Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-06-2013, 04:53   #261
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Ja radzę popytać w salonach czy ktoś już nie zrezygnował i nie ma do kupienia Kugi już wyprodukowanej. Mi się udało i dostałem prawię taką jak chciałem na początku i do tego ze sporym rabatem. Nic innego nie możecie zrobić bo nawet jak zrezygnujecie to sprzedadzą ją w ciągu tygodnia komuś innemu bo jest to po prostu bardzo fajny samochód. Nie macie nawet co straszyć rezygnacją umowy bo samochodów nie wyczarują, produkcja omija Polskę szerokim łukiem i tyle.
Nie martwcie się w następnym roku powinno już być łatwiej zamówić.


Swoją drogą muszę przyznać że Nowa Kuga jest świetna. W życiu bym jej nie zamienił na Ravkę czy CRV czy jak ktoś sugerował Volvo (choć ten też jest ładnyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.), mam tylko nadzieję że napęd da radę w zimę jeśli tak to auto idealneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Polecam dokupienie orurowania wygląda po prostu superGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2013, 08:41   #262
piwkoo
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 30-03-2013
Model: Kuga
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 25
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Lep, tu nie chodzi o to, że mamy ochotę kogoś straszyć zerwaniem umową, po prostu chcemy w końcu swój samochód Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie byłoby w tym czekaniu nic złego, jakbyśmy zostali od samego początku o tym poinformowani. Na początku żeby tylko zamówić to dostaje się bajki, że samochód do odbioru do 3 miesięcy max, a teraz się robi 7 albo nawet i więcej i tu jest pies pogrzebany. Można było przecież znając prawdę inaczej sobie zaplanować wyjazdy wakacyjne, sprzedaż starych aut czy po prostu zmianę marki bo chyba nikt z nas nie kupuje autka na całe życie. Dziś jest ten model, jutro inny.
Raczej zdecydowałem się na CRV, jak dostanę info, że samochód do odbioru w październiku to pa pa i spotkamy się z fordem jak już będzie można go normalnie kupić.

A tak przy okazji, pochwal się fotkami Lep Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak te rury wyglądają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piwkoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2013, 16:21   #263
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

HeheGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zdjęć jeszcze nie robiłem ale jak będę miał chwile czasu to może w weekendGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadzam się całkowicie z Tobą, to jest kpina ze strony Forda:/ Zupełny brak poszanowania klienta. Mi tylko chodziło o to że raczej nic nie wskóra się zerwaniem umowy itp bo po prostu za małe płotki jesteśmy (jako Polska). Niestety inne kraje mają pierwszeństwo... Wydawać by się mogło że jak się kupuje samochód za ponad 100 k to nie jest to problem a tu sie można przejechać...

CRVka to dobre auto także pewnie będzie ci się dobrze jeździło i tego Ci życzęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2013, 18:57   #264
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Właśnie przejeżdżałem przez Radom i wstąpiłem do salonu Forda. Okazuje się że mają dwie Kugi do odebrania od ręki. Jeżeli dobrze pamiętam to obie z napędem 4WD, Titanium, biksenony, otwieranie automatyczne bagażnika itp.
Pan powiedział mi że można odebrać od ręki nie ma problemu. Jak komuś zależy to niech sobie zobaczy może akurat mu się spodoba i nie będzie musiał czekać do następnego roku.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2013, 19:51   #265
drinks
ford::average
 
Avatar drinks
 
Imię: drinks
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Wrocław
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 175
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Mnie w nowej Kudze przy okazji składania zamówienia zdziwił mega mały wybór dostępnych kolorów, praktycznie tylko kilka podstawowych i tyle. Zwykłego srebrnego zdaje się nie było, wspólnik chciał normalny czerwony też nie ma w opcji, w końcu padło na czarny i prawde mówiąc jestem zawiedziony: jakos słabiej od poprzedniej Kugi się prezentuje, pewnie bedzie trzeba zamontować orurowanie żeby jakos przód wyglądał....
Kolorystyke porównuje do S-maxa, którym jeździłem poprzednio, tam paleta kolorów była 2x większa...
__________________
one good cigar can change your day!
http://forum.cigaraficionado.com.pl/...936f4d2283.gif
drinks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2013, 08:59   #266
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Ważne że jest czarny kolor, po co więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2013, 10:42   #267
karole
ford::average
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 18-05-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2013
Postów: 78
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał drinks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zwykłego srebrnego zdaje się nie było
Zależy co to znaczy "zwykły srebrny", bo jest "Moondust Silver (met) 1,950.00 zł". Czerwonego faktycznie nie ma.
karole jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2013, 11:18   #268
bibi717
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 07-09-2011
Model: Mondeo MK4 X
Silnik: 1.8 TDCi 125KM-ale to się zmieni :)
Rocznik: 2008
Postów: 30
Domyślnie

Może wracają do tradycji. Możesz wybrać każdy kolor byleby był czarny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojej mydelniczki GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
bibi717 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2013, 12:29   #269
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał drinks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolorystyke porównuje do S-maxa, którym jeździłem poprzednio, tam paleta kolorów była 2x większa...
Nie przesadzałbym z tym 2x. W Kudze jest do wyboru 9 kolorów (w tym srebrny i szary), a w S-maxie 12, ale sporo podobnych do siebie. Kuge można za to kupić w beżowo-miedzianym kolorze, który jest bardzo ładny.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-06-2013, 06:21   #270
Marcin-Prezes
ford::advanced
 
Avatar Marcin-Prezes
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 20-01-2008
Skąd: Kraków
Model: Kuga III
Silnik: 2.0 EcoBlue MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 253
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Dealerzy już informują oczekujących o terminach odbiorów opóźnionych? marcowe autka będą produkowane dopiero w ostatnich miesiącach roku.
__________________
Marcin; Ford Kuga III 2.0 EcoBlue mHev
Marcin-Prezes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.