Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-07-2007, 14:46   #1
Atebe
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-07-2007
Postów: 4
Domyślnie tykanie - cykanie za deską, nad pedałami ...

Z okolicach deski rozdzielczej, moze za.. nad pedałami dochodzi dziwny odgłos - tykanie-cykanie, ktore zwieksza swoja czestotliwosc wraz ze wiekszanie obrotów.. Odgłos jest dość uciazliwy, wyraznie slyszalny.
Czy moze być to wina obrotomierza?? A moze coś innego?
Prosze o pomoc :fcp1

Atebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2007, 22:21   #2
hlmale1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-10-2006
Postów: 16
Domyślnie

Tez to mialem, pojezdzilem z tym ok 5 dni i przeszlo, mnie to wygladalo na jakis przekaznik ktory glupieje, ale nie mialem czasu zajrzec i minelo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Teraz mam inny problem, pojawil sie m.w. z ustaniem tamtego problemu, na zimnym silniku nie palą wszystkie gary Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., trzeba go jakby przeplukac czy nagrzac i odpalaja wszystkie, ale to chyba nie za zdrowe?? :fcp5
__________________
Coś musi umrzeć aby narodzić mogło się coś...
hlmale1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2007, 00:15   #3
Atebe
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-07-2007
Postów: 4
Domyślnie

Niestety ja juz tak jezdze ponad 5 dni :fcp5 I czasem ustaje tak jak dzis, ale tylko po to by jutro "zatykać" ze zdwojoną siło :573:
Dzieki za odpowiedz. Pzd.
Atebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2007, 22:31   #4
slawq
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-05-2006
Skąd: Brzeg
Model: MKI
Silnik: 2.0 16V STAG
Rocznik: 1994
Postów: 231
Domyślnie

linka prędkościomierza ??? u mnie tak cyka.... Jest u mnie tak, jak wskazówka drga to nie cyka, jak cyka to wskazówka rusza się płynnie.
slawq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2007, 12:46   #5
Atebe
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-07-2007
Postów: 4
Domyślnie

Chyba to nie w tym rzecz, bo na postoju przy wlaczonym silniku tez tyrkoli.. Samochod stoi wiec chyba nie linka predkosciomierza ?? Hymm... A predkosciomierz chodzi plynnie.
Atebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2007, 13:34   #6
galant
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-03-2006
Postów: 68
Domyślnie

U mnie tyka linka prędkościomierza, zauważalne są też wahania wskazówki podczas jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Skoro u ciebie jest to samo na postoju to może linka obrotomierza tyrkoli. Podobno jakiś element z tworzywa sztucznego znajdujący się przy końcu linki
z czasem wyciera się i dlatego tak jest.
__________________
oliwkowy hatchback 1993, 1,8 benzynka+LPG, klima
galant jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2007, 15:12   #7
Atebe
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-07-2007
Postów: 4
Domyślnie

W takim razie w wolnej chwili rozbiore to. Najwyzej wyelyminuje tylko jedno podejzenie.
Nie wiem z jakiej przyczyny ale kiedys (jeszcze we wloszech) zestaw wskaznikow byl wymontowywany w moim samochodzi, swiadczy o tym nalepka na drzwiach. Wiec moze o to samo chodzilo.
Atebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.