Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-03-2011, 15:07   #2081
gerwek
ford::average
 
Avatar gerwek
 
Zarejestrowany: 03-03-2010
Skąd: Gliwice
Model: Focus Mk3 2.0 TDCi
Silnik: 2.0TDCi 140
Rocznik: 2012
Postów: 148
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Nie. Jeszcze nikt sie nie zgłaszał z tym silnikiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja dzisiaj po raz kolejny oddałem auto do serwisu z powodu radia nie działajacego szwankuje cos;P

gerwek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2011, 14:02   #2082
Tadeo009
ford::amateur
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Titanium
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 01-2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Witam (po raz pierwszy)
Przebieg 6kkm.
Pierwsza wizyta : nie działa doświetlenie prawego zakrętu, ustawienie zbieżności. Doświetlenie zrobili, zbieżnośc znacznie poprawili. Nadal ściąga ale prawie niezauważalnie. Zaczekam na letnie opony.
Druga wiyzta: uzupełniłem płyn do spryskiwaczy i maska się już nie zamykała. Wymiana linki.
Trzecia wizyta: pilot do Webasto się zbiesił i nie odpalał na pilota. Zrobione.
Reklamowałem też brak współpracy C+ z Pioneer-em. Zajrzałem tutaj i jestem teraz oświecony w tym zakresie. Ale i tak będę walczył : aby włączyć radio muszę włączyć zasilanie całego samochodu!
Mam też wątpliwości co do czujników cofania - strasznie czułe- wystarczy nierówne podłoże i już piszczą.

Pytanie : Czy ktoś ma wykresy mocy i momentu dla silnika 2.0 TDCI ? Prosiłem w 2 ASO, ale nie mają...

Ostatnio edytowane przez Tadeo009 ; 03-03-2011 o 14:06
Tadeo009 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2011, 15:05   #2083
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Zobacz w dziale tuning pełno tam tego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2011, 09:50   #2084
krzysiekd
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-01-2011
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo Ghia X
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 6
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał Wind Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trafisz tutaj na forum na gości którzy tylko narzekają na mondki i którzy uważają je za 8 cud świataGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Musisz wypośrodkowaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Usterki to temat tego forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dzisiaj kolejna awaria mojego mondka (poprzednie można znaleźć tutaj:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]).

Próbując się rozpędzić powyżej 100km\h na autostradzie nagle traci moc, dusi się silnik i przerywa. Poniżej stówki jedzie płynnie.
Coś z turbiną?

W sumie dotąd 6 awarii w trzy lata , czyli średnio wizyta co pół roku w warsztacie...

W dodatku by wymienić głupią przednią żarówkę to trzeba jechać do mechanika bo taka konstrukcja diesla, że trzeba zderzak luzować by się do dostać do żarówki.

Ostatnio edytowane przez krzysiekd ; 04-03-2011 o 09:58
krzysiekd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2011, 09:57   #2085
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał krzysiekd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W dodatku by wymienić głupią przednią żarówkę to trzeba jechać do mechanika bo taka konstrukcja diesla, że trzeba zderzak luzować by się do dostać do żarówki.
Nieprawda, trochę wprawy i 5 minut roboty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2011, 10:00   #2086
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Nieprawda, trochę wprawy i 5 minut roboty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...heh...mi to nawet tyle nie zajmuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2011, 10:11   #2087
krzysiekd
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-01-2011
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo Ghia X
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 6
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...heh...mi to nawet tyle nie zajmuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W dieslu? W focusie dieslu też nie było łatwo bo pod klapą było również niewiele miejsca ale przy odrobinie wprawy dało radę wymienić.
Swego czasu potrafiłem wymienić ramę od motoru u siebie w garażu, ale oczywiście człowiek się starzeje więc może i sprawność nie ta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Widocznie mam już dwie lewe ręce tak jak i mechanicy w warsztatach w Bydgoszczy, którym zajmuje to znacznie dłużej niż 5 minut. Następnym razem poradzę chłopakom jechać przeszkolić się na Śląsk albo do Krakowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez krzysiekd ; 04-03-2011 o 10:16
krzysiekd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2011, 10:17   #2088
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Ja ostatnio wymieniałem dwie żarówki, oczywiście stały numer zapomniałem o wsadzeniu klapki za żarówką i robota x2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , po czym na stacji diagnostycznej ja sprawdzałem ustawienie świateł okazało się że jedną żarówkę źle wsadziłem trochę i już tam na miejscu było expresowe wyciągnięcie lampy może ze 3 minuty to trwało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2011, 15:49   #2089
krzysiekd
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-01-2011
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo Ghia X
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 6
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał krzysiekd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...)
Dzisiaj kolejna awaria mojego mondka (poprzednie można znaleźć tutaj:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]).

Próbując się rozpędzić powyżej 100km\h na autostradzie nagle traci moc, dusi się silnik i przerywa. Poniżej stówki jedzie płynnie. (...)
Serwis właśnie uaktualnił wersję oprogramowania, wymienił jakąś rurkę, skasował trzy stówy i Mondeo już znowu śmiga.

Ostatnio edytowane przez krzysiekd ; 04-03-2011 o 15:55
krzysiekd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2011, 16:33   #2090
anastazyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-11-2010
Skąd: łódź
Model: FIesta MK7, Superb III
Silnik: 1,4 Pb/2,0pb
Rocznik: MK7 2015,SIII 2018
Postów: 398
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

usterka z dnia dzisiejszego. Przy zmianie biegów na 2, 4, 6 dochodzi dziwne skrzypienie. Ruch lewarka na biegi parzyste powoduje dziwne skrzypy. Miał ktoś podobny problem. Nie mam czasu na serwis da się z tym jeździć czy raczej może być to coś poważnego. Auto mam na gwarancji tylko cholera ten czas i stres żeby czasem czegoś nie zepsuli szukając rozwiązania w/w problemu.
anastazyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4 , usterki



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.