Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-07-2014, 22:15   #861
Audi'ofil
ford::average
 
Avatar Audi'ofil
 
Imię: Stachu
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: "z dzikiego zachodu"
Model: Kuga II 4x4
Silnik: 2,0 180 PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 193
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Dzięki za uznanie.
Miałem wprawę

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ale odchodzimy od tematu
Średnia po 1-ym miesiącu i 4 tyś km 7,9l




Soory pomyliłem temat tu kłócimy się o modelu, a nie spalaniu.


Ostatnio edytowane przez Audi'ofil ; 07-07-2014 o 22:25 Powód: Pomyłka tematu
Audi'ofil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2014, 13:12   #862
ssaramis
ford::beginner
 
Imię: aramis
Zarejestrowany: 21-06-2014
Skąd: Szczecin
Model: Kuga
Silnik: 2.0L Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 39
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Lep- skoro tamten temat zostal zamkniety to napisze tu. Jesli mieszkasz w gorach i na okraklo wali snieg a sluzby drogowe wyjezdzaja raz na tydzien to podam Ci reke i uwazam ze wybrales dobrze. Wiekszy przeswit w Suvie jest w takich okolicznosciach bezcenny.

Naped Kudi tez Ci pomoze z wyjazdu z parkinku o ile to jest dosc zbity snieg, jesli bedzie go duzo i luzny to Kuga zakopie sie tak samo jak zakopal sie rajdowy mistrz polski ( filmik do odszukania na y-tube)
Twoj wybor uwazam jednak za wlasciwy bo nie kierowales sie nie moda jak ponad 90% ludzi i jezdza Suvami po miescie i pozniej lamentuja ze chleje paliwa jak z wiadra a wlasciwosciami Suva.
Ja jezdze w bardzo wysokie gory w Austrii na narty. Zawsze zabieram lancuchy ale jeszcze nigdy ich uzyc nie musialem.
Jesli ktos ma inne zdanie jak ja to nie widze w tym niczego zlego, i bardzo dobrze tyle ze nie wolno w zlosci pisac ze BMW to chlam albo ze Kuga jest wieksza od Focusa itd.
Jak ktos sobie zyczy moze pisac ze ssaramis jest skonczonym idiota-OK ale niech nie pisze herezji na temat motoryzacji.
Pozdrawiam
ssaramis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2014, 18:25   #863
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Wreszcie czuję się zrozumianyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I zgadzam się tu z Tobą całkowicie.

Pozdrawiam
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2014, 18:50   #864
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

ssaramis - łapka do góry ;-)
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2014, 10:20   #865
grzefu
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-09-2013
Skąd: Gliwice
Model: Kuga Titanium
Silnik: 2,0 TDCI 163 KM
Rocznik: 2014
Postów: 26
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Właśnie uderzyło mi 4 tys km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zauważyłem dwie dziwne cechy Forda, o których nikt wcześniej nie wspominał.
Pierwsza, to fakt, że mój wlew paliwa nie jest w żaden sposób zablokowany. Nie ma znaczenia czy samochód jest otwarty, czy zamknięty, można bez problemu otworzyć klapkę i bezkorkowo wlać sobie paliwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Drugi lekko irytujący detal, to podczas rozmowy przez bluetooth, gdy włączą się czujniki cofania, moi rozmówcy mają dziwny pogłos (tak jakby mój głos się powtarzał). Ciekawe czy to wina Forda czy mojego telefonu (Iphone)
Generalnie z samochodu jestem bardzo zadowolony. Automat jest całkiem przyzwoity (chociaż, chyba odrobinkę mniej dynamiczny, niż mój poprzedni w Peugeocie), osiągi zadowalające jak na SUVa tej klasy, spalanie w okolicach 8l w mieście. Wkurza mnie trochę mały bak, ale z tego co wiem CX-5 nad którym się też zastanawiałem , ma identyczny. Przede wszystkim jednak wygląd tego autka jest atutem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzefu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2014, 11:35   #866
Miraks
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-11-2007
Model: Kuga 4x4 / Insignia
Silnik: 2.0 TDCi / 2.0 CDTI
Rocznik: 2010 / 2012
Postów: 138
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Co do wlewu paliwa, to takie rozwiązanie spotkasz nie tylko w Kudze - podobnie jest mojej Insigni.
Miraks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2014, 12:49   #867
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał grzefu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie uderzyło mi 4 tys km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Drugi lekko irytujący detal, to podczas rozmowy przez bluetooth, gdy włączą się czujniki cofania, moi rozmówcy mają dziwny pogłos (tak jakby mój głos się powtarzał). Ciekawe czy to wina Forda czy mojego telefonu (Iphone)
Hmmm pogłosu nie zauwarzyłem. Mi po prostu wycisza telefonGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-07-2014, 22:43   #868
Gostek_
ford::average
 
Avatar Gostek_
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 26-01-2012
Skąd: Warszawa
Model: była Kuga, jest Audi Q7
Silnik: było 2.0 TDCI, jest 3.0 TDI
Rocznik: był 2009, jest 2008
Postów: 160
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Z tym wlewem to było już wałkowane na 100 sposobów. Takie czasy mamy, że tną koszty i centralny nie zamyka wlewu...
Gostek_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2014, 00:31   #869
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

A kiedy ci ostatnio ukradli paliwo z baku? A jak masz 100-120tys na Kugę, to chyba masz też garaż nie?
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2014, 07:33   #870
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak masz 100-120tys na Kugę, to chyba masz też garaż nie?
Jak te 120kzł dał w gotówce to na pewno ma garaż, jak na kreche / leasing to już bym polemizował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.