyba ze dwie godziny) telefon 41 3618874
weni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2007, 08:32   #33
zdrapka4
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzięki WeniGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[ Dodano: 26-11-2007, 09:47 ]
Dzwoniłem do nich. Nia mają palnika i nic nie mogą zrobicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2008, 12:25   #34
pluto
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2005
Skąd: Kielce
Postów: 209
Domyślnie Re:

Cytat:
Napisał weni
zupełnie prywatnie samochody robią chłopaki z byłego serwisu Forda a teraźnieszego OPLA w Kielcach. Maja garaż w Bilczy k. Kielc. Dobrze i w miare tanio.
Czy ma ktoś może namiar na ten zakład?? Telefon, dokładniejszy adres. Lub inny w okolicy Kielc znający się na fordach (do diagnozy przegub wewnętrzny i ewentualna wymiana)??.
Ewentualnie jeszcze kogoś dobrze regulującego instalacje gazowe (II gen.) bo zamierzam wymienić membranę i inne elementy w parowniku no i będzie wymagał po tym zabiegu regulacji.
__________________
Dobro rodzi dobro, zło rodzi zło ...
pluto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2008, 19:31   #35
weni
ford::average
 
Avatar weni
 
Zarejestrowany: 09-07-2006
Skąd: Bilcza
Model: Focus C-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 110
Domyślnie Re: Re:

Ewentualnie jeszcze kogoś dobrze regulującego instalacje gazowe (II gen.) bo zamierzam wymienić membranę i inne elementy w parowniku no i będzie wymagał po tym zabiegu regulacji.[/quote]

Jak będziesz w pracy to na przeciw jest osiedle domków. Gość zakłada instalki, reguluje, itp. itd. Ulica wczesiej niz gośc do którego podałem Ci telefon. Z pracy masz rzut beretem.
Mogę Ci jeszcze polecic goscia z kruszelnickiego o nzakładał mi sekwencje i serwisuje. Gosc jest młody ale kumaty. Dom na zakrecie po prawej stronie LOVATO firma chyba. Sprawdze jutro, bo całą książkę mam w Mondku.
weni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 10:14   #36
pluto
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2005
Skąd: Kielce
Postów: 209
Domyślnie Re: Gdzie serwisujecie bryki ?

No to teraz myślę, że znajdę obydwu mechaników i takie namiary mi się przydadzą bo fachowców lepiej mieć pewnych niż jakichś cwaniaków co kasę skroją i niewiele zrobią:/
Dzięki za informacje
Pozdrawiam
__________________
Dobro rodzi dobro, zło rodzi zło ...
pluto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2008, 09:34   #37
weni
ford::average
 
Avatar weni
 
Zarejestrowany: 09-07-2006
Skąd: Bilcza
Model: Focus C-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 110
Domyślnie Re: Gdzie serwisujecie bryki ?

jestem Ci winny kontakt na Kruszelnickiego

Autogazsystem. Moćko A.
tel. 0 41 368 32 95 - telefon/fax
adres
25-670, Kielce, Kruszelnickiego 150
woj. świętokrzyskie

naprawde tego goscia mogę polecić, powie prawde co i jak i ile trzeba wyłozyć kasy.
weni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2008, 14:37   #38
pluto
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2005
Skąd: Kielce
Postów: 209
Domyślnie Re: Gdzie serwisujecie bryki ?

Na kruszelnickiego bylem i potwierdzam, że zakład solidny.
Chciałbym się szanownych kolegów i koleżanek jeszcze zapytać, gdzie w Kielcach można sprawdzić (dobić) klimatyzację?? Co prawda w mercedesie ale pewnie to wsio ryba jakie auto:-) Pytam bo chciałbym żeby mi najpierw sprawdzili czy nie ma jakichś nieszczelności a dopiero potem dobili z razie potrzeby bez ponownej konieczności odwiedzania zakładu po 2 miesiącach...
__________________
Dobro rodzi dobro, zło rodzi zło ...
pluto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2008, 11:49   #39
weni
ford::average
 
Avatar weni
 
Zarejestrowany: 09-07-2006
Skąd: Bilcza
Model: Focus C-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 110
Domyślnie Re: Gdzie serwisujecie bryki ?

firma Autoklimatyzacja 507 060 128 podobno bardzo dobry gość
weni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2008, 09:30   #40
pluto
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2005
Skąd: Kielce
Postów: 209
Domyślnie Re: Gdzie serwisujecie bryki ?

Byłem i rzeczywiście koleś fachowo podszedł do sprawy. Domyślił się co może być usterką i miał rację. Całe szczęście że mercedes to auto ojca i to nie ja będę musiał kupić chłodnicę klimatyzacji za 500zł :fcp18 Zakład można polecić tylko trzeba troszkę pokombinować żeby tam trafić...
__________________
Dobro rodzi dobro, zło rodzi zło ...
pluto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.