Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-07-2014, 15:38   #131
androzek49
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 28-12-2013
Skąd: okolice Bydgoszczy
Model: Kuga II 2.0 TDCI 163 KM Powershift
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 38
Domyślnie Odp: Ile pali kuga?

ssaramis na litość Boską !!! To dlaczego nie jeździsz Dacią Loganem ?!!!- nie jest SUV'em, jest praktyczny,przewozi z punktu a do punktu b ma napęd na 1 oś i jest tani tzn. jeden z nielicznych ma odpowiednią cenę do jakości w przeciwieństwie do np.BMW i nawet Kugi.Mnie leżenie na drodze a nie siedzenie wygodnie w fotelu, tylny napęd i podniecające niektórych właściwości jezdne oraz moc i technologia BMW tak samo nie rajcują jak Ciebie SUV'y.Daj ludziom wybrać co chcą. Ciebie nikt nie zmuszał do zakupu Twojego samochodu. Masz jakieś kompleksy ,czujesz się "pełnowymiarowym" facetem tylko w swoim samochodzie a reszta w SUV - ach to frajerzy i szpanerzy ? Ludzie kupują SUV'y bo się im w nich wygodniej jeździ .Koniec.Kropka.

androzek49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2014, 20:00   #132
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Ile pali kuga?

ssaramis - najwyższa pora przestać ludziom zaglądać do portfela Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeżeli ktoś chce kupić SUVa choć go tak naprawdę nie potrzebuje, no to jego sprawa. Ciebie było stać na zakup Kugi dla żony choć tobie auto nie pasuje, i jednak jej na to pozwoliłeś. W sumie nie wiele się różnisz od tych, którzy taki samochód kupili - a nawet lekko podkręciłeś statystiki sprzedaży tych pseudoterenówek. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2014, 21:15   #133
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,381
Domyślnie Odp: Ile pali kuga?

Ktos wczesniej napisal ze zdecydowal sie na Kuge bo to auto rodzinne i pomaga w zime w dojazdach do kurortow. Owszem zgadza sie tyle ze ja jezdze co roku nie raz na narty tylko min dwa, glownie do Austrii

Jak juz kolega cytuje, to prosze przeczytać dokładnie, i nie wszyscy tu narzekają na te pojazdy.
Mam wrażenie, ze kolega nie lubi kierowców pseudo suwów
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2014, 07:27   #134
androzek49
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 28-12-2013
Skąd: okolice Bydgoszczy
Model: Kuga II 2.0 TDCI 163 KM Powershift
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 38
Domyślnie Odp: Ile pali kuga?

I jeszcze jedno.Skoro np.w Europie istotnie rośnie sprzedaż SUV -ów z roku na rok to taki samochód przestaje być sposobem szpanu.Powszednieje. Wniosek -musi być inna przyczyna iż ludzie kupują samochód droższy od kombi.
androzek49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2014, 14:09   #135
ssaramis
ford::beginner
 
Imię: aramis
Zarejestrowany: 21-06-2014
Skąd: Szczecin
Model: Kuga
Silnik: 2.0L Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 39
Domyślnie Odp: Ile pali kuga?

Androzek49- Gosc ktory kupil Dacie zrobil bardzo dobry wybor. To dokladnie to samo co Ford tylko za duzo mniejsze pieniadze. W dusterze siedzi sie identycznie jak w Kudze, rownie wysoko, auto podobnie przyspiesza, ma naped 4x4. Duster i Kuga jezdza glownie po miescie. Dla czego jezdze BMW 5 series a nie loganem. Nie przeszkadzaloby mi jezdzic i loganem o ile Dacia tak samo jak Ford nie robilaby tylko samochodow do turlania sie. Ja lubie jak jest szybko czasem bardzo wolno, jest fun, nie kolysze, pompowany w pelni elektryczny i wentylowany fotel otacza moje cialo a cisze zaglusza nie silnik i potezne opory powietrza tylko dzwiek wydobywajacy sie z dobrych glosnikow a kabina auta zamienia sie w sale koncertowa Beetowena. Skoro tak chce to takiego czegosc nie znajde ani u Daci ani w Fordzie. Z kad wiec Kuga pod moim domem. Tlumaczylem wiele razy. Namawialem kobite na wiele innych aut, czesto nawet za ponad 400K PLN. No ale nie udalo sie przetlumaczyc, Kuga to jest auto ktore ona kocha i jak bym sie jeszcze troche upieral to dostalbym w leb. Jeszcze rok temu jezdzila 3 series, auto o podobnej przestrzeni wewnatrz co Kuga. Cisza, wygoda, niewielkie dotkniecie gazu wgniatalo w fotel i zawsze byl fun a srednie spalanie zawsze mniejsze jak 5L/100km.Kupilem jej nowe lsniace, bialutkie. Niestety po niecalych dwoch latach zostalo skradzione.
Atlis- czegos tu nie kapuje. masz spora wiedze o samochodach i nie tylko o Kudze ktorej nawet nie masz. Widze ze piszesz w wielu tematach na temat nie tylko Kugi ale tez nowych i starszych innych modeli Forda. Jednym slowem jestes niczym mala encyklopedia Forda. Czy Ty tak kochasz Forda czy masz jakis interes bronic nawet slepo ta marke?
Na koniec stwierdze ze wielu z Was nawet nie potrafi bronic Kugi. Stwierdzenia glosno, cicho, wygodnie itd to pojecia bardzo wzgledne. Dla mnie fotel w Kudze to niczym madejowe loze a dla drugiego najwieksza wygoda niczym w 5 gwiazdkowym hotelu w Dubaju. Czy myslicie ze kierowca Dustera, Rav4, sportage itd napisze ze ma fotel nie wygodny? Bzdura!!! SUV czy VAN maja inna ceche bardzo pozytywna. Dostep do samochodu jest latwiejszy, bardziej naturalny ale bzdura jest ze siedzi sie wygodniej. Nawet Atlis udowodnil wklejajac zdjecia focusa, C-maxa i Kugi ze to te same fotele. Roznice robi wysoka pozycja siedziska. Osoby nizsze a glownie naturalnie Kobiety tak jak moja baba nieco powyzej 170cm maja lepsza widocznosc nie tylko do przodu ale rowniez na boki auta. Przy normalnym poruszaniu sie jest to duzy plus ale jesli jezdzimy szybko w lukach i ostro wchodzimy w szykany to juz duzy minus. No ale znow napiszecie ze to bzdura bo Kuga nie kolysze i zadnych przechylow nie ma. A to ciekawe, musze zadzwonic do producenata BMW co by przestal robic i montowac nawet w sedanach aktywny system kierowniczy powodujacy ze w zaleznosci od predkosci kola przednie skrecaja w tym samym lub odwrotnym kierunku. Po co tez oni montuja system antyprzechylowy i po co te nieziemsko drogie zawieszenie. Niech dzwonia do Forda i sie ucza jak mozna za 10% tej samej ceny zrobic to samo.
ssaramis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2014, 14:41   #136
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Ile pali kuga?

ssaramis - nie bronię Forda, ale porównywanie Kugi do Dustera jest dosyć sporą przesadą...

I to nie my nie potrafimy bronić Kugę, tylko twoje argumenty stoją na glinianych nogach.

Kuga nie jest o nic lepsza lub gorsza niż konkurencja. A nawet samochody premium, takie jak BMW X1, które zostało nie tak dawno okrzyknięte najgorszym samochodem, który kiedy BMW wyprodukowało choć stoi na płycie podłogowej z fantastycznego BMW 3er E90, nie są o nic lepsze.

Twoje porównywanie 5er z jej dmuchanymi fotelami jest coraz bardziej śmieszne. 5er to auto zupełnie innej klasy, tak jak Ford nie jest dla BMW bezpośrednią konkurencją. Jeżeli tego nie łapiesz, to bardzo mi przykro. Ford produkuje samochody w takzwanym mainstreamie. Takimi markami są Volkswagen (Skoda, Seat), Toyota, Mazda, duo H/K, Fiat, Renault, Peugeot itp. Poprostu auta za rozsądne pieniądze. Dacia jest typowo marką budżetową maksymum - za minimum pieniędzy. Czyli niżej niż te wymienione wyżej. Taką marką będzie też Datsun od Nissana. Niektóre mainstream marki mają w swojej gamie auta które konkurują Dacii - Fluence, 301, Elysse itp. Natomiast BMW to marka premium - konkurencja dla Audi, Mercedesa, Infiniti czy Lexusa. Auta premium oferują zupełnie inny rodzaj wyposażenia niezależnie od modelu - naprzykład BMW 1er można kupić z silnikiem 3.0 R6T, takiego Golfa czy Focusa nie kupisz. Mondeo konczy się na 2.0 240KM, natomiast najmocniejsza 3er ma ponad 400KM...

Kumasz czaczę? Porównujesz ciągle jabłka z gruszkami i jeszcze probujesz nam wmówić, że to mi nie potrafimy obronić Kugi przed konkurencją. To jest taka bzdura, jak bym miał kogoś przekonywać o tym, że ziemniaka jest lepszy schabowy...

PS: Ford nie jest "moją" marką. Miałem samochody innych marek i nic nie stoi na przeskodzie bym następnym razem nie kupił koreańczyka o ile będzie za moje pieniądze oferował najlepszą jakość.

Ostatnio edytowane przez Atlis ; 07-07-2014 o 14:44
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2014, 17:10   #137
ssaramis
ford::beginner
 
Imię: aramis
Zarejestrowany: 21-06-2014
Skąd: Szczecin
Model: Kuga
Silnik: 2.0L Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 39
Domyślnie Odp: Ile pali kuga?

Atlis- przeczytaj jeszcze raz chlopie co napisalem i pokaz mi porownanie Kugi z BMW. Napisalem czym jezdze nie dla tego zeby porownac dwa auta, tylko dla tego ze w BMW sa takie technologie ktore daja mi radosc z jazdy. A to nie jest porownanie tylko wytlumaczenie dla czego kupilem takie a nie inne auto.Nie kierowalem sie ani marka choc nie kryje ze od lat jezdze BMW, ani tez znaczkiem na masce. Kierowalem sie wlasciwosciami jezdnymi i wygoda!!! Jesli Skoda,Ford czy Dacia beda robili takie same auta jak BMW to chetnie sie do nich przesiade bo mi na zadnym znaczku na masce nie zalezy. Wcale tez nie twierdze ze np BMW 3 jest lepsze od Focusa. Jest bardziej zaawansowane technologicznie ale Focus za to jest tani. Focus to auto ktore ma byc ekonomiczne i dostepne dla wiekszosci potencjalnych nabywcow. Ze wzgledu na jego charakterystyke jest autem bardzo poprawnym za to Kuga uwazam ze juz nie!!!!. Pisalem juz dla czego ale przypomne. Kuga to nic innego jak wyzej stojacy na kolach Focus a do tego rozbudowany do gory. Zeby takie cos mialo sens ze wzgledu na wyzszy srodek ciezkosci, mase, przeswit powinno byc zaopatrzone w lepszy silnik i systemy zawieszenia i przechylowe albo oferowac duzo wiecej przestrzeni w srodku czyniac go bardziej praktycznym. Wowczas Kuga, Sportage, ix35, tiguan i wszystko Kugo pochodne cos by roznilo na plus. No a przeciez powinno roznic na plus skoro jest duzo drozsze. A tak roznia sie tyle ze siedzisz wysoko na kiblu, silnik ze wzgledu na swoja mase nie daje zadnej radosci z jazdy i sluzy tylko do przetoczenia sie po flaszke i z powrotem a do tego ma najtansze zawieszenie ktore prawa fizyki pieknie obnazaja. Focus-tak, mondeo rowniez tak, C-max-tak, ford ka-tak. To auta ktore maja albo byc tanie, albo w miare komfortowe albo jak C-max pojemne i sie z zalozen wywiazuja. Kuga wielkie NIE, droga, poza asfalt sie nie nadaje a z reszta nikt go w tym celu nie kupuje, przestrzen w srodku ta sama co w Fokusie tyle ze pali wiecej a do tego ma gorsza trakcje. I niech ktos mi powie ze Kuge dla szpanu czy durnej mody sie nie kupuje. Maja baba jest najlepszym tego przykladem. Psiapsiolka z pracy Kuge ma, jej sie spodobalo wiec tez chce byc modna i Suvem jezdzic. No ale skoro kogos na to stac.....Widzisz Atlis, jak wiesz wiekszosc producentow stosuje super tricki reklamowe a naiwni ludzie sie podniecaja. Np system automatycznego wlaczania i wylaczania auta podczas zatrzymania. Ze wzgledu na coraz wieksze normy spalin producenci montuja takiego konia trojanskiego w samochodzie za ktorego trzeba niezle zaplacic, wmawiaja idiotyzmy ile to silnik mniej paliwa spali. Brawo, nic tylko montowac i cieszyc sie ze cos takiego ktos ma. To jak bardzo szkodzi taki system zarowno silnikowi czy turbinie tego juz nikt nie mowi. Kolejny system to automatyczne rozpoznawanie znakow drogowych. No nie.....to juz tacy jestesmy zacofani ze sami ich rozpoznawac nie mozemy? To kierowca ma patrzyc na to co sie dzieje na drodze i jej otoczeniu a nie samochod!!!! Dla tego jak mi w salonie BMW zaproponowali taka opcje to powiedzialem ze moj iloraz ineligencji jest wiekszy od malpy i sam sobie znaki rozpoznam co tez jest zakichanym obowiazkiem kazdego kierowcy!!!! Takich super atrakcji jest oczywiscie wiecej ale nie bede sie nad nimi skupial. Chodzi o to abysmy mieli oczy otwarte i nie dali sobie wcisnac cos co jest zbedne albo wrecz szkodliwe bo ja chce byc eko lub podazyc za moda. Przeczytajcie sobie jak i o ile bardziej krowy szkodza srodowisku. No ale o tym nikt nie mowi bo przeciez fajnie steka miec na talerzu. A na koniec....sprawdzilem przed chwila ile ludzi przeglada Kuge-4 Focusa-82. Jak widac sa ludzie ktorzy mysla podobnie i nie kieruja sie tylko durna moda. Oni wiedza ze jesli sie chce cos lepszego to trzeba uderzyc w premium a nie w Kuge. Nie wierzycie....to prosze isc i napisac w temacie focusa ze kupiliscie kuge co by w gory pojechac raz do roku. Oj to dopiero bedzie polewka
ssaramis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2014, 18:37   #138
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Ile pali kuga?

ssaramis - ale nie możesz mówić o wygodzie Kuga vs 5er. Jeżeli by właścicieli Kug było stać na X5M lub M63AMG to te z by pewnie takie SUVy kupili. Mnie jak by było stać na M3, IS-F lub C63AMG to też bym takim jeżdził. Ale mnie nie stać. A więc jeżdźę Focusem, ktory mi najbardziej w klasie kompaktowej odpowiadał. No i im najbardziej odpowiadała Kuga. Ty jak byś nie był zwolennikiem BMW, to byś pewnie wybrał E-klasę lub GS-a czy A6. A są tacy, którzy zamiast 5er kupują X5 czy zamiast E-klasy kupują M. I nie dlatego, w X5 było więcej miejsca niż w naprzykład 5 Touring. Tylko dlatego, że im bardziej odpowiada taka buda. I jak pewnie wiesz, X5 też w cale nie jeżdzi lepiej niż 5er, mięsca też w niej więcej nie jest i kosztuje średnio 30tys złotych więcej niż 5er Touring. Czyli dokładnie tyle ile mniej więcej wynosi różnica pomiędzy Focusem i Kugą...

Ludzie chcą jeżdzić takimi samochodami. Nie dlatego, że są lepsze, że oferują więcej miejsa. Dlatego że im się podoba...

Apropo start-stop - mi ten system w aucie nie przeszkadza. Nie zapłaciłbym za niego ani złotówkę jeżeli by był tylko za dopłatą, ale skoro mam go w aucie montowany seryjnie, to niech sobie będzie. Co do tego czy szkodzi turbinie - no nie jest to aż tak zle jak myslisz. Nowoczesne silniki mają elektryczną pompę oleju, więc po wyłączeni silnika na postoju, nawet przy pełnym zatrzymaniu utrzymują obieg oleju wokół łożyska turbiny by się ono chłodziło i nie dochodziło do tworzenia nagaru. Sam start-stop kiedy nie są warunki sprzyjające silnik i tak nie wyłączy, więc nie ma czego się obawiać. Inna sprawa to to, że w pewnych sytuacjach może bezsesnownie włączać i wyłączać silnik. Ale to jest już na rozsądku kierowcy, by system wyłączył, kiedy uważa, że nie jest mu potrzebny lub nie chce by działał. W 5er jest przycisk wyłączenia start-stop przy przycisku startowania, co ja uważam że jest super dla ludzi, którzy nie chcą z niego korzystać - dla mnie do bani, bo ja start-stop używam i przycisk do jego wyłączenia mam na wyciągniecie palca wskazującego z gałki zmiany biegów. Jego wyłączenie czy ponowna aktywacja to minimum ruchów i pól sekundy...

Zgadzam się z tobą co do systemu czytania znaków - szczególnie u nas ciężko znaleść system, który działa w 100% dobrze, ale to jest wina naszej infrastruktury. Samotne odczytywanie jest generalnie nieprzydatne, choć naprzykład kierowcom którzy często jeżdżą w miejca nieznane i nie pamiętają ograniczeń w danym momencie może się przydać. Sam bym za niego nie zapłacił.

Ogólnie widać trend stosowania różnych nowych systemów wspomagających kierowcę. Może ci się to nie podobać, ale świat powoli zbliża się do wyeliminowania kierowcy z aktywnego prowadzenia samochodou i choć jestem petrolheadem, jestem za tym, by kierowca został tylko pasażerem... Dlaczego tak uważam, to inny temat. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

M.

PS: jeżeli możesz, dziel swoje myśli w akapity, bo strasznie źle się te twoje długie teksty czytają i niechciałby ci następnym razem odpowiedzieć tl;dr-em Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Atlis ; 07-07-2014 o 18:41
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2014, 19:40   #139
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Ile pali kuga?

Saramis widzę że kompletnie nie rozumiesz po co ktoś kupuje SUVy. Ale pokolei.

Cytat:
Napisał ssaramis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kierowalem sie wlasciwosciami jezdnymi i wygoda!!! Jesli Skoda,Ford czy Dacia beda robili takie same auta jak BMW to chetnie sie do nich przesiade bo mi na zadnym znaczku na masce nie zalezy.
Ja również przesiadłem się z BMW ale właśnie na Kugę. Uważam że samochód z napędem na tył to zabawka na lato. W zimę to udręka i chłam.
Zaraz napiszesz że to kwestia umiejętności ale się mylisz. Napiszę to samo co ty o Kudze, czysta fizyka. Auto z napędem na przód czy 4x4 zawsze łatwiej się prowadzi w zimę. I o to chodzi SUvy nie są dla rajdowców ale aby ułatwić życie przeciętnemu Kowalskiemu.

Cytat:
Napisał ssaramis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Focus-tak, mondeo rowniez tak, C-max-tak, ford ka-tak. To auta ktore maja albo byc tanie, albo w miare komfortowe albo jak C-max pojemne i sie z zalozen wywiazuja.
Producenci mają to do siebie że reagują na zapotrzebowanie rynku zbytu. Widać z wyników sprzedaży że SUVy są potrzebne. Może w kilku przypadkach to kwestia mody, może komuś się po prostu SUVy podobają. I co z tego? Jak kogoś stać na zakup SUVa tylko dlatego bo mu się podoba buda to niech kupujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jest to kwestia gustu i niech każdy kupuje co chceGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ty też kupiłeś BMW a to dopiero lansiarski samochód który jak już napisałem według mnie nie nadaje się do polskich warunków (przynajmniej tam gdzie mieszkam, masa górek i zero odśnieżania). Samochód ma być praktyczny i taka jest Kuga. Ciekawe kto wyżej podjedzie w górach na świerzym śniegu ty BMW czy ja KugąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dlatego kupiłem Kugę aby nie zastanawiać się czy podjadę czy będą mnie pchać. Co w BMW mi się zdarzałoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kuga ma masę zalet, różni się od Focusa i reszty którą wymieniłeś masą rzeczy. Większość osób ją wybiera z uwagi na wyższy prześwit, napęd 4x4, lepsza widoczność za kierownicą itp. SUVy to po prostu wygoda przydająca się nie tylko w wypadach na narty ale też w mieście. Wyższe krawężniki nie są żadnym problemem. Jeżeli kogoś stać na dopłatę do tego aby było mu wygodniej to czemu nie?

Cytat:
Napisał ssaramis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A na koniec....sprawdzilem przed chwila ile ludzi przeglada Kuge-4 Focusa-82. Jak widac sa ludzie ktorzy mysla podobnie i nie kieruja sie tylko durna moda. Oni wiedza ze jesli sie chce cos lepszego to trzeba uderzyc w premium a nie w Kuge. Nie wierzycie....to prosze isc i napisac w temacie focusa ze kupiliscie kuge co by w gory pojechac raz do roku. Oj to dopiero bedzie polewka
Kugę przegląda mniej osób bo jest droższa a nie dlatego że się nie podoba. Mniej też przegląda Astona Martina ale nie dlatego że nie chciałaby mieć tego samochodu.
A co do polewki z Suvów... Ja się nigdy nie śmieję gdy zabieram różne osoby z przystanków do miasta zimą. Niestety zima w Polsce zawsze zaskakuje kierowców i często zanim odśnieżą jest już wieczór... Po takich opadach rankiem widać tylko auta z podwyższonym zawieszeniem i 4x4.
Czy ci się to podoba czy nie SUVy zapewnieją większe możliwości dojazdu niż sedany, vany itp. To jest właśnie kwintesencja suvów pewność i wygoda w gorszych warunkach (nie czytaj w ostrym terenie).

Bump: A z Altisem zgadzam się w całościGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Lep ; 07-07-2014 o 19:48
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2014, 20:32   #140
ssaramis
ford::beginner
 
Imię: aramis
Zarejestrowany: 21-06-2014
Skąd: Szczecin
Model: Kuga
Silnik: 2.0L Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 39
Domyślnie Odp: Ile pali kuga?

Ok, przekonaliscie mnie, ide po siekiere i porabie BMW. Jutro ide kupic druga Kuge
ssaramis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.