Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-10-2011, 18:54   #1
maluszek007
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 30-05-2010
Skąd: Radziejowice
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 15
Domyślnie Radio Sony, gra czasem jeden głośnik

Mam problem z radiem Sony 6000 CD ( chyba ) z mp3 co jakiś czas wyskakuje Cd Error jak gra płytka ( nie zależnie czy jest ona z mp3 czy też audio ) po wyjęciu jej i włożeniu znowu gra bez problemu, jak również wyskakuje ten sam komunikat jak słucham radia a płytka jest w środku.
Po wyjęciu płytki jest ona gorąca - co to może być - przegrzanie radia ?
Jak również czasem z nie wiadomych przyczyn gra tylko jeden głośnik środkowy dopiero po zagaszeniu silnika i odczekaniu pare minut i włączeniu gra normalnie.
Odłączałem akumulator tak jak jeden tutaj z kolegów pisał niestety nic nie dało, jak również byłem w ASO - oczywiście nic nie znaleźli a wymiana na nowe nawet słyszeć nie chcieli.
Odnośnie cd error to nie ma z tym problemu wyjmuje płytke i jest ok ale denerwuje mnie jak jestem w trasie a tutaj nagle gra tylko jeden głośnik a z pozostałych słychać tylko stuki tak jakby ktoś cicho "pukał do drzwi"
Proszę o jakieś pomysły co to może być lub może ktoś miał już taki problem wie co to jest
Jacek

maluszek007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2011, 08:16   #2
Miras.
ford::average
 
Avatar Miras.
 
Zarejestrowany: 03-09-2009
Skąd: ze wsi
Model: Van
Silnik: Etylina
Rocznik: Automat
Postów: 138
Domyślnie Odp: Problem z Radiem Sony gra czasem jeden głośnik

Cytat:
Napisał maluszek007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
byłem w ASO - oczywiście nic nie znaleźli a wymiana na nowe nawet słyszeć nie chcieli.
Radio było w aucie od nowości ?
Jeśli tak, to masz gwarancję na auto i jego wyposażenie więc drąż temat w ASO. Skorzystaj także z usług innego ASO.

BTW : usuń z tytułu tematu niedozwolone słowo, bo wyląduje w zsypie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miras. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2011, 22:21   #3
maluszek007
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 30-05-2010
Skąd: Radziejowice
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 15
Domyślnie Odp: Radio Sony, gra czasem jeden głośnik

Miras radio jest od samego początku gdyż kupione razem z autkiem (montowane fabrycznie ), a ASO jakiekolwiek w Wawie nic nie może stwierdzić gdyż jak się do nich jedzie to radio gra ok więc co tutaj mamy sprawdzić - takie jest ich zawsze pytanie?
Jak nawet opisuje co i jak to oni tego nie widzą albo nie chcą widzieć.
A o wymianie na nowe nawet słyszeć nie chcą dlatego też moje pytanie na forum co to może być że gra czasem tylko jeden głośnik
A temat a jak inaczej Ty byś go napisał ?
Pozdrawiam
Jacek
maluszek007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.