Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-09-2019, 09:50   #121
ssebaa25
ford::average
 
Avatar ssebaa25
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 28-10-2018
Skąd: Poznań
Model: Ford Fusion 2013
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 66
Domyślnie Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka

Cytat:
Napisał kerad85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak wygląda sprawa dorobienia grotu do oryginalnego kluczyka?
Aby wyciągnąć wkładkę z drzwi nie trzeba demomotwac wszystkich plastików na drzwiach wystarczy wyjąć sam zamek.

Aby tego dokonac nalezy:
po otwarciu drzwi na wysokości klamki jest zaślepka, należy ja zdjąć i maksymalnie odkręcić znajdująca się wewnątrz śrubę. Następnie należy zdjąć ozdobną obudowę klamki (prawa część) I wyciągnąć zamek. Zamek trzyma się tylko na tej jednej śrubie.


Dorobienie grotu na podstawie zamka to koszt ok 150 zł w prawie każdym punkcie dorabiania kluczy.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowane przez ssebaa25 ; 07-09-2019 o 14:25
ssebaa25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2019, 13:11   #122
WrocPa_39
ford::amateur
 
Imię: Manvel
Zarejestrowany: 18-09-2019
Skąd: Wrocław
Model: ford fusion titanium
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka

Witam, mam pytanie zakupiłem auto Ford Fusion titanium 2016r automat z USA i niestety nie mam żadnych kluczy, potrzebuje pomocy i informacji gdzie mogę dorobić taki KLUCZYK SMARTKEY z tego, co czytam, to jest możliwe i bez problemu, ale w innych miastach a ja potrzebuje we Wrocławiu czy ktoś cos doradzi i ile taka przyjemność pozdrawiam.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez WrocPa_39 ; 18-09-2019 o 13:14
WrocPa_39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2019, 15:09   #123
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka

Cytat:
Napisał WrocPa_39 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
potrzebuje pomocy i informacji gdzie mogę dorobić taki KLUCZYK SMARTKEY z tego
kup kluczyk i się załatwi doprogramowanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2019, 15:40   #124
zx81
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 27-01-2018
Skąd: Kraków
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 32
Domyślnie Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka

Cytat:
Napisał WrocPa_39 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, mam pytanie zakupiłem auto Ford Fusion titanium 2016r automat z USA i niestety nie mam żadnych kluczy, potrzebuje pomocy i informacji gdzie mogę dorobić taki KLUCZYK SMARTKEY z tego, co czytam, to jest możliwe i bez problemu, ale w innych miastach a ja potrzebuje we Wrocławiu czy ktoś cos doradzi i ile taka przyjemność pozdrawiam.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zapytaj się tutaj iCAtronic Elektronika Samochodowa Wrocław. Bolesława Krzywoustego 6-12
zx81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2019, 20:48   #125
WrocPa_39
ford::amateur
 
Imię: Manvel
Zarejestrowany: 18-09-2019
Skąd: Wrocław
Model: ford fusion titanium
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka

Cytat:
Napisał zx81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapytaj się tutaj iCAtronic Elektronika Samochodowa Wrocław. Bolesława Krzywoustego 6-12
dzieki zapytam jak cos dam znac czy sie udalo
WrocPa_39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 19:24   #126
paruyr
ford::amateur
 
Imię: Jasiu
Zarejestrowany: 03-10-2019
Skąd: Wroclaw
Model: Ford Fusion Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 1
Exclamation Titanium 2013-2016 jak zaprogramować nowy kluczyk bez drugiego kluczyka

Witam mam ford Fusiona 2015 titanium z jednym fob kluczykiem i jednym zwykłym bez fob, czy ktos wie jak zaprogramować nowy fob kluczyk? jakis program? zapłon przez start przycisk, mam drugi zwykły kluczyk ale nie wiem wogole po co mi on. odpowiedni fob kluczyk zamówiłem przez ebay i chce zakodować nowy kluczyk czy jest to możliwe?
paruyr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2020, 12:02   #127
rafalPL81
ford::beginner
 
Avatar rafalPL81
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 02-02-2020
Skąd: Poznań
Model: Escape SE 4x4
Silnik: 1.5 ecoboost 182 KM
Rocznik: 2017
Postów: 34
Domyślnie Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka

Jestem z Poznania, mam Escape'a 2017r. i potrzebuję zwykły kluczyk z pilotem. Ktoś to ogarnie? Jaki koszt?
rafalPL81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2020, 16:54   #128
AnitaW
ford::amateur
 
Imię: Anita
Zarejestrowany: 05-07-2020
Skąd: Gdańsk
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka

Hej, jestem z Trójmiasta, czy możecie kogoś polecić - potrzebuje dorobić drugi kluczyk miedzy innymi aby odblokować limt głośności radia. Escape 2.0 2017
AnitaW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2020, 07:48   #129
rafalPL81
ford::beginner
 
Avatar rafalPL81
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 02-02-2020
Skąd: Poznań
Model: Escape SE 4x4
Silnik: 1.5 ecoboost 182 KM
Rocznik: 2017
Postów: 34
Domyślnie Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka

Czy do Forda Escape 2017 r. można dorobić kluczyk typu scyzoryk? Np. taki: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
rafalPL81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2020, 08:12   #130
zx81
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 27-01-2018
Skąd: Kraków
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 32
Domyślnie Odp: Dorobienie i zaprogramowanie kluczyka

Można ale to nie jest ten z aukcji którą podałeś . [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
zx81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.