Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-08-2011, 22:41   #1
RobekK4
ford::average
 
Avatar RobekK4
 
Zarejestrowany: 20-02-2011
Model: Focus II Kombi
Silnik: 2.0 Duratec Automat
Rocznik: 2006
Postów: 153
Domyślnie Gdzie naprawić auto po kolizji - W-WA?

Pytanie jak w temacie - gdzie najlepiej w Warszawie oddać autko do naprawy po drobnej kolizji. Auto będzie naprawiane z OC sprawcy (a dokładniej z mojego AC, a potem regres od ubezpieczyciela sprawcy kolizji). Pewnie padnie na któreś ASO - kwestia tylko: które?
Wstępnie mam info, że mój ubezpieczyciel ma jakąś umowe z OMC i najchętniej skierowałby auto do nich, ale przymusu nie ma.
Macie może jakieś doświadczenia z OMC (lub innym ASO) pod kątem likwidacji szkody? A może wogóle odpuścić sobie ASO?

__________________
Pozdr@wiam
Robek
RobekK4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2011, 08:48   #2
maluszek007
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 30-05-2010
Skąd: Radziejowice
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 15
Domyślnie Odp: Gdzie naprawić auto po kolizji - W-WA?

Cześć

Nie wiem jak inni się wypowiedzą ale ASO w Wawie to porażka. Chyba że masz czas i jesteś cierpliwy lub masz znajomości
Zresztą na forum jak dobrze poszukasz jest pełno postów odnośnie ASO
Pozdrawiam
Jacek
maluszek007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2011, 14:18   #3
elegancesport
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie naprawić auto po kolizji - W-WA?

Polecam serwis blacharsko lakierniczy na ulicy Liwskiej 2 przy Trasie Toruńskiej w Warszawie. Wysoka jakość napraw i pełen profesjonalizm, dla zainteresowanych podaje adres strony internetowej - http://www.naprawy-nadwozi.pl/likwid...kacyjnej-ford/.

Naprawiałem powypadkowo Opla Astrę G i niedawno lakierowałem cały bok Focusa od strony kierowcy. Efekt doskonały. Naprawa nie w ASO ale wszystko bezgotówkowo + gwarancje na jakość, także naprawdę warto.

Ostatnio edytowane przez elegancesport ; 25-08-2011 o 14:24
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.