Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-04-2013, 13:00   #1
ratmed24
ford::advanced
 
Avatar ratmed24
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 27-11-2012
Skąd: Nowa Sól
Model: było MDO MK1 HB Citreen Geel RS & mk2 TD -jest Fokus mk2 lift GHIA sedan
Silnik: 2,0 TDCI 136KM
Rocznik: 2008r
Postów: 251
Domyślnie Montaż podświetlenia led w konsoli

Witam, to moja pierwsza relacja więc za błędy z umieszczeniem tego postu z góry przepraszam. Ostatnio u kolegi w vw touranie zobaczyłem ciekawe rozwiązanie podświetlenia konsoli środkowej delikatną poświatą w nocy ledami czerwonymi znajdującymi się koło światła w suficie. postanowiłem na przykładzie vw pobawić się w coś takiego u siebie w mondeo mk1. Póki co to tylko zrobiłem prowizorkę z braku czasu i żeby przetestować czy to będzie miało sens. Użyłem diody 5 mm z załączonym rezystorem gotowej do instalacji 12V. Diodę umieściłem w zaślepce plastikowej znajdującej się po miedzy daszkami słonecznymi. Aktualnie podłączenie jest pod lampkę sufitową. Docelowo zrobię podłączenie pod jakikolwiek wskaźnik na desce (np. pod podświetlenie włącznika świateł) aby można było regulować intensywność świecenia diody. Póki co z efektów jestem zadowolony - fajny bajer jak dla mnie choć spróbuje jeszcze przetestować zielona diodę bo chyba będzie lepiej pasować do całego wnętrza. Wiem, że na forum pisano o czymś takim ale w Mondeo mk3, czekam na opinie o tym pomyśle a gdyby ktoś chciał porady co i jak zapraszam na gg lub priv Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam.


Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 05-04-2013 o 13:17
ratmed24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2013, 15:00   #2
koni53
ford::beginner
 
Avatar koni53
 
Imię: konrad
Zarejestrowany: 18-01-2013
Skąd: kraśnik
Model: Renault Scenic
Silnik: 1.9 dTi
Rocznik: 1999
Postów: 37
Domyślnie Odp: Montaż podświetlenia led w konsoli

tez widziałem taki bajer chyba w bmw.nie przeszkadza to podczas jazdy?nie rozprasza?
__________________
mondeo mk2 green juice ghia v6 -była ... nie zapomniana
koni53 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2013, 16:57   #3
ratmed24
ford::advanced
 
Avatar ratmed24
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 27-11-2012
Skąd: Nowa Sól
Model: było MDO MK1 HB Citreen Geel RS & mk2 TD -jest Fokus mk2 lift GHIA sedan
Silnik: 2,0 TDCI 136KM
Rocznik: 2008r
Postów: 251
Domyślnie Odp: Montaż podświetlenia led w konsoli

wg mnie nie, zresztą zawsze można wyłączyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,takie rozwiązania są stosowane w wielu modelach VW kumpel w Passacie B6 też tak ma zrobione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: tak mniej więcej wygląda wersja testowa u mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://imageshack.us/f/163/oswietlenieled2.jpg/

Bump: http://imageshack.us/photo/my-images/194/20130402095710.jpg/ tu jeszcze jedno
ratmed24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2013, 11:00   #4
Pieczka24
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 26-07-2009
Skąd: Szczecin/Police
Model: Mondeo Mk1 Ghia
Silnik: 2.0 136Km
Rocznik: 1993
Postów: 207
Domyślnie Odp: Montaż podświetlenia led w konsoli

Fajnie jest to rozwiazane w Cayenne .dioda podswietlajaca jest zamontowana w lusterkuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pieczka24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2013, 18:10   #5
reganajax
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-03-2013
Model: Mondeo mk1
Silnik: 1,8
Rocznik: 1996
Postów: 8
Domyślnie Odp: Montaż podświetlenia led w konsoli

czekam na więcej zdj oraz pełny opisGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
reganajax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.