Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-09-2010, 07:47   #11
zagor
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-05-2007
Skąd: opolskie
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 48
Domyślnie Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )

wchodzisz na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] podajesz VIN i masz cale info + akcje serwisowe jesli takowe są prowadzone dla tego pojazdu .

zagor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2010, 10:22   #12
Kriss1
ford::average
 
Avatar Kriss1
 
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: mazowsze
Model: Galaxy 4x4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2022
Postów: 76
Domyślnie Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )

Akcja dotyczy samochodów z produkcji do lutego 2009 (z fotelem kierowcy elektrycznie regulowanym w 6 kierunkach). Po tej dacie w serwisie usłyszysz, "...ten typ tak ma..."Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kriss1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2010, 10:57   #13
marekpz
ford::advanced
 
Avatar marekpz
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 21-08-2009
Skąd: Mikołów
Model: Fiesta
Silnik: 1.0 Ecoboost 200 KM
Rocznik: 2020
Postów: 323
Domyślnie Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )

No bo po tej dacie jest zakładana zmodyfikowana prowadnica którą właśnie zmienia się w autach przed lutym 2009
marekpz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2010, 11:55   #14
zagor
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-05-2007
Skąd: opolskie
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 48
Domyślnie Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )

Cytat:
Napisał Kriss1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Akcja dotyczy samochodów z produkcji do lutego 2009 (z fotelem kierowcy elektrycznie regulowanym w 6 kierunkach). Po tej dacie w serwisie usłyszysz, "...ten typ tak ma..."Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
\\\


to zmień serwis, w serwisie w którym pada stwierdzenie ten typ tak ma znaczy ze jest do D...
zagor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2010, 21:06   #15
Kriss1
ford::average
 
Avatar Kriss1
 
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: mazowsze
Model: Galaxy 4x4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2022
Postów: 76
Domyślnie Odp: Skrzypiące fotele - problem znany - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )

zagor chętnie to zrobię, zwłaszcza, że byłem już w czterech (Lipski, OMC, Auto Nobile - (z Warszawy) i w Gliwicach - zapytałem). Może coś polecisz ze swojego podwórka, bo powoli mam już dosyć luzów podczas przyśpieszania i hamowania.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Apropos nic mi nie skrzypi w fotelu mam jedynie drażniące luzy na prowadnicy, jw...


Cytat:
Napisał zagor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
\\\


to zmień serwis, w serwisie w którym pada stwierdzenie ten typ tak ma znaczy ze jest do D...
Kriss1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2010, 09:48   #16
zagor
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-05-2007
Skąd: opolskie
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 48
Domyślnie Odp: Skrzypiące fotele - usterka znana - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )

no to troche inna bajka niż skrzypienie ale i tak " ten typ tak ma " nie powinno paść w żadnym przypadku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

niewiem jak masz daleko ale ja byłem w EUROCAR w Krakowie,
mam nadzieje że Tobie też pomogą.
na miejscu w Opolu stwierdzili że nie widzą ani nie słyszą problemów wiec omijajcie Opole szerokim łukiem .
zagor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2010, 08:13   #17
Rapalek
ford::average
 
Avatar Rapalek
 
Zarejestrowany: 01-04-2010
Skąd: Silesia Metropoly
Model: Ford Kuga / YETI
Silnik: 2.0 TDCi/ 2.0 TDI
Rocznik: 2010/ 2011
Postów: 154
Domyślnie Odp: Skrzypiące fotele - usterka znana - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )

powiem szczerze że nie mam czasu podjechać do serwisu i jakoś przyzwyczailem sie do zgrzytów..................takie fajne...........przypominają mi cosik. hehhehe
moze w przyszłym tygodniu CITY CAR odwiedze. jak naprawią to zdam relację.
No i automatyczne zamykanie drzwi moze uaktywnią. WreszcieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
ZŁOTA TEŚCIOWA NAZYWA KUGĘ - FUGA......i niech tak zostanie

SKODA YETI 4x4 TDI 170KM
Rapalek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-10-2010, 14:37   #18
zagor
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-05-2007
Skąd: opolskie
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 48
Domyślnie Odp: Skrzypiące fotele - usterka znana - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )

teraz moge powiedziec ze "zabieg" udany - przeszlo 10.000 i skrzypienie nie wróciło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zagor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2010, 22:33   #19
leidi16
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-02-2010
Model: Ford KUGA,FORD MONDEO,Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI , 1,8DUR , 1,5 eco boost
Rocznik: 2009,2001,2015
Postów: 2
Domyślnie Odp: Skrzypiące fotele - usterka znana - czy ktoś wywalczył naprawe ( skuteczną )

Witam
u mnie piszczało,skrzypiało i po kilku wizytach w BEMO w szczecinie wymieniono prowadnice .
leidi16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.