Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-03-2011, 08:30   #11
H0bbiT
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Skąd: z neta
Model: Focus, Citroen C4 coupe VTS
Silnik: 18TDDI, 2.0 HDI 16V
Rocznik: 2000,2005
Postów: 101
Domyślnie Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?

Cytat:
Napisał mkaminski100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest zabezpieczenie, jest obejscie....
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
DobreGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Filmiki pokazały, ze warte to jest 20 zł.

H0bbiT jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2011, 08:30   #12
galowy
ford::advanced
 
Avatar galowy
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: ze wsi
Model: Focus
Silnik: 1,8 16V+LPG
Rocznik: 1999
Postów: 217
Domyślnie Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?

Cytat:
Napisał galowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wygląda solidnie, tylko ta cena Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dobrze napisałem, wygląda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i tylko tyle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja Foczka a na pokładzie foczki Uniden PC78 LTW + Sirio Performer 5000 + Densei 2002
www.monsterbus.pl
galowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2011, 09:15   #13
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: ZEDER-czy to naprawde takie dobre jak twierdzi producent?

Cytat:
Napisał H0bbiT Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
DobreGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Filmiki pokazały, ze warte to jest 20 zł.
Ponoc poprawili design, ale jak widze na filmie Panow z pilnikami to nie dziwie sie, ze robia ten produkt z tolerancjami jak do ruru hydraulicznych...zreszta ponoc niektore elementy z nich sa zrobione.

Sam pomysl swietny, ale:
- wykonanie wg mnie takie, ze obejsc sie da latwo.
- kto bedzie zamykal takie cos przy kazdym wyjsciu z auta?
- nie jestem przekonany, ze to nie koliduje z rozwiazaniami bezpieczenstwa w nowszych autach.
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2011, 19:27   #14
jasiek899
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: ford focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2001
Postów: 22
Domyślnie Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?

Cytat:
Napisał H0bbiT Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
DobreGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Filmiki pokazały, ze warte to jest 20 zł.
Przecież to urządzenie to jest podróba(to z filmiku).Pisałem z kolesiem który miał okazje się z tym zapoznać i mi napisał że to z filmiku to jest podróba.

Ps.Odśnieżyłem temat z marca.
jasiek899 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2011, 20:16   #15
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?

również mam wątpliwości związane z bezpieczeństwem podczas wypadku. No chyba że rozpięte całkowicie wypina się z kolumny kierowniczej i nie pozostawia na niej żadnego elementu, który mógłby o coś zahaczyć podczas "sprasowywania" się kolumny ...

no i wygląd faktycznie jest porażka.

Oryginał czy nie oryginał, myslę że obydwa tak samo łatwo otworzyć. Z tego co widzę to jest to coś na bazie zamków do drzwi "gerdy"
mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2011, 15:39   #16
jasiek899
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: ford focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2001
Postów: 22
Domyślnie Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?

Nawet na stronie piszą że to jest podróba
jasiek899 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2011, 11:43   #17
Zeder Polska
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?

Szanowni Forumowicze,

W nawiązaniu do filmów z youtube, które zamieszczono na tym forum, chcielibyśmy Was uspokoić i wyjaśnić niejasności. Właśnie przed takimi sprawami ostrzegamy klientów na naszej stronie www.zeder.pl (FAQ), gdzie pokazujemy takie filmy. Tu podkreślamy fakt istnienia od jakiegoś czasu kopii Zedera na rynku słowackim (ostatnie dwa lata), a od tego roku również na rynku ukraińskim. Te tanie kopie ZEDERA różnią się, oprócz innych cech, wyglądem i konstrukcją od oryginału. Na filmach są pokazane kopie Systemu Zeder bez oryginalnego zamka, mające na celu oszukać widzów, iż są to prawdziwe Systemy Zeder i że można je łatwo otworzyć.
Walka z kopiami i falsyfikatami nigdy nie jest prosta, ale niestety nieunikniona, kiedy jest mowa o wyjątkowym i jakościowym produkcie, czy chodzi tu o odzież, biżuterię, technikę czy produkty takie, jak Zeder.
Duży problem stanowi również nadużycie takich kopii ze strony nielegalnej konkurencji, oszustów, itd. Ze strony naszej firmy staramy się asystować producentowi i właścicielowi marki przy prawnym zapobieganiu takiemu falsyfikowaniu i nadużyciu i w ten sposób uchronić klientów przed oszustwem i wprowadzaniem w błąd, co jednak nie zawsze jest możliwe.
Co dotyczy samego Zedera, proszę być całkowicie spokojnym, jeśli chodzi o ochronę Waszych samochodów. Przez wszystkie lata od kiedy Zeder jest w sprzedaży, do dzisiejszego dnia nie ukradziono ani jednego auta z zamkniętym Zederem. Mówimy oczywiście o oryginalnym systemie Zeder, który można kupić i zamontować tylko i wyłącznie w autoryzowanych serwisach.
Mamy nadzieję, że rozwialiśmy pewne wątpliwości, choć części z Was.

Z pozdrowieniami
ZEDER Polska
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2012, 10:11   #18
RobertoBerlin
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-02-2012
Model: Galaxy
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 2005
Postów: 4
Domyślnie Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?

Kradną, kradną.... właśnie ukradli mi pierwszy raz auto- Galaxy 1,9 tdi 2005 nie życzę nikomu takiej traumy. Całe szczęście na niemieckich papierach i z niemieckim ubezpieczeniem po 2 miesiącach dostałem kasę na nowe. Fakt nie tyle co bym chciał ale różnice ni blokuje mnie w kupieniu takiego samego. Nie zniechęca mnie też że w niemczecz wszystkie typy VW są kradzione chętnie bo właśnie tam spod domu a nie w Polsce auto mi zwinęli. Co do tematu zabezpieczenie przed kradzieża jak najbardziej indywidualne ale nie mam pomysłu więc może pokontynuujemy ten temat i ktoś ma jakieś pomysły najlepiej sprawdzone, oczywiście jak kupie autko zabezpiecze i tez podam moje pomysły, pozdrawiam
RobertoBerlin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2012, 18:40   #19
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?

Zwineli Ci auto a Ty chcesz porad jak je zabezpieczyc na publicznym Forum?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pomysł idealny dla tych co to szperają i szukają za przeproszeniem "jeleni" a słyszałem że na forach tez jest popyt, tak jak by rozpoznanie jakie auto w co wyposażone, zdjęcia, ludzie są sami winni, wystawiaja na forach, pisza wszystko o aucie, zamieszczaja zdjęcia, piszą o zabezpieczeniach i podaja adresy oraz gdzie czasem ich można spotkać. A dla złodziei to idealny towar.
Wiec chwal sie dalej to następne Ci zwiną i bedzie płacz. Ten Zeder Też jest guzik warty, producent zachwala bo jaki producent nie zachwala swojego towaru a z tym czy bez tego auto i tak zginie jeśli ktoś sie tym zajmuje. Gość pisze że żadne auto z tym nie zginęło, a kto normalny do auta wartego 100 czy 200 tyś pcha cos takiego to jak by założyć blokade biegów czy pedału sprzęgła.

Jedyne zabezpieczenie to ubezpieczenie, wolał bym żeby zwineli mi ubezpieczone auto z alarmem niz żeby mi zwineli nie ubezpieczone auto bo poskapiłem na poczet gów.... wynalazków które tylko obciążaja samochód.

Sory ale nie trzeba byc bystrzakiem żeby wiedzieć że kilkanaście lat temu było to samo z innymi wynalazkami, alarmy, blokady drążka biegów, pedału sprzęgłą, kierownicy i zawsze jakiś mądry od tego gadał że jest to nie do złamania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dla mnie to naciąganie ludzi na kase, ktoś ogarnięty tego nie kupi a ten co myśli że 20 letniego trupa ktoś będzie kradł załozy to i bedzie spał spokojnie, do puki laweta mu autka nie zabierze.
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2013, 23:24   #20
jasiek899
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Warszawa
Model: ford focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 2001
Postów: 22
Domyślnie Odp: ZEDER zabezpieczenie przed kradzieżą -czy to takie dobre jak twierdzi producent?

Słyszałem, że zeder kiedyś ogłosił, że jesli uda się komuś otworzyć zedera dowolną metodą w przeciągu chyba 5 minut to dostanie nagrodę i podobno komuś się udało.Tak więc to nie warto wydawać tyle na blokadę którą można łatwo otworzyć.
jasiek899 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.