Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-08-2009, 23:48   #91
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

Cytat:
Napisał robert.j Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Krootki spojrz na wykres kolegi Quidam , ja jestem pod dużym wrażeniem ... chyba sie wybiorę do Piaseczna ( co do mojego chiptunningu w V-tech -też jestem średnio zadowolony ...)
...jest tyko jeden mały problem...z hamowniami Maha...niedawno dopiero zaczęli rozsyłać aktualizacje...bo hamownie zawyżały o jakies 15 %...wiec porównanie wyników z hamowniami Vtech jest niecelowe!!!...poza tym Quidama autko na tym programie łapało zadyszkę..tak samo jak pierwszy programik Ravica...teraz po poprawkach u Imadlo...auto daje jak szalone [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
..w trakcie próby były zakręty....a pod koniec było lekko pod górkę...a autko chciało jeszcze dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko miejsca zabrakło na obwodnicy "Berlina?" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2009, 07:50   #92
robert.j
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-05-2008
Skąd: Kraków
Model: S-max
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2007
Postów: 63
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...jest tyko jeden mały problem...z hamowniami Maha...niedawno dopiero zaczęli rozsyłać aktualizacje...bo hamownie zawyżały o jakies 15 %...wiec porównanie wyników z hamowniami Vtech jest niecelowe!!!...poza tym Quidama autko na tym programie łapało zadyszkę..tak samo jak pierwszy programik Ravica...teraz po poprawkach u Imadlo...auto daje jak szalone [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
..w trakcie próby były zakręty....a pod koniec było lekko pod górkę...a autko chciało jeszcze dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko miejsca zabrakło na obwodnicy "Berlina?" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ok to ja Cie poproszę o extra polecenie w v-tech. Od dwoch miesiący mniej więcej zauważyłem efekt podobny jak u Ravica ( przy gwałtownym wciśnieciu gazu auto się dusi...) . Moj program był robiony w Krakowie wiec nie powinno byc problemu , jesli trzeba cos doplacic rowniez nie ma problemu.Pasuje mi obojetnie który dzień tygodnia najlepiej po godz 11.
robert.j jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2009, 13:15   #93
krootki
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-11-2007
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 181
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

U mnie jest dokładnie taki sam efekt.
krootki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2009, 15:55   #94
robert.j
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-05-2008
Skąd: Kraków
Model: S-max
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2007
Postów: 63
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

Cytat:
Napisał krootki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie jest dokładnie taki sam efekt.
Ciekawe jest to co mówisz . Ja byłem w v-tech ostatnio chyba w kwietniu . Przez okolo 2 miesiące wszystko było ok . Potem zauważyłem ten właśnie objaw. Gwałtowne dodanie gazu i potrafi często zdusić -ale nie jest tak za każdym razem . Dziwne i bardzo wkurzające.... . Pogadam na temat tego objawu w v-tech i powiem Ci czego sie dowiedzialem.
robert.j jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2009, 08:52   #95
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

...walcie śmiało...Tomek zrobił poprawkę programu...nie sądzę że będziecie musieli coś płacić... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2009, 10:58   #96
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

a wiadomo w czym problem z tym duszeniem sie silnika?
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2009, 06:14   #97
TZ_TeZet
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2008
Skąd: Mazowieckie
Model: Q7
Silnik: 3,0 TDI
Rocznik: 2012
Postów: 43
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

No to jestem następny. Chyba nie umiem wkleić wykresu niestety, to skrobnę tylko wynik końcowy. Kreator Mocy w W-wie współpracujący z V-techem.

S Max 2,2 tdci z 2008 roku.

Przed wirusem:
- 174 KM (3388 obr) oraz 422 Nm (2258 obr)

Po chipie odpowiednio:
- 213 KM (3368 obr) oraz 516 Nm (2254 obr)

Bardzo, bardzo zacna różnica w jeździe. W szczegółach opisywać nie będę kogo to "poniżyłem" startując ze świateł, bo nie o to chodzi. Na czuja wydaje mi się, że sekundę do 100 pewno zyskał. Jutro pojadę A dwójką i wtedy dopiero coś będę mógł powiedzieć, co się dzieje z V max i co się dzieje w przedziale 3,5 - 4 tyś na 6 biegu i jak to się zachowuje.
Po chipie komp wyzerował oczywiście i po przejechganiu pierwszych 100 km w cyklu miejskim wyszło spalanie 8,0 L/100km !!! Przy poprzednim 9,4 L wynik jest zastanawiający. Nie zmartwię sie zbytnio, gdyby stan ten potwierdził się również podczas dalszych przebiegów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdr,
TZ_TeZet

Ostatnio edytowane przez TZ_TeZet ; 27-08-2009 o 06:44
TZ_TeZet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2009, 06:51   #98
TZ_TeZet
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2008
Skąd: Mazowieckie
Model: Q7
Silnik: 3,0 TDI
Rocznik: 2012
Postów: 43
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

może... no nie niestety tylko plik textowy mi wchodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Pliki
Typ Pliku: txt wykres kreator mocy.txt (936 Bajtów, 54 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez TZ_TeZet ; 27-08-2009 o 09:24
TZ_TeZet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2009, 09:38   #99
makos
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: TDCi 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 124
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

Tezet,

Po chipie to masz potwora pod maską ! 516 Nm !
Po moim chipie, zajęło mi około tygodnia (i 2 tys. km) by "nauczyć" się silnika na nowo. Teraz Maksio bzyka, a ja znim.

Wysyłam Ci mój mail na priva - prześlij wykres - podczepię Twój wykres na forum, jest się czym chwalić - nie ma chyba mocniejszego Maksia tutaj, 516 Nm.

Pozdro,

Makos
__________________
Biały Maxio.
makos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2009, 10:03   #100
TZ_TeZet
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2008
Skąd: Mazowieckie
Model: Q7
Silnik: 3,0 TDI
Rocznik: 2012
Postów: 43
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

oki wyślę ci mailem, podczep w moim imieniu. Dzięki z góry,
TZ_TeZet
TZ_TeZet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.