Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-10-2020, 13:27   #1451
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

A później nikomu się nie chce tego czytać,bo by przebrnąć przez 300/400 stron trzeba duuuużo czasu i są wciąż powtarzające się pytania o to samo...

__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2020, 13:29   #1452
fidob
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-09-2020
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 6
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Z tego co wyczytałem to teoretycznie by trzeba wymienić ACM ale dlatego pytam bo nie problem kupić a później pozostać z niepotrzebnym meblem ;-)
fidob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2020, 13:30   #1453
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Taki podwieszony temat skończyłby jak ten ... Co jakiś czas soft się zmienia i ludzie i tak by pisali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.omocy, co wgrać , jak wgrać , dlaczego nikt nie chce podzielić się wiedzą , jestem nowy o nie chce mi się czytać 100 stron itp itd. podwieszone to mógłby by być wątki , tak jak to robi się na rosyjskim 4pda.
400 stron a podwieszone tylko kilka postów. Np modem b525 i podwieszone : link do softu , link do moda , link do czegoś tam. Dla mnie super rozwiązanie .
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem

Ostatnio edytowane przez kolopeter ; 02-10-2020 o 13:34
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2020, 14:42   #1454
fidob
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-09-2020
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 6
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Koledzy mam małe pytanko.
Czy możliwe że przed aktualizacja na 3.4_19101 w opcjach radia był suwaczek nieaktywny od włączenia loga stacji a teraz po aktualizacji do 3.4_20196 tego nie ma ?
fidob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2020, 16:54   #1455
KoWaLWWL
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 11-01-2020
Skąd: Tłuszcz
Model: Ford Fusion Energi Se 2017 /Expedition MAX Limited 3.5 V6 2018
Silnik: 2.0 PHEV / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2018
Postów: 126
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To kolega "pojechał"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczekiwanie, że amerykański ACM wyświetli Koledze loga stacji radiowych - no chyba nie można już być bardziej naiwnym (lub nieuważnym w czytaniu forum...).Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To teraz zagadka... Właśnie to samo wgrałem do EDGE SPORT 2.7 v6 z 2018 roku USA który do mnie przyjechał i ma wszystko wyświetla loga stacji itp...
KoWaLWWL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2020, 18:47   #1456
stew66
ford::advanced
 
Avatar stew66
 
Imię: WR
Zarejestrowany: 09-04-2008
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Model: Ford Focus ST-Line
Silnik: 1.5 EcoBoost 150>195KM 340Nm
Rocznik: 2018/2019
Postów: 246
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

U mnie po resecie do ustawień fabrycznych Sync 3.4 loga stacji nie pojawily sie, a podobno miało tak być, dodatkowo Android Auto sie nie uruchamial na Sync, no i w końcu w Aplikacji Ford Pass brak polaczenia z autem i komunikat jak na fotce.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Screenshot_20201002-190424_FordPass.jpg (88.1 KB, 110 wyświetleń)
stew66 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2020, 20:03   #1457
MarcinUj
ford::advanced
 
Avatar MarcinUj
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-03-2014
Model: Ford Focus MK4
Silnik: 1,0 Ecoboost 125
Rocznik: 2018
Postów: 250
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Też tak miałem. Trzeba aktywować w aucie. Czyli włączyć Ford Pass siedząc w aucie z włączonym SYNC.
MarcinUj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2020, 20:34   #1458
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał KoWaLWWL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To teraz zagadka...
Zagadka niezbyt trudna...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pisząc poprzednie "no way" miałem w głowie ACM z poliftowego Fusiona PHEV/HEV Titanium.
Są to tzw. ACMy z "niebieskim USB". Czyli z połączeniem pomiędzy ACM a wzmacniaczem przez cyfrową magistralę A2B a nie "kable głośnikowe" - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

W ostatnim wydaniu 3.4-20196 poprawiono obsługę logo stacji dla WSZYTKICH ACM (w tym amerykańskich) które umiały wyświetlić nazwę stacji FM w RDS. Wcześniej tego nikt nie zauważył i ja także o tym nie wiedziałem.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do takich ACM należą także te z przedliftowego Edge USA. Nie miały one A2B i "umiały" wyświetlić nazwę stacji w RDS. "Załapały" się więc na tę poprawkę w 20196.
Niestety ŻADNE ACM USA z A2B NIE ZAŁAPAŁY SIE NA POPRAWKĘ. Sa one zrobione na chipsecie NXP DIRANA III i najwyraźniej programiści (hinduscy??) od pisania na ten chipset nie widzieli na oczy radia z RDS...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A2B w Europie wchodzi dopiero z modelami MY20 (Kuga MK3) i MY21. Mają one inny fizycznie kształt niż ACMy USA z A2B (z "niebieskim USB") stosowane w poliftowych Fusionach i poliftowych Edge. Na razie więc nie ma jak wymieniać ACM z "niebieskim USB" na cos działającego lepiej w EU.
Więc dla powyższych ACM "no way" dla logo stacji radiowych nadal aktualne.

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 02-10-2020 o 20:37
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2020, 20:43   #1459
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Więc dla powyższych ACM "no way" dla logo stacji radiowych nadal aktualne.
Zawsze można dograć lub skorzystać z autorskiego rozwiązania pana Tadeusza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2020, 20:47   #1460
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... skorzystać z autorskiego rozwiązania pana Tadeusza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Autorem logo dla ACM USA "no way"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jest Paweł @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Ja poprawiłem formatki QML FM gdyż akurat w tym czasie Paweł "popsuł sobie wszystkie APIM"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A ja miałem sprawne - więc podziałałem... Nie ma z tym dużo pracy - a ja "starannie unikam jedynie prac męczących"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.