Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-12-2013, 11:36   #1
Barytosz
ford::amateur
 
Imię: Bartosz
Zarejestrowany: 23-10-2013
Skąd: Pszczyna
Model: s-max
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Żaluzja podłączenie jak się do tego zabrać ?

Witam!!!

Jak podłączyć żaluzję sterowania powietrza koledzy? Problem polega na tym, że samochód mój po kolizji ze zmasakrowanym zderzakiem i żaluzją został uprzątnięty w ten sposób z drogi, że wszystko co zostało na samochodzie zostało, a co wisiało ( i tu min. żaluzja, silniczek sterowania nią i inne kabelki i wiązki) zostały oderwane lub ucięte i wyrzucone... Problem polega na tym, że zakupiłem potrzebne elementy i wtyczka do silniczka sterowania żaluzją ma inne kolory kabelków niż te co zostały przy samochodzie:-). Do złożenia zostało mi tylko to a nie wiem jak się za to zabrać i nie chciałbym nic zjarać. Na forum S-max'a nic nie znalazłem, natomiast na forum Focus'a znalazłem to:

3 PIN wtyczka
1-VT-OG = -
2-BU-BN = ECM
3-YE-OG = +12V F35 5A

gdzie

"- = masa

+12V = plus 12Volt od akumulatora ale przez bezpiecznik o nr F35 i wartosci 5A i jeszcze przez przekaznik-tylko juz nie pamietam który a niechce mi sie od nowa szukac
ale przekaznik raczej musi byc dobrze bo on zasile wiele wiecej urzadzen-wiec gdyby padł to bys miał choinke z błędami.

ECM= kabelek do engine control module( sterownik silnika)."

Czy w moim s-max'ie 2.0 ecoboost 203 ps z października 2010 roku będzie podobnie?
Podajcie proszę jakieś linki do instalacji, kontakty priv do wszystkowiedzących itd.

Będę ogromnie wdzięczny

P.S. Gdzie w tym aucie powinien być przymocowany czujnik temperatury zewnętrznej?

Pozdrawiam

Barytosz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-12-2013, 12:34   #2
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,988
Domyślnie Odp: Żaluzja podłączenie jak się do tego zabrać ?

czujnik temp. zew. jest mocowany na pasie czołowym pod osłoną górną chłodnicy
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.