Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-04-2015, 13:19   #21
Otizon
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-04-2013
Skąd: Chojna
Model: mondeo
Silnik: 1800
Rocznik: 2002
Postów: 13
Domyślnie Odp: Naprawa silnika benzyna co z nim jeszcze jest nie tak ?

Ręce opadają od tego ****ozjada mondeo mk 3 benzyna 1,8 kolejny problem po dłuższej jeździe czasami raptownie silnik traci moc ostatnio taki numer auto wywinęło przy wyprzedzaniu obroty silnika spadają do 500 rpm dodawanie odejmowanie gazu nic nie daje czasami zgaśnie silnik, wszelkie porób odpalenia toczącego się auta nie przynoszą żadnych rezultatów. Wystarczy, ze zatrzymam auto pyk pali od strzała muszę , komp również nie wykazał błędów. Jakieś pomysły wymienić ponownie pompę paliwa. ****..... ile ten samochód zabrał mi kasy

Otizon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2015, 14:35   #22
bolek-tarnow
ford::expert
 
Zarejestrowany: 07-10-2007
Skąd: Kraków
Model: VW Passat
Silnik: 2.0 170KM
Rocznik: 2008
Postów: 2,776
Domyślnie Odp: Naprawa silnika benzyna co z nim jeszcze jest nie tak ?

bo po co remontowałeś ten silnik?
szlif robiłeś to nadwymiary poszły a to już nie to samo co oryginał.
moim zdaniem lepiej było kupić silnik używany i wsadzić w auto a nawet pokusić się o wymianę pierścieni przed jego zamontowaniem i podejrzewam, że byłoby taniej niż już wydałeś i pewnie ile jeszcze wydasz...
bolek-tarnow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2015, 06:15   #23
Otizon
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-04-2013
Skąd: Chojna
Model: mondeo
Silnik: 1800
Rocznik: 2002
Postów: 13
Domyślnie Odp: Naprawa silnika benzyna co z nim jeszcze jest nie tak ?

nie no błagam jeden cylinder był tylko tulejowany nowe pierścienie kapitalny remont głowicy i inne nowe części związane z złożeniem silnika, problem polega na tym, że po dłuższej jeździe autem, czasami silnik po przejechaniu ok 30 km straci moc wystarczy się zatrzymać i ponownie uruchomić silnik i dalej jazda do następnego razu, komp nic nie pokazuje, zastanawiam się nad ponowną wymianą pompy paliwa ???, chyba, że jakaś wtyczka od czujnika jest luźna. Takie tam gadanie ten samochód ma już u mnie i tak dożywocie bo nie opłaca się już go sprzedać

Bump: przepraszam za styl wypowiedzi za szybko pisałem

Bump: http://forum.fordclubpolska.org/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=1470219

Bump: "sprawdź pompę paliwa za prawym tylnym kołem one tak maja chodzą i autko jedzie a po paru minutach nie daje paliwa i auto staje po jakimś czasie znów sie włącza i można jechać" za prawym kołem ??
Otizon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2015, 11:20   #24
Otizon
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-04-2013
Skąd: Chojna
Model: mondeo
Silnik: 1800
Rocznik: 2002
Postów: 13
Domyślnie Odp: Naprawa silnika benzyna co z nim jeszcze jest nie tak ?

Problem rozwiązany sprawdzony potężnym kompem winny był czujnik temperatury raz działał dobrze a raz pokazywał bzdury np -40 C
Otizon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.