Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-05-2011, 15:17   #11
bobek007
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: Focus II (3d Hatchback)
Silnik: 2.0
Rocznik: 2005
Postów: 48
Domyślnie Odp: Wytłoczenie na koło zapasowe,korozja

a czy macie w swoich focusach wokół kola zapasowego takie jakby pasy pomalowane tak jakby właśnie anty korozyjne? bo u mnie jest takich pasów trochę pomalowanych i nie wiem czy to było oryginalnie czy poprzedni właściciel coś działał....

bobek007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2011, 17:41   #12
pezet3
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-10-2007
Skąd: Krakow-Wieliczka
Model: B Y Ł Focus Kombi / JEST Fiat Croma
Silnik: 1.8 TDCi / 1.9 16v 150
Rocznik: 2007 / 2008
Postów: 186
Domyślnie Odp: Wytłoczenie na koło zapasowe,korozja

To jest oryginał, po lewej stronie jest szerszy od tego po prawej, przynajmniej tak jest u mnie :-)
pezet3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2011, 22:30   #13
bobek007
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: Focus II (3d Hatchback)
Silnik: 2.0
Rocznik: 2005
Postów: 48
Domyślnie Odp: Wytłoczenie na koło zapasowe,korozja

Cytat:
Napisał pezet3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest oryginał, po lewej stronie jest szerszy od tego po prawej, przynajmniej tak jest u mnie :-)
takie cos??
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg zdjęcie203.jpg (87.9 KB, 125 wyświetleń)
bobek007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2011, 12:19   #14
conris
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-06-2009
Skąd: W-wa
Model: mondeo 2l Kombi 145.S-max,Focus 2 SW
Silnik: 2l 145, 2,3HE, 1,6 16V Ti VCT
Rocznik: Mondeo2003, S max2009,F2005
Postów: 487
Domyślnie Odp: Wytłoczenie na koło zapasowe,korozja

Cytat:
Napisał bobek007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
takie cos??
Pasy są ale lakierowane kolorem nadwozia.Popatrz dobrze na szwy.Choć dzisiaj technika blacharska w ASO robi cuda jak oryginały.Tną plazmą, spawają TIGiem,nie ma śladu .A na naprawę dają 3 lata gwarancji.
Chyba żę balachę robił p.Kazio w garażu, to poznasz po migomacie,
conris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2011, 23:34   #15
bobek007
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: Focus II (3d Hatchback)
Silnik: 2.0
Rocznik: 2005
Postów: 48
Domyślnie Odp: Wytłoczenie na koło zapasowe,korozja

Cytat:
Napisał conris Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pasy są ale lakierowane kolorem nadwozia.Popatrz dobrze na szwy.Choć dzisiaj technika blacharska w ASO robi cuda jak oryginały.Tną plazmą, spawają TIGiem,nie ma śladu .A na naprawę dają 3 lata gwarancji.
Chyba żę balachę robił p.Kazio w garażu, to poznasz po migomacie,
odkąd kupiłem auto takie coś jest, wiec nie wiem gdzie to było robione, dlatego chce się dowiedzieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bobek007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2011, 17:07   #16
conris
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-06-2009
Skąd: W-wa
Model: mondeo 2l Kombi 145.S-max,Focus 2 SW
Silnik: 2l 145, 2,3HE, 1,6 16V Ti VCT
Rocznik: Mondeo2003, S max2009,F2005
Postów: 487
Domyślnie Odp: Wytłoczenie na koło zapasowe,korozja

Cytat:
Napisał bobek007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
odkąd kupiłem auto takie coś jest, wiec nie wiem gdzie to było robione, dlatego chce się dowiedzieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po numerze ViN możesz zweryfikowaś historię pojazdu w ASO.Znasz żrodło zakupu i historię pojazdu?
conris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2011, 18:33   #17
bobek007
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: Focus II (3d Hatchback)
Silnik: 2.0
Rocznik: 2005
Postów: 48
Domyślnie Odp: Wytłoczenie na koło zapasowe,korozja

Cytat:
Napisał conris Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po numerze ViN możesz zweryfikowaś historię pojazdu w ASO.Znasz żrodło zakupu i historię pojazdu?
oj historie znam, tak tylko się zastanawiałem czy to było robione seryjnie czy ktoś tam coś sam "domalował" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bobek007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2011, 20:03   #18
Glenroy
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-01-2010
Skąd: LPU
Model: Mondeo MK4 TitS
Silnik: 2.0TDCi DW10C
Rocznik: 2012
Postów: 312
Domyślnie Odp: Wytłoczenie na koło zapasowe,korozja

Cytat:
Napisał bobek007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
oj historie znam, tak tylko się zastanawiałem czy to było robione seryjnie czy ktoś tam coś sam "domalował" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chodzi o te pasy na "podłodze" grubości mniej więcej 0.5cm? mam takie same od zakupu, chyba nawet identycznie nałożone, z tego co się dowiedziałem to jakimś cudem mają one izolować część hałasu z zewnątrz, trochę nie widzi mi się to, bo chyba powinno pokryć się całą powierzchnię, nie tylko 2 czy 3 paski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Glenroy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2012, 19:35   #19
juro
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: Płock
Model: Focus II
Silnik: 1,6 TDCi, 109KM
Rocznik: 2006
Postów: 12
Domyślnie Odp: Wytłoczenie na koło zapasowe,korozja

Trochę odgrzewam temat.
Mam prośbę. Może ktoś sprawdzić u siebie rozmiary opony/ koła zapasowego? Chodzi o szerokość. ja jeżdżę na 195 a takie chyba w miejsce zapasu się nie mieści (wystaje).
Auto kupiłem z zestawem naprwczym. Od 2006 chyba się przeterminował.
Apropos korozji, ja mam to samo. Kiedyś się pytałem o to lakiernika i podpowiedział że są takie taśmy gumowe klejone na gorąco. Po pokryciu całej powierzchni miejsca na zapas mamy wystarczającą izolacje i już wtedy woda się nie skrapla. Ale puki co nie miałem czasu przetestować.
Pozdrawiam
juro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2012, 20:13   #20
Tomcio242
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Okolice CK
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 Zetec + LPG
Rocznik: 1998
Postów: 162
Domyślnie Odp: Wytłoczenie na koło zapasowe,korozja

Witam.

Polecam przeczyścić to co jakiś czas mleczkiem do karoserii, ja tak robiłem w poprzednim samochodzie i robię to w obecnym. W obu bagażnikach korozji nie stwierdzono.

Pozdrawiam. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tomcio242 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.