Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-03-2018, 21:11   #21
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Doposażenie w elektrycznie otwieraną klapę bagażnika

Cytat:
Napisał maximus1986 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy ktoś przerabiał elektryczną klapę w sedanie Fusion USA?
Tak, jeden kolega bodajże był to @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2018, 14:34   #22
Focuss-F1
ford::average
 
Avatar Focuss-F1
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 25-01-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 1.5EB 203KM Titanium
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 171
Domyślnie Odp: Doposażenie w elektrycznie otwieraną klapę bagażnika

Wersja budżetowa: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Może ktoś montował ?
Focuss-F1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2018, 14:52   #23
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Doposażenie w elektrycznie otwieraną klapę bagażnika

Cytat:
Napisał Focuss-F1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może ktoś montował ?
Ja bym nie rydzykował.Warto odwiedzić wątek o dokładaniu sprężyn na siłowniki klapy w mk4.Ogólnie to robiły się takie naprężenia,że ludziom zmieniała się szczelina po między klapa a budą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2018, 10:46   #24
WoojO
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 21-03-2015
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2015
Postów: 465
Domyślnie Odp: Doposażenie w elektrycznie otwieraną klapę bagażnika

Troszkę odgrzebię temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w module do obsługi klapy DG9T-14B673-AY są dwie wtyczki. Akurat ich nie mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiecie jakie mają oznaczenia? Chciałem sobie je zamówić.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Chyba że ktoś ma luzem na zbyciu to chętnie bym nabył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
WoojO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2018, 11:47   #25
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Doposażenie w elektrycznie otwieraną klapę bagażnika

Cytat:
Napisał WoojO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...jakie mają oznaczenia? Chciałem sobie je zamówić.
...
W Fordzie wtyczki "nie mają oznaczeń" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i nie da się ich zamówić.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedyna opcja to zakup wiązki z tymi wtyczkami. W MK5 jest to ten problem, że to zdaje się jest cała wiązka podłogowa...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2018, 13:15   #26
WoojO
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 21-03-2015
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2015
Postów: 465
Domyślnie Odp: Doposażenie w elektrycznie otwieraną klapę bagażnika

Bleh... tak podejrzewałem. Może jednak ktoś ma taką wiązkę na zbyciu? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
WoojO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2018, 23:45   #27
wojnadk
ford::average
 
Imię: tomasz
Zarejestrowany: 14-11-2015
Skąd: poznań/farso(dk)
Model: ford mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci 150km manual
Rocznik: 2016/12
Postów: 175
Domyślnie Odp: Doposażenie w elektrycznie otwieraną klapę bagażnika

Witam wszystkich forumowiczów, właśnie przerabiam ten temat w moim Fordzie Mondeo kombi,w sumie chciałem zamontować kamerę cofania,z oryginalnego vinlage,i dupa tak jak powiedział Tedi na razie nie działa bo mam wiązkę od vinlage, gdzie klapa bagażnika otwierana jest elektrycznie,i jest zamek z dociągiem,i po montażu zamek umarł,teraz nie wiem czy wystarczy że kupię elektryczne podnośniki i obudowe z guzikiem zamykania,czy jeszcze muszę coś zrobić?
Zamek z dociągiem też kupiłem,ale boję się o następne zakupy,bo może się okazać że jeszcze coś muszę zakupić.
Nie zależy mi na otwarciu klapy nogą pod zderzakiem.
Tomek;-)
wojnadk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2018, 00:03   #28
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Doposażenie w elektrycznie otwieraną klapę bagażnika

"Vinlage" to jakaś nowa opcja - nikt jeszcze takiej nie miał.

Ciekawe jest to, że ktoś wydaje ponad 100 tys. zł, a właściwie nie wie na co/nie umie powtórzyć tego nazwy.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2018, 00:14   #29
wojnadk
ford::average
 
Imię: tomasz
Zarejestrowany: 14-11-2015
Skąd: poznań/farso(dk)
Model: ford mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci 150km manual
Rocznik: 2016/12
Postów: 175
Domyślnie Odp: Doposażenie w elektrycznie otwieraną klapę bagażnika

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Vinlage" to jakaś nowa opcja - nikt jeszcze takiej nie miał.

Ciekawe jest to, że ktoś wydaje ponad 100 tys. zł, a właściwie nie wie na co/nie umie powtórzyć tego nazwy.
Kolego jak zwał tak zwał, czepiasz się szczegułów,nazwa w tym wątku jest mało istotna, lepiej byś błysnął wiedzą jak to ogarnąć,a nie nabijać się z kolegi.
Przy okazji ,czy jak bym skomplikował wszystkie klamoty,jakie są potrzebne do elektrycznego podnoszenia klapy ,to będzie działać te ponoszenie?
Nie zależy mi żebym miał podnoszenie z nogi pod zderzakiem.
wojnadk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2018, 02:50   #30
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Doposażenie w elektrycznie otwieraną klapę bagażnika

Cytat:
Napisał wojnadk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy jeszcze muszę coś zrobić?
No niestety,ale trzeba jeszcze troszkę zrobić/dorobić bo potrzeba dostawić moduł klapy i go okablować,czyli potrzebna wiazka wnętrza z auta ,które miało elektrycznie otwieraną klapę.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
klapa bagażnika



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.