Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-03-2013, 18:48   #651
KrisSzy
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-09-2010
Skąd: Warszawa Ochota
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Ecoboost / Powershift
Rocznik: 2010
Postów: 156
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Gdyby to było takie proste rynek byłby zalany tanimi kopiami płyt to NXa. Jakoś to zjawisko umknęło mojej uwadze. Z przyjemnością "odszczekam" swoje poglądy jeżeli się mylę. No ........ ! mogę nawet złożyć publiczną samokrytykę. Tak bardzo chciałbym się mylić .......

KrisSzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2013, 22:25   #652
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,044
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Przyłączam się do oczekiwania z niecierpliwością na te 500szt. kopii - 1.000zł to żaden pieniądz w tym kontekście!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chińczycy nie dali rady, to całkiem poważny i zupełnie nie śmieszny kolega ulmar zaleje rynek tłoczonymi kopiami... Powodzenia!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rynek europejski stoi przed Tobą otworemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Najlepsze życzenia Wielkanocne w tym dziele kopiowania "bit po bicie"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 31-03-2013 o 22:30
tedi_k jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2013, 23:43   #653
ulmar
Zablokowany
 
Imię: mariusz
Zarejestrowany: 06-11-2012
Skąd: opole
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 121
Domyślnie Re: Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał KrisSzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdyby to było takie proste rynek byłby zalany tanimi kopiami płyt to NXa. Jakoś to zjawisko umknęło mojej uwadze. Z przyjemnością "odszczekam" swoje poglądy jeżeli się mylę. No ........ ! mogę nawet złożyć publiczną samokrytykę. Tak bardzo chciałbym się mylić .......
Rynek nie będzie zalany bo gdyby ktoś sprzedawał takie płyty poza oficjalnym źródłem, którym w tym przypadku jest ASO natychmiast zostałby nazwany piratem. A za to grozi kara więzienia. Większość płyt sprzedawanych w Ebay to tłoczone piraty. Oficjalnie takie płyty można kupić tylko u dealera Ford. Kiedy Tom Tom zaczął sprzedawać najnowsze mapy w internecie za 59 EUR ford natychmiast nakazał usunięcie tej oferty z serwerów.
ulmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2013, 13:08   #654
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,044
Domyślnie Odp: Re: Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał ulmar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Większość płyt sprzedawanych w Ebay to tłoczone piraty. Oficjalnie takie płyty można kupić tylko u dealera Ford. ...
Link do choćby jednej aukcji z "tłoczonym piratem" z mapą do NX please...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No i ceną właściwą dla pirata - "tłoczonej kopii" a nie zbliżonej do standardowej ceny dystrybucyjnej...
Łatwo jest pisać głupstwa jak się nie podaje przykładów.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Trzeba się zdecydować - czy na eBayu sprzedają pirackie "tłoczone kopie", czy tego nie da się zrobić... Bo jeśli sprzedają "tłoczone kopie", to odpowiedź na pytanie dlaczego brak tam aukcji z mapami do NX wymaga zmóżdżenia się...
Dodam jeszcze raz - Chińczycy jakoś nie nazbyt ortodoksyjnie podchodzą do określenia "pirat" i nie przejmują się jakoś szczególnie prawem autorskim... Mimo wszystko ciągle brak "tłoczonych kopii" map do NX, choć zapotrzebowanie spore...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 01-04-2013 o 20:53
tedi_k jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2013, 14:08   #655
gierymski
ford::beginner
 
Avatar gierymski
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 03-03-2013
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX
Silnik: 1.6 diesel
Rocznik: 2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fotek na ebayu jest sporo (wraz z mapami do kupienia...)...
Jak tam Twoje kopiowanie mapy...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Musz plytke zakupić double layer po swietach tym się zajme Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gierymski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2013, 20:13   #656
KrisSzy
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-09-2010
Skąd: Warszawa Ochota
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Ecoboost / Powershift
Rocznik: 2010
Postów: 156
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Dopóki nie zobaczę - nie uwierzę. A opowieści dziwnej treści typu brat szwagra sąsiadki koleżanki z klasy widział na ebay-u wkładam między bajki - zwłaszcza w Prima Aprilis.

Z mojej strony EOT w tym temacie...

Może niech lepiej ktoś się dowie dlaczegu update do NX z wersją na kartę jest a do wersji z DVD nie ma....
KrisSzy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-04-2013, 21:08   #657
yelnats
ford::average
 
Avatar yelnats
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 18-12-2012
Skąd: Warszawa-Bemowo
Model: Mondeo MK4 Turnier
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 47
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

No i dałem czadu....
Ściągnałem z Chomika badziew i wgrałem do aktualizację do nawigacji.
Po restarcie ZERRRO działania i czarny ekranik.
Gdzie i komu mam zapłacić za naprawę...
Pomocy!!!!
yelnats jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-04-2013, 21:15   #658
holdenikus
ford::average
 
Avatar holdenikus
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 23-01-2013
Skąd: Sochaczew
Model: Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 73
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Daj na pw - pomogę..
holdenikus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2013, 00:09   #659
bartekd
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-03-2011
Skąd: Śląsk
Model: S-Max; Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi 163KM; 1.4 TDCi
Rocznik: 2011; 2006
Postów: 279
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał yelnats Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ściągnałem z Chomika badziew i wgrałem do aktualizację do nawigacji.
Po restarcie ZERRRO działania i czarny ekranik.
Gdzie i komu mam zapłacić za naprawę...
Zobacz strony 53-55 bieżącego wątku. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Masz ostrzeżenie, dla Ciebie już po ptakach, ale też informację komu i ile. Na przyszłość warto czytać forum!
__________________
W garażu: już jest S-Max 2.0 163KM PowerShift
a dodatkowo Fiesta 1.3, Fiesta 1.4

Ostatnio edytowane przez bartekd ; 03-04-2013 o 00:11
bartekd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2013, 08:08   #660
yelnats
ford::average
 
Avatar yelnats
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 18-12-2012
Skąd: Warszawa-Bemowo
Model: Mondeo MK4 Turnier
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 47
Talking Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Może i po ptakach ale staram się we wszystkim doszukać się jakiś PLUSÓW

1. NAUKA - Dotarło do mnie że czytanie forum dają naprawdę wymierne korzyści i może uchronić przed niezłą wtopą.

2. "pocieszenie" żonki - i tyle w temacie
yelnats jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blaupunkt , kuga , mondeo mk4 , navigacja , nawigacja , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.