Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-05-2015, 09:39   #1
marek.tomczak
 
Postów: n/a
Domyślnie Ulepszenie małym kosztem ...

Witam,
Co polecacie z gadżetów, w które można wyposażyć nasze mondki i co będzie cieszyło. Nie chodzi tu o sprawy typu: wymiana siedzeń na alcantarę albo skórę, bo to koszty za duże aby mówić o gadżetach. Jak na razie dołożyłem chromowaną listwę na zderzak pod klapą bagażnika, ledy w środku i lusterkach bocznych, wymieniłem podłokietnik na skórzany z przeszyciami bo mój był ten "plastikowy" i miał wgniota od łokcia. Chromy pod szybami mam oryginalne, głośniki również i nie widzę sensu ich wymieniać, bo melomanem nie jestem a mając basy prawie na maxa nic nie brzęczy itp. (inni wchodząc mówią że gra bardzo dobrze). Przeciwmgielnych od wersji ST nie chcę, bo jak czytam to się rozklejają i gorzej świecą niż te standardowe. Proszę się pochwalić swoimi "trafionymi" i mniej "trafionymi" zmianami. Niedobre zmiany też mile widziane, gdyż będzie wiadomo żeby się w to nie pchać. Myślę nad obszyciem kierownicy jakąś milszą skórą (ta oryginalna jest śliska jak ma się ręce suche).


Ostatnio edytowane przez marek.tomczak ; 29-05-2015 o 09:48
 
Stary 29-05-2015, 09:56   #2
bruneros
ford::advanced
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 17-02-2014
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 2.0 TDCI Ghia
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2009
Postów: 203
Domyślnie Odp: Ulepszenie MK4 małym kosztem ...

z gadżetów które dołożyłem w ostanim czasie:

- nowe opony letnie
- nowy rozrząd
- fabryczny bluetooth z usb
- nowa skóra na kierce :-)

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bruneros jest offline  
Stary 29-05-2015, 10:05   #3
marek.tomczak
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ulepszenie MK4 małym kosztem ...

i o taką skórę mi chodziło ... Mów szybko gdzie i za ile ?
 
Stary 29-05-2015, 10:11   #4
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Ulepszenie MK4 małym kosztem ...

Cytat:
Napisał bruneros Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- nowa skóra na kierce :-)
[/IMG]
...czy wieniec jest grubszy niż fabryczny, czy mi się zdaje?
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline  
Stary 29-05-2015, 10:23   #5
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,848
Domyślnie Odp: Ulepszenie MK4 małym kosztem ...

opony i rozrząd to nie "gadżety", tylko eksploatacja.
tankowania też będziesz wymieniał?
jaceks jest offline  
Stary 29-05-2015, 10:27   #6
bruneros
ford::advanced
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 17-02-2014
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 2.0 TDCI Ghia
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2009
Postów: 203
Domyślnie Odp: Ulepszenie MK4 małym kosztem ...

Cytat:
Napisał marek.tomczak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i o taką skórę mi chodziło ... Mów szybko gdzie i za ile ?
to jest tak, ze trzeba wysłac stara kierownice na wymianę, i dostaje sie obszytą, nie chcąc zostawac z autem bez kiery kupiłem kiere na wymianę na olx.... [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] namiar do fimy ktora to robiła na prv

ad grubosci - owszem, kierownica wydaje sie byc grubsza, ale mi to akurat bardzo pasuje :-)

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bruneros jest offline  
Stary 29-05-2015, 10:57   #7
Binke
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-05-2012
Skąd: Olkusz/Katowice
Model: Mondeo mk4
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 38
Domyślnie

Witam. Jeżeli można to prosiłbym o namiary na firmę od obszycia
Dziękuję

--edycja--
Miało pójść jako wiadomość prywatną do kolegi Bruneros ale coś Tapatalk namieszał a skasować tez nie mogę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Ford Focus mk2 1.8 TDCI
Ford Fiesta mk4 1.8 D
Fiat Uno 1.4 IeS

Ostatnio edytowane przez Binke ; 29-05-2015 o 11:03
Binke jest offline  
Stary 29-05-2015, 11:34   #8
bruneros
ford::advanced
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 17-02-2014
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 2.0 TDCI Ghia
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2009
Postów: 203
Domyślnie Odp: Ulepszenie MK4 małym kosztem ...

Cytat:
Napisał jaceks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
opony i rozrząd to nie "gadżety", tylko eksploatacja.
tankowania też będziesz wymieniał?
Owszem eksploatacja, ale i inwestycja w auto i bezpieczeństwoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czasami lepiej zamiast w błyskotki zadbać o stan techniczny.
Generalnie to miał byc taki żart, ale ja takie eksploatacyjne gadżety stawiam na pierwszym miejscu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bruneros jest offline  
Stary 29-05-2015, 11:50   #9
maniunio
ford::advanced
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 10-06-2014
Skąd: Gdańsk
Model: Kuga MK3 Vignale/ Puma MK2 ST-Line
Silnik: 2.0 EcoBlue 190KM A8/ 1.0 EcoBoost 155KM DCT7
Rocznik: 2021/ 2022
Postów: 475
Domyślnie Odp: Ulepszenie MK4 małym kosztem ...

Jeśli nie masz tempomatu to właśnie nim zająłbym się w pierwszej kolejności.
maniunio jest offline  
Stary 29-05-2015, 12:48   #10
Paramedyk
ford::average
 
Avatar Paramedyk
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 11-06-2014
Skąd: Kraków
Model: MK4 Titanium
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 146
Domyślnie Odp: Ulepszenie MK4 małym kosztem ...

Cytat:
Napisał jaceks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
opony i rozrząd to nie "gadżety", tylko eksploatacja.
tankowania też będziesz wymieniał?
Ale jeśli pasek rozrządu powiesić na lusterku to czyż to nie gadżet ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Paramedyk jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.