Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-01-2015, 08:52   #121
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: Petycja o zniesienie nakazu włączania swiateł mijania w dzień.

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tu akurat ma gram racji, sam miałem taki przypadek - wyprzedzałem pod slonce kolumnę tirów - rzut oka - nic nie jedzie, wyprzedzam pierwszego, pojawily się jakies swiatelka - czekam itd. itp. w końcu rzut oka - nic nie jedzie to sandal az tu nagle pojawia się jakiś koles bez swiatel, sorry on nawet miał dzienne z diodek ale chyba w biedrze kupowal bo swiecily słabiej niż lampki choinkowe i jakos na fioletowo... zmiescilem się bez problemu bo odleglosc była znaczna, niemniej jednak mnie zaskoczyl

obowiązek jazdy na swiatlach powoduje pewnie odruch braku poprawki na nieprzepisowych - spalonych, zapominalskich, niemcow i innych wielbicieli Azji
i teraz pytanie czy jak by wszyscy byli bez świateł to byś go lepiej/szybciej zauważył?

bo ja uważam ze jest grupa aut (kolorów) i warunków na drodze, ze zlewają sie z asfaltem i ciężko jest je zauważyć.

__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline  
Stary 16-01-2015, 08:58   #122
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Petycja o zniesienie nakazu włączania swiateł mijania w dzień.

Wątek strasznie długi i na złym forum rozpoczęty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja też jeżdżę z włączonymi światłami - nauczył mnie tego mój tato wraz z inną ważną sprawą:

- zapnij pasy
- włącz światła
- możesz jechać

Również włączał światła odkąd sięgam pamięcią i nie potrzebował odgórnego nakazu.

Nie raz zdarzało się, że najpierw widziałem światełka a potem dopiero kształt/obrys samochodu i tak jak kolega kocur uważam, że powinny być też światła z tyłu auta.

A jeśli komuś tak zależy na oszczędzaniu paliwa to proponuję na zakupy chociaż raz w tygodniu przejść się na piechotę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam i myślę jak większość, że temat został wyczerpany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez M.A.G. ; 16-01-2015 o 09:01
M.A.G. jest offline  
Stary 16-01-2015, 09:04   #123
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Petycja o zniesienie nakazu włączania swiateł mijania w dzień.

Kilka dni temu przede mną facet bezpiecznie mył auto na myjce ciśnieniowej (w dzień, przed południem, brak opadów). Gdyby robił to niebezpiecznie (bez włączonych świateł), to pewnikiem wjechałbym na niego. Dzięki jego dobrze zakorzenionemu nawykowi drugiej stacyjki mam jedno życie mniej na sumieniu.

A u kolegi wyżej to nawet jak auta stoją to jadą-najwyższy stopień wtajemniczenia (patrz załączone w podpisie zdjęcie).
weuek jest offline  
Stary 16-01-2015, 09:08   #124
W@SP
 
Postów: n/a
Lightbulb Odp: Petycja o zniesienie nakazu włączania swiateł mijania w dzień.

Cytat:
Napisał M.A.G. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wątek strasznie długi i na złym forum rozpoczęty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja też jeżdżę z włączonymi światłami - nauczył mnie tego mój tato wraz z inną ważną sprawą:

- zapnij pasy
- włącz światła
- możesz jechać

Również włączał światła odkąd sięgam pamięcią i nie potrzebował odgórnego nakazu.

Nie raz zdarzało się, że najpierw widziałem światełka a potem dopiero kształt/obrys samochodu i tak jak kolega kocur uważam, że powinny być też światła z tyłu auta.

A jeśli komuś tak zależy na oszczędzaniu paliwa to proponuję na zakupy chociaż raz w tygodniu przejść się na piechotę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam i myślę jak większość, że temat został wyczerpany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A gdyby twój tato do tej listy dołożył by założyć dla bezpieczeństwa kondoma na głowę,to też Tobie by się to utrwaliło?ZACZNIJ MYŚLEĆ SAMODZIELNIE!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja również kończę ,gdzyż z inwalidami(poważne problemy ze wzrokiem!) nie będę dyskutował.Tak jak ślepiec potrzebuje białej laski tak wy potrzebujecie dodatkowych impulsów w postaci świateł w dzień.Zapraszam na dadrl.pl w celu zapoznania się z tematem, a zwolenników zniesienia nakazu zapraszam do podpisania petycji.A wy możecie jeździć nawet z latarnią morską na dachu...PA!

Ostatnio edytowane przez W@SP ; 16-01-2015 o 09:11
  Otrzymano Naruszenie Regulaminu
Stary 16-01-2015, 09:08   #125
peter79
ford::advanced
 
Avatar peter79
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 24-08-2012
Skąd: KOL
Model: S-MAX TITANIUM
Silnik: 2.0 TDCI 163ps
Rocznik: 2011
Postów: 267
Domyślnie Odp: Petycja o zniesienie nakazu włączania swiateł mijania w dzień.

Cytat:
Napisał W@SP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdzyż z inwalidami nie będę dyskutował
uważaj co piszesz!
peter79 jest offline  
Stary 16-01-2015, 09:26   #126
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Petycja o zniesienie nakazu włączania swiateł mijania w dzień.

Kolego W@SP proponuję zastanowić się dwa razy na przyszłość zanim coś napiszesz.
Obrażania i chamstwa na forum nie tolerujemy.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline  
Stary 16-01-2015, 10:12   #127
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: Petycja o zniesienie nakazu włączania swiateł mijania w dzień.

Przyszedł człowiek przekonać do podpisania petycji i zamiast kulturalnie przekonywać kogo sie da to obraża wszystkich mających zadnie inne niż on. Teraz nawet jak ktoś byłby skłonny poprzeć projekt to po wyczynach autora tematu nie poprze np. ja. Temat zamykam, jak ktoś ma coś rzeczowego do dodania proszę pisać pw do któregoś z modów z władzą w tym dziale by otworzyć. Chociaż nie wyobrażam sobie co by tu oprócz bluzgów, żali i obrażania innych mozna było dodać...
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu

Ostatnio edytowane przez jvc ; 16-01-2015 o 19:54
Andrzej jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.