Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-11-2010, 07:44   #251
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Jakie felgi i oponki na zimę ?

Bzdura przynajmniej jeśli chodzi o zachowanie na typowym śniegu, zerknijcie Panowie na jakikolwiek rajd zimowy , na jakich tam wąskich oponach wszyscy pomykają o na przykład tutajGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://www.youtube.com/watch?v=AWiPwJ7iQQM&NR=1

__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2010, 13:05   #252
adi2003
ford::amateur
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Łódź
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 6
Domyślnie Odp: Jakie felgi i oponki na zimę ?

Cytat:
Napisał drinks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak sprawa wygląda z zimowymi 16"? Jest ta opona w tym rozmiarze? Czy co innego kupujecie?
Hej, ogromna prośba do kolegów, może wiecie gdzie można kupić słynne już na naszym forum nowe opony Conti do felg 16, podobno nie ma w hurtowanich w całej Polsce i nie wiadomo kiedy będą, a ogłoszenia w sklepach internetowych to lipa bo też nie mają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.....a tak się napaliłem
adi2003 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2010, 13:52   #253
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Jakie felgi i oponki na zimę ?

Które Conti ? i podaj rozmiar. Znaleźć się znajdzie tylko kwestia ceny...
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2010, 14:39   #254
greegi
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 15-07-2010
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 290
Domyślnie Odp: Jakie felgi i oponki na zimę ?

Wstrzymaj sie i poczekaj na nowe dostawy. Sniegu predko pewnie nie bedzie
greegi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2010, 15:41   #255
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Jakie felgi i oponki na zimę ?

Tyle że ja już słyszałem przed zimą że pewnych rozmiarów opon może brakować bo na zachód mają duże zamówienia na tą zimę ,prawdopodobnie przez poprzednią dosyć srogą. Producenci też poczynili pewne cięcia w związku z kryzysem i to się sumuje. Nie zapominajmy też że opony zimowe produkuje się w lecie a letnie w zimie , nie tak szybko idzie produkcja jak nam się wydaje i wiąże się to też z przestawieniem produkcji z letnich na opony zimowe czyli znowu koszty itd.. itp..dlatego niestety czasem sie zdarza że niszcząc jedną oponę na przykład w styczniu w mało popularnym rozmiarze ,już jej nie dokupimy w zimie a dopiero w lecie gdy wznowią produkcję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2010, 21:52   #256
drinks
ford::average
 
Avatar drinks
 
Imię: drinks
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Wrocław
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 175
Domyślnie Odp: Jakie felgi i oponki na zimę ?

Cytat:
Napisał adi2003 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej, ogromna prośba do kolegów, może wiecie gdzie można kupić słynne już na naszym forum nowe opony Conti do felg 16, podobno nie ma w hurtowanich w całej Polsce i nie wiadomo kiedy będą, a ogłoszenia w sklepach internetowych to lipa bo też nie mają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.....a tak się napaliłem
Ja mam zabukowane w m-cu, którego nie zdradzę 3 kpl, jutro decyzja, czy biorę te, czy inne, jeśli inne, dam ci znać, gdzie leżą.
Ale fakt, jest z nimi kłopot w całej Polsce, dziś dostałem info z salonu Toyoty w Ełku że są w stanie załatwić, ale po prawie 700zł/szt......

Oczywiście mówię o rozmiarze 215/60/R16
__________________
one good cigar can change your day!
http://forum.cigaraficionado.com.pl/...936f4d2283.gif
drinks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2010, 00:10   #257
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Jakie felgi i oponki na zimę ?

Cytat:
Napisał drinks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale po prawie 700zł/szt......

Oczywiście mówię o rozmiarze 215/60/R16
jednym słowem masakra jakaś.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2010, 08:50   #258
Kristoforos
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-09-2009
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX
Silnik: 1.6 EcoBoost 150KM
Rocznik: 2011
Postów: 220
Domyślnie Odp: Jakie felgi i oponki na zimę ?

Cytat:
Napisał drinks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale po prawie 700zł/szt......

Oczywiście mówię o rozmiarze 215/60/R16
Osz, fpytkie... Faktycznie masakra. Ja kupiłem 17" pod koniec października za 659zł sztuka i też miałem problem ze znalezieniem. To był horror, bo nie miałem kasy i czekając na kasę obserwowałem jak z dnia na dzień rosła cena, w ciągu dwóch tygodni z 590 wzrosła do 660. Potem jak już mogłem kupić, zacząłem szukać i się okazało, że w tych porównywarkach cen te najtańsze oferty, to albo fejk, albo pojedyncze sztuki. Dość przypadkowo znalazłem w końcu te, które kupiłem, ale też śmiesznie, bo kupiłem z indeksem V, mimo, że szukałem H - okazało się, że u gościa w ofercie V były tańsze od H, bo z wcześniejszej dostawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A mówię o 17". 16" były sporo tańsze.
Kristoforos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2010, 13:10   #259
adi2003
ford::amateur
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Łódź
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 6
Domyślnie Odp: Jakie felgi i oponki na zimę ?

Cytat:
Napisał drinks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam zabukowane w m-cu, którego nie zdradzę 3 kpl, jutro decyzja, czy biorę te, czy inne, jeśli inne, dam ci znać, gdzie leżą.
Ale fakt, jest z nimi kłopot w całej Polsce, dziś dostałem info z salonu Toyoty w Ełku że są w stanie załatwić, ale po prawie 700zł/szt......

Oczywiście mówię o rozmiarze 215/60/R16
Hej DRINKS, daj spokój, odpuść sobie jeden komplecik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., kup jeden zestawik inny i będziesz wiedział który lepszyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Obawiam się że produkcję skończyli i już, w niektórych hurtowaniach mówią że w tym sezonie już się nie kupi
a tak swoją drogą koledzy co zrobić jak nam walnie guma na amen a nie ma gdzie dokupić nowych??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
adi2003 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2010, 13:24   #260
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Jakie felgi i oponki na zimę ?

No jak co zrobić , kupujesz wtedy dwie inne i zakładasz na jedną oś, a bo mało to takich przypadków było Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.