Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-01-2016, 21:23   #441
kapecio
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-06-2015
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Hej, siemanko, przestało mi śmigać światło wstecznego, potrzebuję jakiegoś sprawdzonego warsztatu do wymiany czujnika wstecznego, nie mam niestety dostępu do odpowiednich warunków, aby samemu to wymienić. Polecicie coś? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

kapecio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 06:56   #442
faraon31
ford::average
 
Imię: paweł
Zarejestrowany: 10-10-2008
Skąd: warszawa Ursus
Model: FOCUS
Silnik: 1,6
Rocznik: 2004
Postów: 84
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał kapecio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej, siemanko, przestało mi śmigać światło wstecznego, potrzebuję jakiegoś sprawdzonego warsztatu do wymiany czujnika wstecznego, nie mam niestety dostępu do odpowiednich warunków, aby samemu to wymienić. Polecicie coś? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak pasuje ci ursus to dawaj (694715600)
faraon31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2016, 19:12   #443
Rafał-Focus
ford::beginner
 
Avatar Rafał-Focus
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 23-12-2010
Skąd: Piastów
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 34
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Dziś Focus zadowolony po wizycie w serwisie u Pawła " HPL " (Piastów, Prusa 7).

Szybko, profesjonalnie, w miłej atmosferze. Polecam!!
Rafał-Focus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2016, 20:39   #444
kabar3
ford::average
 
Avatar kabar3
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 22-02-2014
Model: Focus II; Mondeo V
Silnik: Duratec 2.0; Ecoboost 2.0
Rocznik: 2004; 2017
Postów: 59
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

hej, dzisiaj swojego focusa odebralem od Pawla "Paolo" z Piastowa, Prusa 7. Szukalem dobrych mechanikow, znajacych sie na fordach w Poznaniu, ale jeszcze na takich nie trafilem. korzystajac z tego, ze i tak wybieralem sie do wawy postanowilem zostawic samochod u Pawla.

polecam go wszystkim. szybko, konkretnie a jednoczesnie uprzejmie i z zaangazowaniem. co bylo robione:

- na wolnych delikatnie poszarpywal, ledwo zauwazalnie, ale mnie wkurzalo. jeden mechanik nie byl nawet w stanie tego zauwazyc. drugi, ponoc spec od fordow, stwierdzil ze to pewnie swiece, bo zalozylem denso a nie ori ("fordy lubia oryginalne"). zgadnijcie czy zmiana na ori cos zmienila... Pawel zaproponowal sprawdzenie rozrzadu. okazalo sie, ze faktycznie lancuch jest juz troche rozciagniety i rozrzad wymagal niewielkiej korekty. efekt - poszarpywanie jak reka odjal. dodatkowo mam wrazenie ze jest cichszy na wysokich obrotach i lepiej sie zbiera (co ma sens). btw zmienil sie tez wykres LTFT (wczesiej LTFT prawie caly czas byl mniej lub bardziej ujemny)

- sprawdzenie luzu zaworowego (212 tys i luz w normie, nie zagazowany)
- halasujaca oslona wydechu
- "osluchanie" klapek w dolocie i dwumasy. bedą żyły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- niedzialajacy spryskiwacz tylny. niby drobiazg a poprzedni zaufany mechanik polegl na odkrecaniu spojlera (przekrecona sruba) i dal za wygrana. okazalo sie, ze winna byla pompka... pierwszy raz od kiedy kupilem dziada dziala tylny spryskiwacz, a przy okazji przednie rowniez wreszcie pryskaja jak powinny

- wymiana poduchy skrzyni. To Pawel sam zauwazyl. po wymianie mniej szarpie przy redukcji

auto bylo gotowe na drugi dzien. od teraz w Poznaniu zalatwiam tylko bierzace pierdoly, z wszystkim co powazniejsze i wymagajace zdiagnozowania uderzam do Pawla. polecam!

Ostatnio edytowane przez kabar3 ; 29-01-2016 o 20:41
kabar3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2016, 08:08   #445
she-lat
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Złego słowa nie mogę powiedzieć na temat tego jak zostałem obsłużony ostatnio przez zakład na Chodeckiej (www.auto-mlynarski.pl to strona firmy). Naprawa była z OC. Świetnie nałożony lakier, jakby człowiek nie wiedział że była obcierka, to by się sam nie domyślił.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2016, 09:31   #446
Przemas_D
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Szukam dobrego warsztatu do wymiany rozrządu, najlepiej na Pradze, możecie coś polecić?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2016, 11:27   #447
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,154
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

polecam ZBICAR na ul. Naddnieprzańskiej (w bok od Marsa)
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2016, 15:50   #448
MaxWawa
ford::amateur
 
Imię: Marta
Zarejestrowany: 27-12-2014
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

A chętnie zasięgnę opinii na temat warsztatu Abc Auto serwis Włochy, na Noteckiej 13,jutro jestem z nimi umówiona na przegląd, a z tego co czytałam na stronie robią też tłumiki i mają wulkanizację. Ktoś tam był ? Opinie na necie mają dobre, ale może ktoś tam był i sprawdzał na własnej skórze?
MaxWawa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2016, 20:58   #449
jerzu
ford::average
 
Avatar jerzu
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 18-08-2004
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 kombi
Silnik: 1.5 TDCi 95KM
Rocznik: 2017
Postów: 145
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Ja nie byłem, ale firma, w której kupowałem regenerowaną pompę wspomagania poleca ich do montażu.
__________________
Dariusz "jerzu" Niemczyński https://www.facebook.com/jerzu70
Ford Focus MK3 1.5 TDCi 95KM `17 był Ford Focus 1.6 TDCi 109KM `06 & Ford Transit 2.0 TDDi `03 & Ford Mondeo 2.0 TDDi `02 Ghia
jerzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2016, 10:53   #450
masterek
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 30-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: S-max
Silnik: 2.2
Rocznik: 2012
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Od niedawna jestem posiadaczem S-maxa.
Lada chwila musze zrobic podstawowy przeglad - wymiana oleju i filtrow.
Za 20tys km czeka mnie wymiana rozrzadu.

Czy polecilbys Paolo z Piastowa?



Cytat:
Napisał kabar3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hej, dzisiaj swojego focusa odebralem od Pawla "Paolo" z Piastowa, Prusa 7. Szukalem dobrych mechanikow, znajacych sie na fordach w Poznaniu, ale jeszcze na takich nie trafilem. korzystajac z tego, ze i tak wybieralem sie do wawy postanowilem zostawic samochod u Pawla.

polecam go wszystkim. szybko, konkretnie a jednoczesnie uprzejmie i z zaangazowaniem. co bylo robione:

- na wolnych delikatnie poszarpywal, ledwo zauwazalnie, ale mnie wkurzalo. jeden mechanik nie byl nawet w stanie tego zauwazyc. drugi, ponoc spec od fordow, stwierdzil ze to pewnie swiece, bo zalozylem denso a nie ori ("fordy lubia oryginalne"). zgadnijcie czy zmiana na ori cos zmienila... Pawel zaproponowal sprawdzenie rozrzadu. okazalo sie, ze faktycznie lancuch jest juz troche rozciagniety i rozrzad wymagal niewielkiej korekty. efekt - poszarpywanie jak reka odjal. dodatkowo mam wrazenie ze jest cichszy na wysokich obrotach i lepiej sie zbiera (co ma sens). btw zmienil sie tez wykres LTFT (wczesiej LTFT prawie caly czas byl mniej lub bardziej ujemny)

- sprawdzenie luzu zaworowego (212 tys i luz w normie, nie zagazowany)
- halasujaca oslona wydechu
- "osluchanie" klapek w dolocie i dwumasy. bedą żyły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- niedzialajacy spryskiwacz tylny. niby drobiazg a poprzedni zaufany mechanik polegl na odkrecaniu spojlera (przekrecona sruba) i dal za wygrana. okazalo sie, ze winna byla pompka... pierwszy raz od kiedy kupilem dziada dziala tylny spryskiwacz, a przy okazji przednie rowniez wreszcie pryskaja jak powinny

- wymiana poduchy skrzyni. To Pawel sam zauwazyl. po wymianie mniej szarpie przy redukcji

auto bylo gotowe na drugi dzien. od teraz w Poznaniu zalatwiam tylko bierzace pierdoly, z wszystkim co powazniejsze i wymagajace zdiagnozowania uderzam do Pawla. polecam!
masterek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
abscar , serwis , szczotkarska



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.