Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-11-2013, 18:07   #21
Ketzer
ford::average
 
Avatar Ketzer
 
Zarejestrowany: 25-04-2005
Skąd: Kraków
Model: Fusion//Vectra C
Silnik: 1.4 benz/1.9CDTi
Rocznik: 2004/2007
Postów: 69
Domyślnie Odp: Pytanie o wymianę tarcz i klocków

Cytat:
Napisał MusiCManiaC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
.Mój Fusion ma przejechane 185000 i podejrzewam ze klocki i tarcze nie były wymieniane.
na pewno miał wymieniane....musiałby tylko po autostradach jeździćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..........nie ma możliwości by klocki tyle przejechały....tarcze mogą być orginalne ale też wątpię......klocki to średnio od 40-70kk tarcze 80-150kk.


Ostatnio edytowane przez Ketzer ; 16-11-2013 o 18:10
Ketzer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2014, 00:28   #22
Krespo
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 06-07-2013
Skąd: Toruń/Piła
Model: Fusion
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 78
Domyślnie Wymiana klocków

Witam was wszytkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chciałbym sam wymienić klocki hamulcowe i prosił bym kogoś o jakiś tutorialGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
jakieś zdjęcia, mały poradnik, jaki smar itpGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(jeżeli tak owy jest)

a dlaczego same klocki? ponieważ mam auto od pół roku i auto miało założone komplet nowych hamulców.
tylko że mechanik musiał mieć problemy włożyć klocki do prowadnicy i zamiast ją przeczyścić to spiłował klocek ( spiłował 5mm taka różnica jest między klockami)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ciagle mi skacze jak jeżdzę i strasznie mnie to drażni...

Proszę o małą pomocGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam i dziękuję z góry
Krespo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2014, 19:17   #23
rfk
ford::average
 
Avatar rfk
 
Zarejestrowany: 01-02-2008
Skąd: Gdańsk
Model: FUSION
Silnik: 1,4 benz
Rocznik: 05
Postów: 80
Domyślnie Odp: Klocki i tarcze - wymiana

tu masz poradnik do focusa, w fusionie jest tak samo
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
rfk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2014, 19:31   #24
Krespo
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 06-07-2013
Skąd: Toruń/Piła
Model: Fusion
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 78
Domyślnie Odp: Klocki i tarcze - wymiana

Dzięki bardzoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. choć zebrałem się już kilka dni po poście i sam bezproblemu to zrobiłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie trzeba miec fachowej wiedzy żeby to zrobićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kwestia dobrania odpowiednich kluczy i bezpieczeństwa, aby samochod nam się nie stoczyłGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ;D
Krespo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2014, 16:32   #25
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie Odp: Klocki i tarcze - wymiana

Ma ktoś jakiś patent na założenie sprężynki (tej od zewnętrznej strony zacisku)? Na razie ni jak nie dałem rady i jak się spodziewałem klocki mi piszczą.

-----
DEL: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] obejrzałem sobie i chyba źle ją zakładałem - a nie chciało mi się oglądać na drugim kole Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Tylko floty!

Ostatnio edytowane przez Skolmi ; 19-04-2014 o 19:18
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-05-2014, 11:29   #26
aramis35
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-08-2011
Skąd: Zabrze
Model: FORD FUSION
Silnik: 1.4TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 93
Domyślnie Odp: Klocki i tarcze - wymiana

Witam
no to ja tez sie zmobilizowalem i dalem mojemu fordzikowi nowe hamulce na przod , z wymiana nie ma problemu zabezpieczenie pod kola aby auto sie nie stoczylo ,imbus 7, 13 plasko oczkowa ,szczotka druciana ,
pozdrawiam
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC_0153.jpg (96.0 KB, 59 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC_0157.jpg (95.8 KB, 61 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC_0150.jpg (97.8 KB, 56 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg DSC_0154.jpg (80.3 KB, 54 wyświetleń)
aramis35 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2015, 21:01   #27
Tomos
ford::average
 
Avatar Tomos
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 16-07-2011
Skąd: Ożarów Maz.
Model: Ford Fusion Ambiente Silver X
Silnik: 1.4 80 KM
Rocznik: 2008
Postów: 91
Question Tarcze + Klocki

Wykopuję temat.

Mamy zamiar z ojcem zmienić tarcze i klocki hamulcowe w naszej Fuzji na nowe, bo obecne które mamy, już się zużywają. Czy tarcza firmy Ferodo oraz klocki hamulcowe ABE będą odpowiednim wyborem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poniżej daje linki do tych części:


[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Tomos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2015, 23:10   #28
Lewian
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 19-03-2013
Skąd: Poznań
Model: Audi A4 B9
Silnik: 2.0 TFSI Ultra Quattro
Rocznik: 2017
Postów: 210
Domyślnie Odp: Klocki i tarcze - wymiana

ABE omijaj szerokim łukiem. Jak ma być tanio to tarcze Ferodo i do nich klocki również Ferodo lub np TRW. A jak ma być porządnie to dołóż do tarcz OZ.
Lewian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2015, 07:42   #29
Tomos
ford::average
 
Avatar Tomos
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 16-07-2011
Skąd: Ożarów Maz.
Model: Ford Fusion Ambiente Silver X
Silnik: 1.4 80 KM
Rocznik: 2008
Postów: 91
Question Tarcze + Klocki

Cytat:
Napisał Lewian Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...A jak ma być porządnie to dołóż do tarcz OZ.
Jestem trochę ciemny w tych sprawach, ale co to są te tarcze OZ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tomos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2015, 07:46   #30
Lewian
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 19-03-2013
Skąd: Poznań
Model: Audi A4 B9
Silnik: 2.0 TFSI Ultra Quattro
Rocznik: 2017
Postów: 210
Domyślnie Odp: Klocki i tarcze - wymiana

Zimmermann Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lewian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fusion , klocki , klocki fusion , klocki hamulcowe , tarcze , tarcze hamulcowe



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.