Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-05-2024, 17:37   #6011
Bialy837
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 28-04-2024
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 3
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

A więc, zamówiłem moduł 212, po przewertowaniu kilkudziesięciu stron w poszukiwaniu info między 112 i 212 wyszło mi że większej mogę podpiąć 212.
Wymieniłem moduł no i pojawiło się info o aktualizacji modułu bvc, następnie pojawiły się problemy, nie odpala mi CD, klikając przycisk w moim FXie mam tylko na ekranie AUX In, konwers pokazuje CD aktywne u nawet pokazuje co jest na płycie, ale nie odpala, radio raz działa i da się włączyć,.drugim razem nie ma i przycisk nie reaguje, navi,mapy i pozostałe przyciski działają. Streaming oczywiście tez się nie pojawił, ale to pewnie do odpalenia przez kompa, no ale martwi mnie to CD i radio bo coś nie styka gdzieś, ktoś miał podobnie?

EDIT: Będę naprawdę wdzięczny jeżeli ktoś ma jakiekolwiek informacje, gdzieś w jakimś archiwum jakiegoś forum mi mignęło że moduł 212 i FX mogą się nie lubić, ale to była tyko wspominka żeby przeszukać forum bo już temat kiedyś był, niestety w archiwum nie ma szukajki


Ostatnio edytowane przez Bialy837 ; 16-05-2024 o 19:43 Powód: BRak odpowiedzi na pytanie
Bialy837 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2024, 12:41   #6012
barwa73
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 15-04-2022
Skąd: Kielce
Model: Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 14
Domyślnie Moduł bluetooth dołożony i nic nie słychać.

Witajcie. Potrzebuję pomocy. Dołożyłem moduł (z końcówką 212-AB) do radia Blaupunkt NC SD. Telefon się ładnie paruje z BT, ale przy próbie zadzwonienia - nic nie słychać. Nie słychać też muzyki poszczonej z YT, choć widać, że muzyka idzie (widać po czasie trwania utworu).

Czy ktoś wie, co może by przyczyną, że nie słychać..?

Proszę o pomoc.
barwa73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2024, 12:56   #6013
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,528
Domyślnie Odp: Moduł bluetooth dołożony i nic nie słychać.

Dołożenie
-212- zupełnie bezsensowne, tylko przy parowaniu z telefonem usłyszymy polskiego lektora.

Cytat:
Napisał barwa73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
. Telefon się ładnie paruje
Oznacza tyle ze CAN i zasilanie działa.
Reszta wiazki do weryfikacji.
Schemat wiązki jest inny dla NXów, także trzeba się przyłożyć przy produkcji.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary Wczoraj, 12:34   #6014
barwa73
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 15-04-2022
Skąd: Kielce
Model: Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 14
Domyślnie Odp: Moduł bluetooth dołożony i nic nie słychać.

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dołożenie
-212- zupełnie bezsensowne, tylko przy parowaniu z telefonem usłyszymy polskiego lektora.
Nie zależy mi na Polskim lektorze. Gdzieś ktoś kiedyś pisał, że jak chcę mieć streaming np z YT - to moduł 112 na to nie pozwoli a jedynie 212.

Czy możesz podpowiedzieć gdzie szukać..?
barwa73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary Wczoraj, 14:22   #6015
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,528
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

112 jest jak najbardziej wskazanym modułem BT

Czego szukać?

Skąd mam wiedzieć co zostało zrobione a co spaprane?

Nie dalej jak wczoraj, robiąc wręcz "maszynowo" wiązki do BT sam się złapałem na tym że zamieniłem polaryzację w mikrofonie.
Na szczęście u mnie faza testów wyklucza produkcję bubla, czyli musi działać.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary Wczoraj, 16:07   #6016
barwa73
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 15-04-2022
Skąd: Kielce
Model: Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 14
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Ok. Więc każdy moduł 112 będzie pozwalał na streaming?

W aucie mam Blaupunkt NX SD. Mikrofon jest - bo da się wydawać komendy głosowe w języku angielskim, jest też przy kierownicy manipulator. W podłokietniku nie ma gniazda USB, ale jest AUX.
Nic tam nie było robione - więc jeszcze nie jest spaprane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S.
A może masz w swoich zbiorach moduł do sprzedania..? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez barwa73 ; Wczoraj o 16:11
barwa73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluetooth mk4 , bt mk4 , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.