Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-04-2018, 13:50   #1021
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

po aktualizacji do 3.0 to sterowanie głosowe jakoś tak dziwnie działa mówię mu nazwę kontaktu babka odpowiada,że nie rozumie albo dzwoni do zupełnie innego kontaktu niż chce ,zrobiłem wczoraj reset i działało normalnie dzisiaj znowu sytuacja ta sama a i wyskakuje okienko z listą kilku kontaktów i mam wybrać o który chodzi zaczyna mnie to irytować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2018, 09:08   #1022
from.cupertino
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 04-12-2013
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 Titanium
Silnik: 1.6 Ecoboost 182km
Rocznik: 2012
Postów: 33
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Czy ktoś dysponuje numerem FINIS zaślepki pod panel Sync do Focusa? Ewentualnie czy ktoś posiada taką na sprzedaż?
from.cupertino jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2018, 10:48   #1023
Piotrekch
ford::amateur
 
Imię: P
Zarejestrowany: 01-12-2017
Model: Ford Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2,0 TDCi 150 KM
Rocznik: 2017
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

W ostatnich dniach ASO zainstalował mi w mondeo MK5 2017 i SYNC3 najnowszą wersję oprogramowania 3.0 w syncu. Poprzednia wersja była 2.2.
Wgrywanie trwało kilka godzin, nawet auto zastępcze dostałem, żeby na drugi dzień wrócić po swojego mondka. Niestety, błąd, który miałem nie zniknął w najnowszej wersji. Chodziło mi o pogłaśnianie na maksa dzwonków w iPhone po każdorazowym połączeniu się po BT z SYNC3 w aucie. Ma ktoś jakieś lekarstwo na to (poza zmianą iPhone na coś z androidem)? ASO niestety wymiękło przy tym problemie.
Piotrekch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2018, 10:52   #1024
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Piotrekch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wgrywanie trwało kilka godzin
ale pojechali .... ile godzin ?
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2018, 16:35   #1025
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

przecież to trwa ze 15-20 min Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Piotrekch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pogłaśnianie na maksa dzwonków w iPhone po każdorazowym połączeniu się po BT z SYNC3
a jak się połączysz z innym autem albo słuchawkami to też się tak dzieje ? może jest jakaś aktualizacja IOS i wystarczy ją wgrać masz najnowszy system ?
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2018, 16:37   #1026
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

15-20 min? Chyba tego nie robiłeś. Aktualizacja Sync do 3.0 + nowe mapy + pakiet językowy to średnio 3x25-30 minut.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2018, 16:42   #1027
hakuna
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2009
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 120
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Piotrekch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W ostatnich dniach ASO zainstalował mi w mondeo MK5 2017 i SYNC3 najnowszą wersję oprogramowania 3.0 w syncu. Poprzednia wersja była 2.2.
Wgrywanie trwało kilka godzin, nawet auto zastępcze dostałem, żeby na drugi dzień wrócić po swojego mondka. Niestety, błąd, który miałem nie zniknął w najnowszej wersji. Chodziło mi o pogłaśnianie na maksa dzwonków w iPhone po każdorazowym połączeniu się po BT z SYNC3 w aucie. Ma ktoś jakieś lekarstwo na to (poza zmianą iPhone na coś z androidem)? ASO niestety wymiękło przy tym problemie.
U mnie jest dokładnie tak samo, ale wniczym mi nie przeszkadza bo po wyjściu z samochodu dzwięk wraca do normalnego poziomu. To jest chyba specjalnie zrobione w iphonie z racji hałasu generowanego przez samochód, żeby usłyszeć dzwonek. Wiem że nie potrzeba mając Sync ale takie ustawienie było swego czasu w samsungach ( ustaw max. głośność dzwonka po połączeniu z samochodowym zestawem bluetooth), może Apple wychodzi z tego samego założenia tylko że nie daje opcji żeby to wyłączyć.
hakuna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2018, 18:51   #1028
Abermon
ford::beginner
 
Avatar Abermon
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 14-12-2017
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 2.0 tdci PS
Rocznik: 2016
Postów: 47
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
15-20 min? Chyba tego nie robiłeś. Aktualizacja Sync do 3.0 + nowe mapy + pakiet językowy to średnio 3x25-30 minut.
Ale kolega nie miał robionej aktualizacji map, tylko sam soft. 30 minut max. Swoją drogą, ciekawe ile to kosztuje w ASO, jeśli kalkuluje się im dać jeszcze auto zastępcze na cały dzień

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Abermon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2018, 19:11   #1029
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał wowo213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
po aktualizacji do 3.0 to sterowanie głosowe jakoś tak dziwnie działa mówię mu nazwę kontaktu babka odpowiada,że nie rozumie albo dzwoni do zupełnie innego kontaktu niż chce ,zrobiłem wczoraj reset i działało normalnie dzisiaj znowu sytuacja ta sama a i wyskakuje okienko z listą kilku kontaktów i mam wybrać o który chodzi zaczyna mnie to irytować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wróć do poprzednie wersji
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2018, 19:22   #1030
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,988
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Piotrekch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wgrywanie trwało kilka godzin,
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale pojechali .... ile godzin ?
Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aktualizacja Sync do 3.0 + nowe mapy + pakiet językowy to średnio 3x25-30 minut.
chyba nie wiecie jakie procedury ich obowiązują i mówicie o czasie aktualizacji z pena , a oni robią to FDRS-em czyli łączą się z serwerem Ford-a i nie mogą inaczej tego zrobić bo nie uzna im nikt naprawy gwarancyjnej .
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.