Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-01-2014, 15:36   #671
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał grzefu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sporo recenzentów nowej kugi ma też zastrzeżenia do przeładowania konsoli środkowej guzikami (efektem jest malutki przełącznik awaryjnych świateł ). Tutaj tego problemu nie ma.
Szczerze to tylko pierwsze wrażenie bo przecież wszystkiego naraz nie używasz. Po pewnym czasie nie zwraca się na nie uwagi a obsługa nie sprawia żadnego problemu.

jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2014, 17:43   #672
grzefu
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-09-2013
Skąd: Gliwice
Model: Kuga Titanium
Silnik: 2,0 TDCI 163 KM
Rocznik: 2014
Postów: 26
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Osobiście mi też to nie przeszkadza, zresztą w poprzednim samochodzie miałem podobnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Fakt jest natomiast taki, że w wersji amerykańskiej wygląda to lepiej. Ale nie narzekam, zastanawiałem się nad CX-5, a tam wnętrze wygląda jak sprzed epoki, tutaj przynajmniej jest nowocześnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzefu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2014, 20:27   #673
dubik77
ford::average
 
Avatar dubik77
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 21-08-2013
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Vignale i Fiesta ST
Silnik: Diesel i benzyna
Rocznik: 2017 i 2019
Postów: 110
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał grzefu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... tutaj przynajmniej jest nowocześnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zawsze coś za coś. Jak kupowałem kilka lat temu obecne auto to podobał mi się właśnie minimalizm, to że wszystko jest grzecznie poukładane. Teraz mi się ten japoński styl troszkę znudził i zawiewa po latach nudą. W Fordzie bardziej to szalone, kolorowe, troszkę kosmiczne. Może ten styl starczy na dłużej.
Sam ekran navi fajnie jest umiejscowiony, bo wysoko, przy szybie. Wydaje mi się że nie trzeba specjalnie odrywać wzroku od drogi. Aktualnie mam nisko i stwierdzam ze nie jest to dobre rozwiązanie. Sama wielkość ekranu to przecież nie problem, filmów nie będziemy na tym oglądać a strzałki chyba każdy wypatrzy.
dubik77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2014, 22:21   #674
agmas
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-03-2009
Skąd: mazury
Model: Kuga 2013, fiesta 2010
Silnik: tdci
Rocznik: 2013
Postów: 61
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Zgadzam się samochód to nie kino. Te duże dotykowe ekrany w autach to w/g mnie "wiocha". Dla Amerykanów zrobili taki pulpit bo tam jest taka moda. Ja wolę klasyczne rozwiązania.
agmas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2014, 12:49   #675
grzefu
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-09-2013
Skąd: Gliwice
Model: Kuga Titanium
Silnik: 2,0 TDCI 163 KM
Rocznik: 2014
Postów: 26
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Mam taki głupi zwyczaj kupowania sobie modelu samochodu w którego jestem, lub byłem posiadaniu. Niestety zauważyłem, że kugi nie sposób znaleźć w Polsce. Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć model w skali 1:18 z Chin (wersja amerykańska titanium). Będę miał najprawdopodobniej (jeśli transkacja sie uda) dodatkowy egzemplarz na próbe. Ktoś byłby zainteresowany ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzefu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2014, 16:49   #676
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Ładny ten model.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2014, 18:03   #677
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,972
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał grzefu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam taki głupi zwyczaj kupowania sobie modelu samochodu w którego jestem, lub byłem posiadaniu. Niestety zauważyłem, że kugi nie sposób znaleźć w Polsce.
po co tyle zachodu w ASO jest dostępne lub na zamówienie

zobacz to:

https://ford4.cwshops.com/cgi-bin/sh...2=Model%20Cars

zakładka "Modele Samochodów"
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2014, 10:18   #678
grzefu
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-09-2013
Skąd: Gliwice
Model: Kuga Titanium
Silnik: 2,0 TDCI 163 KM
Rocznik: 2014
Postów: 26
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Trochę inna skala. Te które są dostępne u Forda, bez trudu kupisz na allegro, ale są wielkości "resoraka". Te które zamówiłem mają około 20-30 cm. Ale o szczegółach powiem jak dopłyną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzefu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2014, 11:51   #679
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,972
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

zgadza się skala 1:43 a 1:18 tym jest czym się pobawić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2014, 10:51   #680
grzefu
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-09-2013
Skąd: Gliwice
Model: Kuga Titanium
Silnik: 2,0 TDCI 163 KM
Rocznik: 2014
Postów: 26
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Modele już dotarły, są wystawione na allegro. Ilość detali jest szokująca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie wrzucam linku, bo to pewnie niezgodne z regulaminem forum. Teraz tylko czekać na skale 1:1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzefu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.