Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-02-2010, 08:51   #1
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Photo - prośba o opinię :D

Jakiś rok temu zakochałem się w aparacie. Chciałbym tą sztukę udoskonalać, jednak bez postronnych opinii nic z tego nie będzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Galerię mam na digarcie który niestety wymaga logowania w celu określenia się, czy się podoba czy też nie.
Może w wolnej chwili ktoś czasami tam zajrzy i napisze czy ładne czy nie. Przy czym chcę zaznaczyć, że nie zależy mi na "biciu głosów" Tylko na prawdziwych odczuciach. Jeśli coś się nie podoba to proszę bez stresów walić minusy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie da się niestety udoskonalać techniki, gdy nie wie się czy coś się podoba faktycznie czy ktoś daje plusa po to, żeby też mu dać.
Mam nadzieję - miłego oglądania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i dzięki za ewentualne opinie :564:
a fotki są tutaj
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Ostatnio edytowane przez subratri ; 14-02-2010 o 18:54
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2010, 09:40   #2
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Photo - prośba o opinię :D

subrati podaj innego linkka
to centrum to jest tylko do twojego panelu użytkownika ......

moja galeria to
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
a twoja to nie wiem jakiego nicka masz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


tak samo do siebie podaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , a moje też możesz skomentować jak chcesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez m_g ; 14-02-2010 o 09:44
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2010, 18:50   #3
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: Photo - prośba o opinię :D

nick zawsze ten sam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2010, 21:08   #4
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Photo - prośba o opinię :D

Masz dużo fotek i wszystko bardzo mnie pozytywnie zaskoczyły

Sorkes ale przejrzałem większość ale nie dam rady wszystkich skomentować , wiem że makro to nie twoja mocna strona idź w stronę widoków panoram itp w tym jesteś nie do pobicia. Hmm sprzęt masz już baardzo dobry ^ ^ więc czego więcej chcieć od życia .....

Dodałem cię do znajomych i będę odwiedzał twój profil po warto

Ścigaj jeszcze Gala , znaczy Galowy bo on też w fotografii siedzi...
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2010, 22:14   #5
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: Photo - prośba o opinię :D

Cytat:
Ścigaj jeszcze Gala , znaczy Galowy bo on też w fotografii siedzi...
samochody to z salonu jak doczekam,
Cytat:
wiem że makro to nie twoja mocna strona
nodne jestGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a to ktore oceniłeś to z przed roku - d60 z beznadziejnym kitem, wiesz te sople były mniejsze od kolca różyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no ale dzięki, dobrze wiedzieć, że się podoba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ja Twoją też obejrzałem całą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. żadnej ściemy nie waliłem - co myślałem to pisałem. Mi nie podchodzi Twoja tematyka ale poza tym masz też bardzo fajne foty.

Ostatnio edytowane przez subratri ; 14-02-2010 o 22:22
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2010, 22:24   #6
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: Photo - prośba o opinię :D

Sie ma.

Kanion w Twoim zdjęciu ujęty rewelacyjnie.
Widziałem podobny na żywo i widok bezcenny.
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2010, 22:36   #7
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: Photo - prośba o opinię :D

no tak wygląda dość duże miasteczko z prawie 4 tyś metrów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niestety nie wiem jak się nazywa.
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2010, 23:24   #8
galowy
ford::advanced
 
Avatar galowy
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: ze wsi
Model: Focus
Silnik: 1,8 16V+LPG
Rocznik: 1999
Postów: 217
Domyślnie Odp: Photo - prośba o opinię :D

Bardzo fajne fotki, zwłaszcza pejzaże, bo w nich najlepiej się czuję, jednak życzyłeś sobie opinii innych (szczerej, więc się nie obrażaj, napisze, co myślę).
Większość fotek, mimo że tematycznie bardzo fajna jest przeostrzona Oczywiście nie wszystkie, Genewa nocą jest bardzo dobra. Najgorsza fotka z wystawionych to moim zdaniem "wszystko gra" fotka nie jest wyprostowana, a horyzont jej ucieka że hoho. Kilka zdjęć inaczej bym wykadrował zwłaszcza samoloty i pejzaże ze słonkiem, ale to tylko moje zdanie.
Moja rada wyostrzaj albo w trybie LAB, albo w CMYKu w odpowiedniej warstwie i nie przesadzaj z tym. Fotki robisz ciekawe, więc nie poddawaj się, tylko dlatego, że jakiś galowy wytyka ci błędy a sam focenia się uczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
Z chęcią zobaczę następne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja Foczka a na pokładzie foczki Uniden PC78 LTW + Sirio Performer 5000 + Densei 2002
www.monsterbus.pl
galowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2010, 17:50   #9
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: Photo - prośba o opinię :D

z tym ostrzeniem to coś jest, bo większość u mnie wygląda dobrze a nie pierwszy raz słyszę, że za bardzo. w cmyku nie próbowałem sprawdzę efekty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na ta fotka jest słaba ale jest ktoś komu sie podoba więc zawisła.
dzięki za konstruktywną krytykę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2010, 18:04   #10
white999
ford::advanced
 
Avatar white999
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Skąd: Zabrze
Model: Mondeo 1
Silnik: 1.8 16V benzynka + podtlenek :)
Rocznik: 1996
Postów: 222
Domyślnie Odp: Photo - prośba o opinię :D

widzę że na forum jest kilku zapaleńców z fotografii Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Fotki fajne, co jakiś czas bd wpadał przejrzeć czy jest cuś nowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam
white999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.