Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-05-2022, 11:11   #1
vendesi
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 28-10-2018
Skąd: Ruszów
Model: Ford Kuga MK1
Silnik: 2.0 136km
Rocznik: 2009
Postów: 16
Domyślnie Pompa wspomagania - zwarcie??

Witam wszystkich klubawiczow niewiem czy jest ktaki przypadek lecz chciałbym się podzielić swoim i zapytać oprzyczyne. Więc u mnie jest taki dziwny przypadek podczas postoju załącza się pompa i gasnie mi radio zapalają się na ułamek sekundy kontrolki EPS,abs oraz kontrolka ręcznego, jeżeli chodzi o napiecie to tutaj trochę skacze od 13,20 do 15. Tylko i wyłącznie podczas skręcenia kierownica na postoju oczywiście także przygasaja swiatla przy krecenju kierownica dość widoczne.Mam takie pytania czy sądzicie ze to pompa wspomagania, czy można jakoś sprawdzic czy robi ona jakieś zwarcia.

vendesi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2022, 11:52   #2
vendesi
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 28-10-2018
Skąd: Ruszów
Model: Ford Kuga MK1
Silnik: 2.0 136km
Rocznik: 2009
Postów: 16
Domyślnie Odp: POMPA WSPOMAGANIA zwarcie??

Witam niewiem czy nikt nie mial takiego przyatku, u mnie praktycznie nic sie nie zmienilo radio dalej gasnie wracajac z pracy 25km radio gaslo z 10 razy. Sprawdzalem miernikiem napiecie. Gdy skrece kierownice na maxa obojetnie w ktora strone i pompa ma opor voltomiez pokazuje 11,6v gdy puszcze kierownice momentalnie przez moment jest 16v. podczas pracy pompy slychac szumienie pompy i teraz tak pytanie dla posiadajacych kuge mk1 czy u was takze slychac jak pompa chodzi i czy slychac jak ona sie zalacza.
vendesi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2022, 19:43   #3
Czupa_kabras
ford::average
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 04-06-2020
Skąd: Rzeszów/Tyczyn
Model: Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 179
Domyślnie Odp: Pompa wspomagania - zwarcie??

11,6v troszkę mało tych wolt
sprawdzałeś akumulator test i pomiar ładowania
Czupa_kabras jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2022, 20:36   #4
vendesi
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 28-10-2018
Skąd: Ruszów
Model: Ford Kuga MK1
Silnik: 2.0 136km
Rocznik: 2009
Postów: 16
Domyślnie Odp: Pompa wspomagania - zwarcie??

Bo właśnie testu akku nie robiłem, myślę że z nim jest wszystko Oki gdyz postoi kilka dni i niema problemów z odpalaniem.

Bump:
Cytat:
Napisał vendesi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie testu akku nie robiłem, myślę że z nim jest wszystko Oki gdyz postoi kilka dni i niema problemów z odpalaniem.
vendesi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2022, 12:10   #5
vendesi
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 28-10-2018
Skąd: Ruszów
Model: Ford Kuga MK1
Silnik: 2.0 136km
Rocznik: 2009
Postów: 16
Domyślnie Odp: Pompa wspomagania - zwarcie??

Witam troche mnie nie bylo mialem troche wazniejsze sprawy. Lecimy dalej test Akku jest wszystko wporzadku zywotnosc na dzien dzisiejszy 73% przy mierzeniu stan naladowania 93%. Bardziej mnie to irytuje dlaczego podczas skretu bije do ponad 15v niewiem czy to jest normalne moze ktos kto posiada kuge moglby sie wypowiedziec czy u nich jest tak samo. Powymienialem kable od Akuu miendzy czasie mialem problem z licznikuem gdyz wyskakiwal blad Usterka silnika i zmniejszenie przyspieszenia. podczas odpalania nie zapalaja sie juz kontrola trakcji oraz abs , tylko jes to ze wali voltami ponad 15v podczas uruchomienia sie pompy oraz skrecaniu
vendesi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.