Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-08-2013, 09:59   #281
paablod
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-05-2012
Skąd: Błonie
Model: Focus Kombi Mk2 Ghia
Silnik: 1,6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2007
Postów: 281
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - LED

Cytat:
Napisał sober Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Myślę że fi 90 zmieści się bez problemu...
Ja jednak wcześniej bym to dokładnie sprawdził. Bo moim zdaniem reflektor o średnicy 90 mm w otwór 75-80 mm tak bez problemu się nie zmieści.

paablod jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2013, 14:28   #282
wisnia100
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-11-2012
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 8
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - LED

Cytat:
Napisał paablod Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja jednak wcześniej bym to dokładnie sprawdził. Bo moim zdaniem reflektor o średnicy 90 mm w otwór 75-80 mm tak bez problemu się nie zmieści.
Z tym że reflektor nie wchodzi bezpośrednio w otwór, jest to jedynie otwór w atrapie która go maskuje...
wisnia100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2013, 14:53   #283
paablod
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-05-2012
Skąd: Błonie
Model: Focus Kombi Mk2 Ghia
Silnik: 1,6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2007
Postów: 281
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - LED

Maskuje, ale nie zakrywa. W moim z 2007 roku 510HP akurat weszły w otwór w maskownicy i nawet jeszcze pierścień osłaniający udało się od przodu wcisnąć.
paablod jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2013, 20:03   #284
sober
ford::beginner
 
Avatar sober
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 27-02-2012
Skąd: Piotrków Trybunalski
Model: FOCUS MK2 FL/ MONDEO MK4
Silnik: 1.6/2.0
Rocznik: 2009/2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - LED

Cytat:
Napisał paablod Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja jednak wcześniej bym to dokładnie sprawdził. Bo moim zdaniem reflektor o średnicy 90 mm w otwór 75-80 mm tak bez problemu się nie zmieści.
Hmmm ale otwór 75-80 mm jest w atrapie... halogen z fi 90 mm po zewnętrznym obwodzie a z tego co widać na zdjęciach ma małą ramkę wewnętrzną tak że pewnie fi wewnętrzne może mieć ok 80 mm specjalnie do atrapy...

zobacz na zdjęciach z aukcji allegro:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Jest tam foka z 2008 jako przykład montażu tych świateł...
Pozdrawiam

wisnia100 ja w swojej foce z 2009 zamontowałem w przednim grilu ledy osram lightaday i jestem bardzo zadowolony...świecą bardzo jasno

to są światła tego typu...
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Zdjęcia zamieszczę później...

Ostatnio edytowane przez sober ; 27-08-2013 o 20:09
sober jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2013, 20:12   #285
paablod
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-05-2012
Skąd: Błonie
Model: Focus Kombi Mk2 Ghia
Silnik: 1,6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2007
Postów: 281
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - LED

Oczywiście, że trzeba to dokładnie sprawdzić, szczególnie przy tej cenie. Trochę dziwne są te zdjęcia i opisy. Przy LEDFOG101 widać, że soczewka niby wchodzi w maskownicę, ale zdjęty został metalowy pierścień. Kłóci się to trochę z informacją o braku konieczności zmian w samochodzie. Najlepiej, żeby wypowiedział się ktoś, kto to zamontował u siebie.
paablod jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2013, 20:38   #286
sober
ford::beginner
 
Avatar sober
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 27-02-2012
Skąd: Piotrków Trybunalski
Model: FOCUS MK2 FL/ MONDEO MK4
Silnik: 1.6/2.0
Rocznik: 2009/2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - LED

Cytat:
Napisał paablod Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście, że trzeba to dokładnie sprawdzić, szczególnie przy tej cenie. Trochę dziwne są te zdjęcia i opisy. Przy LEDFOG101 widać, że soczewka niby wchodzi w maskownicę, ale zdjęty został metalowy pierścień. Kłóci się to trochę z informacją o braku konieczności zmian w samochodzie. Najlepiej, żeby wypowiedział się ktoś, kto to zamontował u siebie.
Albo przy najbliższej okazji sprawdzę jakie fi jest na org. halogenie zewnętrznie i wewnętrznie...i napisze...
Rozwiejemy tym wątpliwości...ale musisz przyznać że wreszcie pojawiło się coś ciekawego...
sober jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2013, 12:16   #287
wisnia100
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-11-2012
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 8
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - LED

Cytat:
Napisał sober Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Albo przy najbliższej okazji sprawdzę jakie fi jest na org. halogenie zewnętrznie i wewnętrznie...i napisze...
Rozwiejemy tym wątpliwości...ale musisz przyznać że wreszcie pojawiło się coś ciekawego...
i jak mierzyłeś ?
wisnia100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2013, 20:45   #288
Michał22
ford::beginner
 
Avatar Michał22
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Szczecin
Model: Ford Kuga
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2014
Postów: 37
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - LED

Cześć.

Mierzyłem dzisiaj oryginalne przeciwmgielne i mają one podobnie jak ledy osram 90 mm średnicy. Nawet mocowanie wygląda jak by pasowało do oryginalnych przeciwmgielnych. Jest tylko jedna wątpliwość, niklowana osłona ma średnicę wewnętrzną 75 mm i nie wiem ile zasłoni ledy?
Michał22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2013, 16:09   #289
nasero
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-08-2011
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - LED

W dziale dla fordów C-Max jedna osoba montowała Osram DRL Fog. Mi się wydaje, że ta ramka ozdobna halogenu może mieć taką samą średnice co w focusach II FL.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
nasero jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2013, 09:24   #290
sober
ford::beginner
 
Avatar sober
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 27-02-2012
Skąd: Piotrków Trybunalski
Model: FOCUS MK2 FL/ MONDEO MK4
Silnik: 1.6/2.0
Rocznik: 2009/2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - LED

Cytat:
Napisał wisnia100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i jak mierzyłeś ?
Witam
Przepraszam że tak długo...zmierzyłem i tak jak mówiłem będą pasowały te ledy osram w miejsce naszych p/mgielnych...
Zewnętrzne fi 90 mm a wewnętrzne fi 75 mm [jest tam taka ramka-klosz halogenu przyklejony jest do obudowy] czyli nasz zewnętrzny upiększający halogeny pierścień nie wpłynie negatywnie na poziom widoczności światełek led...
Pozdrawiam
sober jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.