Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-08-2010, 20:56   #11
lucash
ford::advanced
 
Avatar lucash
 
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Małopolska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2005
Postów: 297
Domyślnie Odp: Woda w bagażniku

To pozostają jeszcze do sprawdzenia uszczelnienia lamp, uszczelka klapy, może jeszcze gdzieś obok wycieraczki podciekać, może klejenie szyby gdzieś puściło?! Trudno powiedzieć, trza sprawdzać po kolei Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
e-TIS
Był Focus 2003r. 1.8 TDCi
Są Mondeo 2005r. 2.0 Pb + 2009r 2.0 TDCi
lucash jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2010, 07:22   #12
macka
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-02-2009
Skąd: Poznań
Model: Focus mk2, mk3
Silnik: 2.0 TDCi, 2.0 TDCI
Rocznik: 2007, 2012
Postów: 319
Domyślnie Odp: Woda w bagażniku

no teraz już też to wiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w weekend przy chwili wolnego ściągnę plastiki z tylnej klapy i będę polewał wodą.

zobaczymy efekty....
macka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2010, 20:55   #13
lucash
ford::advanced
 
Avatar lucash
 
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Małopolska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2005
Postów: 297
Domyślnie Odp: Woda w bagażniku

Daj znać jak poszło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
e-TIS
Był Focus 2003r. 1.8 TDCi
Są Mondeo 2005r. 2.0 Pb + 2009r 2.0 TDCi
lucash jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2010, 09:34   #14
macka
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-02-2009
Skąd: Poznań
Model: Focus mk2, mk3
Silnik: 2.0 TDCi, 2.0 TDCI
Rocznik: 2007, 2012
Postów: 319
Domyślnie Odp: Woda w bagażniku

udało się załagodzić sytuacjęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
patrząc na bagażnik to z prawej strony wywietrznik był poluzowany i przez niego leciało do bagażnika, trochę silikonu i po sprawie jeszcze na zamku woda się pojawia...trochę po uszczelniałem plastiki i jest lepiej, aczkolwiek jeszcze muszę przeprowadzić próby...najważniejsze ze do bagażnika się już nie lejeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
macka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2010, 23:11   #15
lucash
ford::advanced
 
Avatar lucash
 
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Małopolska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2005
Postów: 297
Domyślnie Odp: Woda w bagażniku

Gratulacje, myślę, że informacje z tego wątku posłużą potomnym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
e-TIS
Był Focus 2003r. 1.8 TDCi
Są Mondeo 2005r. 2.0 Pb + 2009r 2.0 TDCi
lucash jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2010, 12:11   #16
macka
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-02-2009
Skąd: Poznań
Model: Focus mk2, mk3
Silnik: 2.0 TDCi, 2.0 TDCI
Rocznik: 2007, 2012
Postów: 319
Domyślnie Odp: Woda w bagażniku

temat powraca, tym razem woda z samego zamka tylnej klapy.
W weekend jak mi się uda (pogoda, czas) to po raz kolejny zostanie tył zlany wodą, gdzieś musi jeszcze się woda przeciskać...
macka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2010, 19:56   #17
macka
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-02-2009
Skąd: Poznań
Model: Focus mk2, mk3
Silnik: 2.0 TDCi, 2.0 TDCI
Rocznik: 2007, 2012
Postów: 319
Domyślnie Odp: Woda w bagażniku

no i ostatecznie się zakończyła walka z wodą w bagażniku, jednak problemem była górna lampka stopu, przytomne użycie silikonu podziałało...

niestety drugie miejsce się ujawniło....zamek do kluczyka na tylnej klapie...."drzwiczki" zasłaniające się "nie domykały" no i tam był kolejny problem...ale po raz kolejny silikon spisał się znakomicie...

mam nadzieje problem z głowy
macka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2016, 20:08   #18
waldefons
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-09-2012
Model: focus mk2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2006
Postów: 4
Domyślnie Rozwiazanie problemu wody w bagazniku

Witam.W temacie chce opisac walke z woda w bagazniku
fiesta mk6 2003 i poinformowac osoby ktore chca zakupic ten samochod. Walka juz trwa okolo miesiaca poniewaz za kazdym razem okazywalo sie ze jeszcze gdzies jednak leci,takze jezeli ktos sie decyduje na zakup tego autka niech zwroci na to uwage bo pozniej mozna sie naprawde zdziwic,trzeba sprawdzac pod zapasowka (trzeba ja odkrecic) oraz pod tapicerka z lewej i prawej strony przy kratkach.U mnie sytuacja wyglad tak,zakupilem autko stosunkowo niedawno i nie bylo tam nigdzie wody (nawet po myjce nie bylo nic widac),tylko deszcz oraz bardzo dlugie lanie wody z weza (chociaz i to tez wszystkiego nie pokazalo dopier reszta pokazal sie podczas deszcu) oraz sciagniete plastiki i wysiadywanie z dobra latarka w bagazniku pokaze gdzie sa przecieki.Wiec teraz troche o tych czarodziejskich miejscach w ktorych u mnie cieklo:
1.Trzecie swiatlo stopu(wyciagnac uszczelnic silikonem),woda wyplywa przez zamek
2.Nity mocujace zderzak(rozwierci,zamontowac na sruby dajac miedzy zderzak a karoserie silikon)
3.Uchwyty plastikow przy karoseri do ktorych montuje sie zderzak,dwa mocowania tych plastikow do karoseri widac wewnatrz auta na kratkami(nalezy sciagnac zderzak w tym miejscu gdzie gdzie widac te mocowania do karoseri miedzy plastik a karoserie tez dac silikon,sa one na stale przymocowane wiec trzeb je troche odchylic i wcisnac silikon)
4.Gumki nad kratkami
5.W pewnym miejscu zgrzania karoseri (to dopiero bede robil,jest to miejsce pod lampa i od wewnatrz jest tam jaki taki dziwny uchwyt "po nic" w rogu jest miedzy blachemi orginalny ten silikon czy co tam)
To narazie tyle jak jeszce cos znajde to bede dopisywal.Takze zwracajcie na to uwage przy kupnie tego modelu Forda bo mnie te wycieki naprawde kosztowaly duzo czasu i nerwow a jescze wyszstkiego nie zrobilem bo dzisiaj wlasnie dosc duzo pada i dalej woda leci.Pozizwj orientacyjne zdjecie dotyczace miejsc cieknacych.Piszcie jak macie tez gdzies przecieki.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg ford-fiesta-mk6-polka-tylna-tyl-3305073817.jpg (64.3 KB, 93 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez mariusz gorzów ; 10-04-2016 o 20:53
waldefons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2016, 20:25   #19
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,486
Domyślnie Odp: Rozwiazanie problemu wody w bagazniku

Czy ta fiesta nie dostała w tył?
Jakoś dotąd nie spotkałem się z problemem przecieków.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2016, 20:28   #20
waldefons
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-09-2012
Model: focus mk2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2006
Postów: 4
Domyślnie Odp: Rozwiazanie problemu wody w bagazniku

Na 100 % nie,dla mnie to tez jest zaskakujace.
waldefons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.