Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-06-2014, 21:24   #251
u08mlap
ford::advanced
 
Avatar u08mlap
 
Zarejestrowany: 06-10-2011
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1,0
Rocznik: 2013
Postów: 233
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie pierwszy to raz gdy u08mlap uważa, że ma jedyną słuszną rację...
co ciekawe kupując Focusa chwalił się niską ceną za prawie titanium, czyli edition, a tutaj odwrotnie.
ja nie napisałem nigdzie na forum że mam najlepszy rejestrator tylko że mogę polecić dany model a inni napisali ze mają lepsze od tego co ja kupiłem - czytaj ze zrozumieniem a nie wyrywaj z kontekstu wyrazów i zdań i nie pisz bzdur i to czego nie napisałem - pochwal się co ty masz

Bump:
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
silnie przemawia przez Ciebie "kupiłem to, więc jest najlepsze, bo ja to mam"... sample każdy widzi i wyciąga swoje wnioski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja nic takiego nie pisałem na forum że mam najlepszy rejestrator to chyba Ty tak twierdzisz skoro tak piszesz

u08mlap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2014, 01:20   #252
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Jeżeli w podobnych warunkach obraz z mojego subiektywnie patrząc jest lepszy w praktycznie każdym aspekcie (porównywałem z samplami), zapisy nocne zawierają mniej szumu i więcej szczegółów, do tego mam zapis śladu GPS, jest połowę mniejszy, zapłaciłem za niego rok temu 40 procent mniej poza tym używam go od roku, nie od kilku dni i praktycznie w każdych warunkach i porze dnia/nocy/roku został sprawdzony to dlaczego uważasz, że Twój jest lepszy?
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2014, 08:52   #253
u08mlap
ford::advanced
 
Avatar u08mlap
 
Zarejestrowany: 06-10-2011
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1,0
Rocznik: 2013
Postów: 233
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

powtórzę to po raz kolejny ja kolego nie napisałem nigdzie i to nigdzie nigdzie że mój jest lepszy od twojego
u08mlap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2014, 08:58   #254
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał u08mlap Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja nic takiego nie pisałem na forum że mam najlepszy rejestrator to chyba Ty tak twierdzisz skoro tak piszesz
Cytat:
Napisał u08mlap Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
powtórzę to po raz kolejny ja kolego nie napisałem nigdzie i to nigdzie nigdzie że mój jest lepszy od twojego
a wcześniej:
Cytat:
Napisał u08mlap Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie masz nic lepszego
bez komentarza...
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2014, 09:10   #255
u08mlap
ford::advanced
 
Avatar u08mlap
 
Zarejestrowany: 06-10-2011
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1,0
Rocznik: 2013
Postów: 233
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

po drugie masz te same parametry obiektywu co mój mio Video CODEC: H.264 , FULL HD 1080P resolution więc co masz lepszego ? to samo badziewie co moje i wiele innych jeszcze powiedz mi że oglądasz porównania na kompie to nie mam więcej pytań , fakt mniejszy fajny +GPS ale jak sam napisałeś nie potrzeby - wszystkie mają to samo jedne są ciut lesze jedna ciut gorsze ale nie na tyle aby to dało się zauważyć znacząco oczywiście w danym przedziale cenowym , ja tam się nie podniecam kamerka ma mi służyć w razie jakieś zdarzenia a nie oglądam filmów z po każdym przejechanym km. zamontowałem i zapomniałem że mam tyle w temacie
pozdrawiam

Bump:
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a wcześniej:

bez komentarza...
no właśnie bez komentarza

Ostatnio edytowane przez u08mlap ; 22-06-2014 o 09:12
u08mlap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2014, 09:23   #256
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał u08mlap Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
po drugie masz te same parametry obiektywu co mój mio Video CODEC: H.264 , FULL HD 1080P resolution więc co masz lepszego ? to samo badziewie co moje i wiele innych
Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

temat wyczerpałem...
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2014, 09:34   #257
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

A właśnie że mój rejestrator jest najmojszy !

__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2014, 12:09   #258
piratus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-03-2011
Skąd: wielkopolska
Model: FOCUS II
Silnik: 1,6
Rocznik: 2004
Postów: 35
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

ROB^ czytałem że zmieniłeś w swojej G1WH soft na soft z DOD-a.
Powiedz czy zmieniło to tylko ikonki i logo przy starcie czy wiąże się to z dodatkowymi funkcjami w rejestratorze?
piratus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2014, 12:15   #259
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

funkcji jest mniej ... nie można np wyłączyć trybu WDR ale niby po co ktoś chciał by to robić ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zdecydowanie lepiej działa balans bieli w kamerce, w sofcie G1WH występuje koloryzowanie obrazu ... zwykle na niebiesko. co widać na nagraniach na YT.
Na sofcie DOD`a są bardziej naturalne kolory.
Zauważyłem też minimalnie mniejsze szumy na nagraniach robionych w nocy.
Na nagraniach z YT trudno to dostrzec ale jak podłączę rejestrator po HDMI do TV 50` to widać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2014, 21:04   #260
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

A ja mam pytanko do kolegów, którzy na bieżąco śledzą nowinki techniczne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niestety "klocek" z Galaxy do Mondka się nie nadaje - już dwa razy szukałem go na dywaniku razem z lusterkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jaką kamerkę byście polecili do 200zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Najlepiej jak najmniejsza, zastanawiałem się nad GoClever Mini - ale kiedyś miałem kamerkę za 80zł i to była masakra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.